نیویورک—مردی که bankrolled کمپین برای انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا افتخار در مورد backchannel به ویکی لیکس پس از Brexit رهبر Nigel Farage راز جلسه با جولیان آسانژ در Ecuadorean سفارت در لندن با توجه به خصوصی پیام های توییتر شده اند که به بیرون درز آنلاین.

پیام های هک شده از مرور بزرگترین حامی مالی, Arron بانک ها نیز افزایش سوالات حقوقی بیش از دخالت کمبریج Analytica در مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم اعلام نشده تلاش های لابی گری در آمریکا از طرف یک قدرت خارجی و نقض داده ها-حفاظت از قانون توسط pro-مبارزه با تروریسم در اروپا شدند.

بانک ها نیز به شوخی در مورد یک “کامل” مامور دولت روسیه از چند هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد.

Brexit فعالان و تهمت کارکنان نزدیک شد در سال 2016 به عنوان دو تازه بدوران رسیده مبارزات شوکه اصلی سیاستمداران و برنده پیروزی غیر منتظره در پای صندوقهای رای.

خانه هوش کمیته شنیده می شود در سال 2018 است که نتانیاهو ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک مجرا بین کاخ سفید و ویکی لیکس که سیا به عنوان “خصمانه سرویس اطلاعاتی” با کمک روسیه است. دو هفته پس از ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن در ماه فوریه سال 2017 Farage کشف شد خروج از سفارت اکوادور در لندن مرکزی.

Brexit رهبر حزب که قبلا به رهبری ضد اتحادیه اروپا حزب استقلال بریتانیا (UKIP) بعدها ادعا کرد که او تنها وجود دارد برای راه اندازی یک مصاحبه با جولیان آسانژ و یک شبکه رادیویی. با توجه به هک پیام های توییتر که باید آنلاین نوشته شده توسط نیویورک-وب سایت مبتنی بر Cryptome بانک ها ادعا همکارش آمده از این نشست در ماه مارس سال 2017 اعتماد به نفس است که جدید ویکی لیکس داده کمپرسی در افق بود.

روز بعد از جلسه بانک فرستاده خصوصی پیام توییتر به یک دوست. “من تا به حال یک نوشیدنی با نایجل,” او نوشت. “او تا به حال زمان جالب با ویکی لیکس.”

در همان روز بانک نوشت, به یک نگهبان نویس: “شما باید مقدار زیادی از مواد جدید به زودی ! ویکی لیکس تخصص.”

نایجل فراج قبلا رد به The Daily Beast این اتهام که او ارائه اطلاعات به ویکی لیکس منتشر شده که آسیب رساندن پیام های هک شده از هیلاری کلینتون ایمیل خصوصی حساب در انتخابات ریاست جمهوری 2016. یک سخنگوی عذرخواهی نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

گلن سیمپسون که شرکت Fusion GPS به شهرت آمد پس از بحث برانگیز استیل پرونده در مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام ارتباط با روسیه گفت: خانه اینتل کمیته های او مطلع شده است که نتانیاهو: تحویل مواد به سفارت از طریق یک درایو انگشت شست.

نایجل و دونالد عاشق یکدیگر … رسانه ها نیست واقعا چقدر عمیق این لینک بروید.

“Nigel Farage و Arron بانک ها تا به حال یک تعداد از سفر به ایالات متحده…. شده است وجود دارد ارائه اطلاعات نادرست از ظهر که رابطه و میزان آن” سیمپسون گفته این کمیته ، “وجود دارد تا حدودی نادیده می گیرند رابطه بین مغلوب ساختن پیشی جستن مردم و UKIP و مردم که راه به ویکی لیکس فرار از آن است.”

معلوم می شود بانک ها شده است و ساخت همان نقطه مورد عمق رابطه با تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در خصوصی پیام های توییتر برای سال.

“نایجل و دونالد عاشق یکدیگر,” او نوشت: در یک پیام به زودی پس از نوامبر سال 2016 انتخابات. “رسانه ها واقعا نمی توانید روی لینک کلیک کنید برو.”

“ما در تماس روزانه با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین—راهکار مبارزه با تروریسم در اروپا!,” او نوشت: به دیگر در روز قبل از رای گیری.

انگلیس در نهایت چپ اتحادیه اروپا روز جمعه—همان روز از مجلس سنا رای به بلوک جدید شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تحقیق تنظیم چرخ در حال حرکت برای همه-اما-برخی تبرئه.

هک

بانک ها حساب رسانه های اجتماعی در معرض خطر بود در ماه نوامبر سال 2019 و یک لینک برای دانلود هک پیام های ارسال شده در حساب توییتر خود اما مطالب گزارش شده است در انگلستان رسانه ها پس از یک سری از پیام های تهدید از بانک وکلا و خود را سخنگوی اندی Wigmore که گفت “پس از” هر کسی که دریافت داده ها. Wigmore همچنین متهم توییتر از نقض اتحادیه اروپا داده ها-حفاظت از قوانین.

حقوقی تهدیدات صادر شده به رسانه های بریتانیا و تعدادی از سایت های که سعی در انتشار پیام ها از یک بخش از نشت تعطیل شد. Cryptome منتشر کرده است پیام های کامل از جمله قبلا نامعلومی گروه پیام.

“ما نمی خواهد اظهار نظر در توییتر هک پیام های آن را روشن است که ساخته پیام درج شده است به دسته ای” بانک ها گفت: هیولایی روزانه در ایمیل. “تمام جهان تا به حال با این تئوری های توطئه… خوب سعی کنید هر چند.”

ساخته شده پیام را به ویروسی در توییتر در روز از نشت اما روزانه وحش دیده—از طریق Cryptome—اصلی فایل JSON است که یک فرمت رایج برای انتقال داده ها در برنامه های کاربردی وب.

جان جوان اجرا می شود که ضد پنهان کاری وب سایت توضیح داده شده که فایل ارائه شده بود به صورت ناشناس و گفت: هیچ وکلا از انگلستان تا به حال سعی کردم به زور Cryptome به پیام ها را از سایت, است که محافظت شده توسط ایالات متحده آمریکا آزادی بیان قوانین. “ارائه اطلاعات ممنوع جاهای دیگر است هدف اصلی از وب سایت ما (از سال 1996). بسیار خوب مواد از کشورهای با محدودیت در انتشار,” او گفت: هیولایی روزانه در ایمیل. “این امر می تواند بهترین برای بیشتر کشورها به ارائه این خدمات به شهروندان به خصوص در حال حاضر که رژیم های اقتدارگرا در حال افزایش در ایالات متحده و در سراسر جهان.”

برج ترامپ

نشت شامل پیام های که در آن بانک می گوید ترک.اتحادیه اروپا استفاده خوار کمبریج Analytica در طول Brexit کمپین یک ادعا کمپین مقامات در حال حاضر انکار و نه اعلام رسمی انتخابات براده. او می گوید: سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon—معاون رئيس جمهور سابق از بحث سیاسی مشاوره—شخصا خواستار پرداخت در طول سفر به برج ترامپ در نوامبر 2016.

در گفتگو با سابق UKIP سخنگوی Gawain Towler, بانک نوشت: “استیو Bannon در واقع تعقیب ما در برج ترامپ و گفت: ما اردک است.”

“Bannon شد شیلینگ برای CA” Towler نوشت. “اوه چه codswallop که دوست دارم.”

“در واقع او بود که” بانک ها پاسخ داد.

“Codswallop” است و موهن نام کاربری خود اعلام کرد پسر بد از Brexit داده اند به کارول Cadwalladr این روزنامه نگار انگلیسی که برنده جوایز متعدد برای او کار می کنند در معرض کمبریج Analytica و آن لینک کلیک کنید برای مبارزه با تروریسم در اروپا و به خصوص در مبارزات انتخاباتی. او فینالیست برای 2019 جایزه پولیتزر را برای او در کمبریج کشف Analytica استفاده از Facebook اطلاعات به سرقت رفته از 50 میلیون نفر در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016.

کمبریج Analytica بود تعطیل در سال 2018 پس از Cadwalladr گزارش و پس از مدیر عامل شرکت الکساندر هیچ کس بود گرفتار در دوربین ارائه یک undercover گزارشگر فوق العاده ای بسته از انتخابات black ops. روزانه وحش قبلا گزارش شده هیچ کس تا به حال رسیده به آسانژ به تلاش برای دریافت نگه دارید از هیلاری کلینتون به سرقت رفته و ایمیل در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

بانک ها در حال حاضر تحت پیگرد Cadwalladr برای تهمت و افترا و پس از او ادعا کرد که او تا به حال دروغ گفته در مورد تماس های خود با دولت روسیه است.

Bannon شد شیلینگ برای CA … وای چقدر codswallop که دوست دارم.

“کارول به او ارائه دفاع در مدت کوتاهی خواهد بود و پایین رفتن در شعله های آتش!” بانک ها گفت: روزانه وحش. “من درک می کنم ما کارول دفاع دوشنبه که باید جالب به عنوان خوانده شده—به عنوان تهمت می گویند… خیلی خبر جعلی!”

بانک ها به صورت دوره ای بازی لذت می برد تا خود لینک کلیک کنید برای روسیه و در یکی از ظریف به بیرون درز توییتر پیام او حتی ادعا کرد که یک “کامل agent.”

ملی بریتانیا Crime Agency (NCA) راه اندازی یک بررسی به بانک ها بودجه را ترک کنند.اتحادیه اروپا پس از ادعا می کند که پول ممکن است قریب به او از روسیه است. این NCA هیچ مدرکی وجود ندارد که بانک ها و یا شرکت خود را تا به حال دریافت کمک های مالی از اشخاص ثالث.

در یک پیام توییتر به بیرون درز نوشته شده در جریان تحقیقات Wigmore ابراز اطمینان کرد که NCA پیدا می کنید را به نفع خود. “شما فراموش کرده اید که در طول این تحقیقات به ما ضروری به چه کسی چه چیزی گفته و غیره و به همین دلیل… این NCA بسیار مایل به همکاری با ما و به ما همه چیز ما نیاز به دانستن است.”

تغییر داستان

که تا چه حد کمبریج Analytica مشغول به کار در Brexit مبارزات انتخاباتی شده است به شدت مورد بحث و مجادله. بانک ها سازمان را ترک کنند.اتحادیه اروپا را اعلام نکرده هر گونه هزینه های داده ها در عراق و یا در هر نوع کمک های مالی است که هنوز هم اعلام می شود به بریتانیا کمیسیون انتخابات که اجرا بسیار سختگیرانه تر قوانین انتخابات و محدودیت های هزینه های از ایالات متحده آمریکا است.

زمانی که بانک ها و Wigmore به شواهد به مجلس انتخاب کمیته در ماه ژوئن سال 2018 آن قرار داده شد به آنها که آنها تا به حال حداقل سه اعلام مواضع در کار انجام شده توسط کمبریج Analytica.

ما پس از آن حرکت می کند در رابطه با Cambridge Analytica. من فکر می کنم این است که شما آقای Wigmore, “کمبریج Analytica انجام هیچ کار برای ما به صورت رسمی و اگر آنها به حال آن شده اند که راه قبل از شما تا به حال گزارش هزینه ها.” من فکر می کنم این چیزی است که شما در قبل از “ما هرگز شاغل کمبریج Analytica و آنها هرگز به ما چیزی در نوع خود است.” سپس ما “کمبریج Analytica ارائه شده اولیه کمک و راهنمایی به ترک.اتحادیه اروپا در انتخاباتی که پس از آن رفت تا خود را توسعه هوش مصنوعی و روش تجزیه و تحلیل. هوش مصنوعی یادگیری ماشین توسعه داده شد در بریستول 20 ریاضیدانان و actuaries با ورودی از کمبریج Analytica در ابتدا و سپس اعدام گودارد Gunster.” در حال حاضر ما به این نقطه که در آن کمبریج Analytica است که به سادگی یک آژانس تبلیغاتی.

بانک پاسخ داد که کمبریج Analytica شد به سادگی یک آژانس تبلیغاتی. Wigmore گفت: این کمیته که کمبریج Analytica تا به حال به انجام برخی از کار بر روی زمین برای ترک.اتحادیه اروپا تعیین می شود به عنوان رسمی Brexit کمپین اما که به پایان رسید که گروه رقیب رای ترک امن تعیین.

پس از یک بررسی را ترک کنند.اتحادیه اروپا هزینه در کمپین انتخاباتی کمیسیون صدور جریمه برای عدم اعلام و تمام مخارج آن اما حکم داد که “بر اساس شواهد آن دیده می شود این کمیسیون راضی است که ترک.اتحادیه اروپا نمی دریافت کمک های مالی و یا پرداخت برای خدمات از کمبریج Analytica.”

به بیرون درز پیام بالا بردن سوال بیشتر ، در فوریه 2016, بانک نوشت approvingly کمبریج Analytica کار برای تگزاس سناتور تد کروز—قبل از شرکت روشن طرف و پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. او پیشنهاد کرد که ترک.اتحادیه اروپا در حال حاضر با استفاده از کمبریج Analytica روانی پروفایل تکنیک های. “من تد کروز ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان آنلاین انتخابات مردم ما با استفاده از کمبریج analytica. اجتماعی پروفایل و تبلیغات هدفمند کار,” او نوشت. “ما می توانیم پیام بالینی به کار حزب محافظه UKIP و انواع… ما باید 20 پیام های مختلف هدف قرار روانشناسی پروفایل SM [social media].”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور انتخاب شد که در ماه نوامبر او نوشت: به دیگر تماس با: “جالب است که SM کمپین ما فرار با استفاده از همان AI [هوش مصنوعی] تکنولوژی آنها از طریق کمبریج analytica. این نتیجه جای تعجب نیست برای ما.”

اگر چه بانک نوشت درست بود آن را ممکن است نشان می دهد کمبریج Analytica لنت اطلاعات خود را به ترک.اتحادیه اروپا; فرار روانی پروفایل برای استفاده در همه پرسی; و یا به آنها کمک کرد به تکرار آن آنلاین هدف در طول مبارزات انتخاباتی. شما انتظار می رود که اعلام می شود به کمیسیون انتخابات.

بانک ها و Wigmore باید علنا گفت که ترک.اتحادیه اروپا پرداخت نمی کمبریج Analytica برای هر کار. گفتند UKIP حال ارسال اطلاعات به کمبریج Analytica اما اصرار داشت که هیچ ربطی به ترک.اتحادیه اروپا و یا Brexit مبارزات انتخاباتی. بانک ها را در نهایت اعتراف در کمیته انتخاب شنوایی که او تا به حال اهدا £42,000 ($55,000) به UKIP به منظور پرداخت کمبریج Analytica برای کار او ادعا می کند نیست به بهره مند شده اند از.

به بانک ها و دلخوری UKIP تصمیم به نگه داشتن پول به جای این لایحه پرداخت. با توجه به درز پیام Bannon خواستار شد که پول از بانک ها نایجل فراج و Wigmore در برج ترامپ در روز پس از انتخابات ریاست جمهوری پیروزی—که سفری بود که در آن Brexit فعالان مطرح شده با مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل طلایی آسانسور.

دریایی

در توییتر پیام های مستقیم بانک همچنین ادعا کرد او با استفاده از روابط نزدیک به تیم مغلوب ساختن پیشی جستن به لابی از طرف Belizean بانکی. بانک ها مورد بحث و بررسی یک طرح برای کار با آن-فرماندار می سی سی پی فیل برایانت برای بازگرداندن پشتیبانی از معاملات در دلار بلیز بانک. این موسسه خود را از دست داد مشارکت با بانک مرکزی امریکا و عربستان پس از اوباما-دوران آمریکا سرکوب دریایی فرار از پرداخت مالیات افزایش هزینه های ارائه خبرنگار تسهیلات بانکی به بلیز بزرگترین بانک. این بانک که متعلق به حزب محافظه کار دهنده خداوند Ashcroft گزارش دیدم ارزش آن سپرده سقوط 75 درصد در شش ماه پس از.

Ashcroft messaged بانک ها در ماه نوامبر سال 2016 به می گویند: “این corespondent بانک برای ما دلار؟”

بانک پاسخ داد: “ما در مورد خواسته مربوطه بانکی برای بلیز ( و از آن گرفته شده است ) تماس اندی برای به روز رسانی !”

و همچنین به عنوان یک سخنگوی بانک ها و ترک.اتحادیه اروپا اندی Wigmore یک تجارت و سرمایه گذاری ایران به بریتانیا برای بلیز.

بعد ماه ها بود که یک کنسول افتخاری به ولز برای بلیز ترسیم شده بیشتر از این طرح به Ashcroft.

“نمی دانم اگر شما با andy اما ما قصد داریم برای مقابله با خبرنگار بانک شماره -تیم ما می دانیم & Bannon همه رهبری را به کاخ سفید پس فاب دسترسی داشته باشید. ما خواهد بود با داشتن یک حزب در مراسم تحلیف با نایجل و امیدوارم که شما می توانید آن را. طرح ما این است که فرماندار می سی سی پی به بلیز در یک ماموریت تجاری و توضیح بانکی مسئله و او را به آن را تا به طور مستقیم با WH. من شده فکر کردن در مورد بانکداری مسئله و مطمئن شوید که ما می توانیم یک تغییر نمایش,” او نوشت.

طرح ما این است که فرماندار می سی سی پی به بلیز در یک ماموریت تجاری و توضیح بانکی مسئله و او را به آن را تا به طور مستقیم با WH.

معلوم نیست از پیام که آیا رژیم صهیونیستی است. برایانت که معرفی حسابدار و بانک ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به بانک ها ” کتاب پسران بد از مبارزه با تروریسم در اروپا, آیا کمک به فشار Belizean مورد در واشنگتن اما او ثبت نشده است تحت عوامل خارجی قانون ثبت به عنوان او خواهد بود نیاز به انجام اگر او عامل به نمایندگی از یک Belizean اصلی.

Joseph D. Songy یک وکیل به نمایندگی از رژیم صهیونیستی است. برایانت گفت: Daily Beast: “فرماندار برایانت تا به حال هرگز هر گونه ارتباط از هر نوع با یک بانک یا موسسه مالی در بلیز و نه او تا کنون ساخته شده است هر گونه تلاش برای انجام این کار است.”

نه بانک و نه Wigmore ثبت نام به عنوان عوامل خارجی یا, اگر چه آنها ممکن است معاف است اگر آنها “به درستی به رسمیت شناخته شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده” به عنوان مقامات اقدام به نمایندگی از بلیز. در زمان انتشار از وزارت امور خارجه شده است قادر به تعیین این که آیا بانک ها و Wigmore که قرار بود به نمایندگی از بلیز در انگلستان بودند و به درستی به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده در آن زمان بود. نه از آنها در ایالات متحده دیپلماتیک لیست در تابستان 2016 است که آخرین اطلاعات موجود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متوقف ساختن آن ،

نقض

یکی دیگر از مجموعه ای از پیام های توییتر نشان می دهد ممکن است وجود نقض برلین امنیت داده ها در اکتبر سال 2017, هنگامی که یک ناراضی منطقه ای سازمان ترک و ممکن است با استفاده از برلین پایگاه داده ایمیل به تلاش برای جذب آنها را به یک حزب جدید. یک whistleblower messaged بانک ها و منتخب و کوبا هنری بولتون می گویند: “اگر من به شما خواهم گفت ایمیل به تمام شاخه های آن است که هر UKIP اطلاعات منتقل می شود به بریتانیا است و نقض آنها در حال حاضر ایمیل ukipers.”

بولتون را شکست داد, آنه ماری آب یک همکار سابق از تامی رابینسون برای تبدیل شدن به رهبر. آب ترک این حزب در واکنش به راه اندازی رادیکال ضد اسلامی در بریتانیا ، سوء استفاده از UKIP ایمیل توسط ناشناس سازمان که ترک این حزب با آب ممکن است یک جرم تحت قانون حفاظت از داده ها.

بولتون گفت: روزانه وحش است که او تا به حال سعی کردم اما موفق به بهبود حزب حراست. “هنگامی که من در زمان بیش از رهبری حزب من تا به حال نگرانی های جدی در مورد حزب حکومت از جمله سرمایه گذاری داده ها و مدیریت به طور کلی. بعلاوه من هیچ همکاری از NEC (حزب ملی کمیته اجرایی) در پرداختن به این چیزها. من آن را غیر ممکن به شفافیت کامل به دلیل NEC بی کفایتی و obfuscation,” او گفت:. UKIP پاسخ نمی دهند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im