Toronto Maple Leafs دروازه بان Frederik اندرسن دچار گردن آسیب در روز دوشنبه 5-3 از دست دادن به Florida Panthers و ذکر شده است که روز به روز.

سر مربی شلدون Keefe ارائه به روز رسانی پس از روز سه شنبه تمرین و گفت: پشتیبان گیری مایکل هاچینسون شروع خواهد شد برای تورنتو زمانی که باشگاه بازديد نیویورک رنجرز در روز شنبه.

اندرسن نمی خواهد سفر با این تیم به سیب بزرگ است.

برگها را نیز به یاد می آورد Kasimir Kaskisuo از لیگ هاکی آمریکا وابسته به خدمت به عنوان هاچینسون نسخه پشتیبان تهیه.

اندرسن متوقف هفت هشت عکس در افتتاحیه دوره برابر فلوریدا رفت اما به تصادم پروتکل در اولین تنفس پس از گرفتن ضربه حداقل دو بار — از جمله سرعت بالا در برخورد با Panthers مرکز فرانک Vatrano.

Keefe گفت: پس از بازی خود شماره 1 دروازه بان گذشت تصادم پروتکل اما اندرسن نبود یخ در روز سه شنبه تمرین قبل از تیم پرواز به نیویورک.

سازمان دیده بان | اندرسن مجروح در ریزش به Panthers:

فلوریدا نمرات 4 گل در فینال دوره به ضرب و شتم تورنتو 5-3, Frederik اندرسن برگ بازی با آسیب. 1:47

30 سال Dane است 24-9-6 در این فصل با یک .910 صرفه جویی در صد و یک 2.87 اهداف-برابر متوسط است. اندرسن 24 پیروزی رتبه دوم در NHL پشت تنها Tampa Bay Lightning netminder آندره Vasilevskiy را 26.

هاچینسون مجاز سه گل در 13 عکس در تسکین اندرسن در برابر فلوریدا در یک بازی که دیدم تورنتو ضربه 3-1 سوم-دوره سرب و حیاتی دو امتیاز در برابر تیم خود را مبارزه برای یک نقطه حذفی.

هاچینسون به حال خشن شروع فصل تحت سرمربی سابق مایک Babcock اما برنده چهار شروع می شود با یک .948 صرفه جویی در صد از جمله روز شنبه 2-1 اضافه کاری پیروزی در برابر سناتورهای اتاوا.

اما 29 ساله از باری, Ont., نیز از دست داده و سه نفر مستقیم در امداد با .783 صرفه جویی در صد.

در 14 حضور برای برگها در این فصل هاچینسون است 4-8-1 با .886 صرفه جویی در صد و یک 3.62 GAA.

Kaskisuo, 26 ساخته شده خود را برای اولین بار حرفه ای NHL شروع در ماه نوامبر هنگامی که او اجازه داده و شش گل در زشت دست دادن به پیتسبورگ پنگوئن.

فین است 12-7-2 با .912 صرفه جویی در صد و یک 2.67 GAA در 2019-20 با اهل Toronto Marlies.

پس از بازی در نیویورک روز چهارشنبه برگها میزبان آناهایم در روز جمعه قبل از بازدید از مونترال در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de