LeBron James می پیوندد فشار به نوبه خود از سابق جانی رای در فلوریدا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

LeBron James appears during a February NBA basketball game against the Golden State Warriors in San Francisco. | AP Photo

LeBron James به نظر می رسد در طول یک ماه فوریه بسکتبال NBA بازی مقابل گلدن استیت واریرز در سان فرانسیسکو. | (عکس از آسوشیتدپرس/جف چیو فایل)

تالاهاسی — یک گروه تاسیس شده توسط ستاره NBA LeBron James و دیگر سیاه, ورزشکاران و هنرمندان است که پله به مبارزه برای ثبت نام رای دهندگان فلوریدا با جنایت سوابق و گفت: این کمک خواهد کرد که دادگاه پرداخت بدهی ها و هزینه ها به طوری که آنها می توانید بازیگران برگه های رای در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

بیش از یک رای یک گروه ایجاد شده توسط جیمز و دیگران در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در روز جمعه گفت: این اهدا خواهد شد $100,000 به کمک به پرداخت فوق العاده دادگاه بدهی های سابق felons به طوری که آنها می توانید ثبت نام برای رای دادن. این پول را به فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف که در سال 2018 با موفقیت تحت فشار قرار دادند به متمم قانون اساسی که برداشته فلوریدا طول عمر رای گیری بان کی مون در افراد با محکومیت جنایت. پس از اصلاح به تصویب جمهوری خواه به رهبری مقننه دولت در اوایل سال جاری مطرح شده نوار برای felons رای به تصویب قانون است که به چالش در دادگاه فدرال.

تبلیغات

“حق خود برای رای دادن نباید بستگی دارد که آیا یا نه شما می توانید پرداخت به ورزش آن” Miami Heat رو به جلو و بیش از یک رای عضو udonis haslem Haslem گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

همکاری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که “قبلا زندانی شهروندان آمریکایی — بسیاری از آنها سیاه و قهوه ای هستند و قادر به پرداخت جریمه برجسته و هزینه ها و ثبت نام برای رای دادن در سال 2020 انتخابات و فراتر از آن.”

این ائتلاف در حال حاضر مطرح است بیش از 1.5 میلیون دلار برای آن هزینه-و-جریمه صندوق اما همکاری با بیش از یک رای است که انتظار می رود برای جلب توجه و آگاهی به تلاش است.

دزموند مید مدیر اجرایی فلوریدا حقوق مرمت ائتلاف گفت: این همکاری را تقویت دموکراسی و ایجاد صدای بیشتر شنیده می شود.

همکاری میان تلخ قانونی مبارزه با رای گیری مورد نیاز است که دموکرات ها و حقوق مدنی گروه را تشبیه به یک قانون اساسی نظرسنجی مالیات. یک مطالعه پیش بینی شده است که به عنوان بسیاری از 775,000 مردم در فلوریدا با محکومیت جنایت باید تعهدات مالی که ارائه آنها را فاقد شرایط لازم تحت قانون. از بیش از 13.7 میلیون رای دهنده ثبت نام شده در میدان نبرد دولت نزدیک به یک سوم یا سیاه یا اسپانیایی.

مبارزه ریخته در خارج از دادگاه به عنوان ریاست جمهوری ایران است. نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود را دموکراتیک حریف جو بایدن در چرخش دولت که در آن نامزد برنده و یا از دست دادن در باریکترین حاشیه.

بیش از یک رای نیز شریک خواهد شد با ماگنولیا تصاویر و شرکت کنندگان یک شرکت رسانه ای با یک جامعه محور ماموریت به میزبان های آنلاین و نمایش یک فیلم مستند که تواریخ زندگی Rep., John Lewis, حقوق مدنی آیکون که فوت هفته گذشته است.

ورزشکاران و هنرمندان را ترویج غربالگری با درآمد حاصل نیز به این ائتلاف را جریمه و هزینه های صندوق.

بیش از یک رای راه اندازی شد در ماه ژوئن توسط جیمز و سایر ورزشکاران و هنرمندان اختصاص داده شده به قدرت سیاسی. سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال کار به آموزش و حفاظت از سیاه رای دهندگان. جیمز در آن زمان گفت او همچنین استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان و جلب توجه به تلاش برای محدود کردن حق رای از اقلیت.

روز جمعه اعلام نمرات گروه اول دولت در سطح مبارزات انتخاباتی.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه در اواخر ماه مه پاره پاره فلوریدا قانون خواستار آن است که یک غیر قانونی پرداخت-به-سیستم رای. نیاز به افراد با محکومیت جنایت به پرداخت هزینه — که جدا از جبران پرداخت به قربانیان — به منظور رای نقض قانون اساسی ایالات متحده را مبنی بر نظرسنجی مالیات قاضی نوشت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه و تهمت متحد به دادگاه تجدید نظر این حکم به 11th مدار دادگاه تجدید نظر که قرار حاکم در برگزاری این هفته در حالی که درخواست تجدید نظر در نظر گرفته شد. دادگاه تجدید نظر برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در مورد on Aug. 18 تاریخ ایالتی فلوریدا اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>