تورنتو افرا برگها به دست آورد goaltender جک کمپبل و رو به جلو Kyle کلیفورد از لس آنجلس کینگز در ازای جلو Trevor Moore و پیش نویس میدارد.

تجارت اعلام شد پس تورنتو 5-3 دست دادن به نیویورک رنجرز سهشنبه شب.

L. A. دریافت تورنتو سوم-انتخاب دور در سال 2020 بود که قبلا به دست آورد از اتاوا در تاریخ 1 ژوئیه سال 2019 و مشروط سوم-دور در انتخاب 2021.

پادشاهان را حفظ 50 درصد از کلیفورد حقوق و دستمزد به عنوان بخشی از معامله است.

کمپبل 28 نظر می رسد در 57 حرفه ای NHL بازی با لس آنجلس و یک بازی با دالاس. Port Huron, Mich., بومی وارد یک حرفه ای ضبط از 20-25-5 با 2.58 اهداف-برابر میانگین و .916 صرفه جویی در صد.

کمپبل در اصل انتخاب شده توسط ستاره در دور اول (11th کلی) از سال 2010 NHL پیش نویس است.

زودتر از کریس Kreider و Mika Zibanejad گل در 6 دوم span اواخر در اولین دوره از رنجرز برنده شوید.

Auston ماتیوز تا به حال دو گل و جان توارث نیز به ثمر رساند و افزود: کمک به Maple Leafs که در یک مسابقه برای یک نقطه حذفی در کنفرانس شرق.

پشتیبان گیری دروازه بان مایکل هاچینسون که تا به حال برنده قبلی خود چهار شروع می شود و تا به حال 30 برای صرفه جویی در تورنتو است. استارت Frederik اندرسن چپ روز دوشنبه دست به فلوریدا با یک گردن آسیب است. افرا برگها منفجر 3-1 سوم-دوره منجر شود و از دست 5-3 به Panthers.

سازمان دیده بان | برگها سقوط به رنجرز:

نیویورک نمرات 2 گل در 6 ثانیه در 1 دوره به شکست تورنتو 5-3. 1:39

Kreider بازگشت به ترکیب پس از از دست رفته روز دوشنبه دست به دالاس. Kreider شد به طور تصادفی در سر Zibanejad زانو در شنبه پیروزی در دیترویت.

Kreider تبدیل خواهد شد که بدون محدودیت رایگان agent در پایان فصل است که یک نامزد به داد و ستد در لیگ مهلت در چند هفته.

بسته 1-1 در اواخر دوره اول رنجرز به ثمر رساند دو سریع اهداف به بی حس کردن برگها.

اول Kreider برنده یک قرعه کشی در تورنتو منطقه و Zibanejad پاره پاره مچ شات گذشته هاچینسون برای 21 از فصل در 17:18.

سپس روی بعدی faceoff, Zibanejad برنده قرعه کشی و Kreider در زمان خاموش با جن و پشت سرگذاشته defenceman جاستین Holl و skated نسبت خالص و ضرب و شتم هاچینسون با پشت دست ضربه زدن به 19 خود را در 17:24.

“ما دو faceoffs حق دور وجود دارد که ما نبودند زنده در” افرا برگها مربی شلدون Keefe گفت. “آنها اتفاق می افتد: bang bang. آن می رود [از] 2-1 ما می توانید مدیریت که 3-1 دشوار است. به طوری که یک لحظه.”

حق رای دادن رکورد سریعترین دو گل 4 ثانیه تنظیم توسط مارتین سنت لوئیس و ریک نش در Oct. 19, 2014.

متیوز به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی و 39 فصل در بازی قدرت در 16:32 سوم به قطع آن را به 4-3. اما McKegg گل خالی-netter به دست برگها دوم متوالی از دست دادن.

انتهایی 3-1 پس از اولین افرا برگها به ثمر رساند در اواخر دوره دوم. پس از فشار پایدار در رنجرز منطقه ماتیوز ارسال یک پشت دست ضربه زدن به شبکه است که ضرب و شتم Shesterkin در 16:56.

“من فکر کردم ما به خوبی آغاز شده اما ما همچنان به این lulls در طول بازی” ماتیوز گفت. “ما فقط بازی نیست و در بهترین ما.”

تفنگداران خود را به دست آورد سرب دو هدف فقط و 34 ثانیه بعد. هاچینسون به طور خلاصه خود را از دست داد و در حالی که تقلا برای دریافت مجدد Buchnevich به ثمر رساند 11th خود را در این فصل در 17:30 آن را 4-2.

آینده عیار سرب در برابر Panthers درخت افرا برگها را باز کرد به ثمر رساند مقابل رنجرز.

Holl ارسال یک پاس به ویلیام Nylander که wristed یک شات در net. توارث متصل در واکنش به باز خالص و گل خود را 20 از فصل در 7:36. توارث به ثمر رساند تا حداقل 20 گل در هر یک از فصل 11.

رنجرز جواب داد: یک زمان کوتاه بعد.

تونی دی آنجلو ارسال یک پاس از سمت راست faceoff دایره که Chytil تضعیف و به شبکه خود را برای 12 در 8:50 به کراوات آن را در 1-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de