چپ دیگران بایدن بیش از Reade اتهامات

جس Scarane است که مبارزه برای جو بایدن پیر سنا صندلی با قابل توجه پیام برای دلاور دموکرات: او معتقد است که خود را مدعی تارا Reade.

Scarane که گفت او یک قربانی حمله جنسی توییتی در ماه مارس هنگامی که او گوش به Reade بحث در مورد ادعای “حمله با تجربه من به عنوان یک نوجوان در اولین کار من آمد و با عجله برگشت. او داستان من بیش از حد. تقریبا کلمه به کلمه.” او به نام کریس Coons این وقت او در حال تلاش برای بیرون راندن و بالا بایدن متحد برای حمایت از تحقیقات.

“من بحث ارسال صدای جیر جیر که من برای اولین بار بود احتمالا برای ساعت,” او گفت: POLITICO. “از آنجا که من نه تنها از افشای داستان خود من اما من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ترس و بالقوه انشعابات و تنها با گفتن این مساله جدی گرفته شود.”

Scarane یکی از بیش از یک و نیم دوجین مترقی مجلس نمایندگان و سنا رقبا — تقریبا همه آنها millennials — که علنا گفت که آنها بر این باورند Reade ادعا می کنند که بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او مشغول به کار به عنوان دستیار سنا و یا در غیر این صورت صحبت کردن در حمایت از او. هر چند بسیاری از آنها طولانی-شات نامزدها با منابع محدود خود را به اظهارات می تواند استوک بخش در زمانی که بایدن در تلاش برای متحد کردن حزب جناح متخاصم. موضع خود را نیز در معرض خطرات شکاف بین برخی از جوان تر و مسن تر دموکرات به عنوان بایدن با این نسخهها کار به تقویت موقعیت خود را به عنوان نامزد دموکرات.

“وجود دارد یک نسل جزء” گفت: پیتر Daou یک پیشرو مشاور که به توصیه برخی از نامزدهای دموکرات که گفت آنها حمایت Reade. “این بخشی از کل تقسیم بین افرادی که به سیاست از طریق برنی ساندرز اصولی progressivism, leftism. آنچه که من پیدا کردم این است که برای این نوع از فعالان و رای دهندگان تمایل وجود دارد که کمتر تمایل به صورت افزایشی یا به سازش با حزب جمهوری خواه. این باور است که راه ما برنده است که با پیوستن بسیار محکم به اصول ما.”

بایدن به شدت تکذیب کرد Reade را با خود ندارد. در MSNBC در هفته گذشته گفت: “نه این درست نیست. من میگم به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است.” بایدن سابق سنا دستیاران در آن زمان گفت که Reade هرگز گله و شکایت در مورد او به آنها هیچ بایدن کارمند دارای تایید او حمله کرد. سه نفر گفته اند Reade گفت: آنها ادعا شده در مورد حمله تقریبا در اطراف این زمان او گفت که این اتفاق افتاده و یا چند سال پس از آن.

این بایدن کمپین ارائه نظر برای این داستان. Sean Coit سخنگوی Coons گفت: “پس از این اتهامات برای اولین بار ظاهر این بایدن مبارزات انتخاباتی خواسته است تا خبرنگاران به نگاه به آنها و کمپین درخواست از وزیر در مجلس سنا به انتشار پرونده از هر گونه شکایت خانم Reade ممکن است ثبت شده اند. سناتور. Coons معتقد است همه اتهامات از حمله باید جدی گرفته شود و مورد بررسی قرار گرفته و او معتقد است که معاون رئیس جمهور بایدن و مبارزات انتخاباتی خود در حال دست زدن به این مناسب است.”

چهل درصد از رای دهندگان دموکرات با سن کمتر از 45 — هسته ساندرز’ پایه و گفت: باید انتخاب های مختلف نامزد پس از تماشای یک ویدئو از بایدن را انکار با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی در حالی که تنها 15 درصد از دموکرات ها 45 و گفت: همین. یکی دیگر از بررسی توسط نماینده یافت می شود که 45 درصد از رای دهندگان بین سنین 18 و 34 گفت: Reade بدخشان است که به احتمال زیاد درست یک بخش بزرگتر از هر گروه سنی دیگری است.

بایدن تلاش برای برنده شدن بیش از افراد جوان در اولیه و برخی از دموکرات ها نگران تکرار 2016, وقتی که هیلاری کلینتون موفق به تجمع برخی از ساندرز’ حامیان سابق از دست داده و به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط یک حاشیه کوچک در بحرانی میدان نبرد متحده Pennsylvania, ویسکانسین و میشیگان. بایدن کار کرده است برای جلوگیری از چنین سناریویی با صحبت کردن مثبت در مورد ساندرز و هواداران خود اعلام کرد که او ایجاد خواهد کرد, سیاست, نیروهای وظیفه با سناتور ورمونت.

لیندزی Boylan یک زن 36 ساله در حال اجرا در نیویورک علیه قضایی مجلس رئیس جری Nadler است توییتی چندین بار در مورد Reade از جمله سرخوردگی او با مجلس نانسی پلوسی دفاع از بایدن و که از اظهارات “جو بایدن است جو بایدن.”

او گفت که او اولین حافظه سیاسی بود از بحث در اطراف بیل کلینتون و مونیکا Lewinsky چیزی است که او معتقد است رسانه ها و دموکرات ها به کار گرفته نشده و او می خواهد برای جلوگیری از این خطا.

“من احساس می کنم مانند افراد بزرگسال در اتاق در آن زمان واقعا رسیدگی نمی هر چیزی در مورد آن با مراقبت از” او گفت:. “جهان من در اوایل بزرگسالی و من برای اولین بار آگاهی از سیاست و کسب و کار در جهان است جهان من قبول برای دختر من است.”

شکاف میان نسل های مختلف از دموکرات ها در درمان Reade این اتهامات شده است مشهود است و حتی در میان برخی از مقامات منتخب. سناتور. الیزابت وارن پیشرو مترقی به صراحت گفت که او مورد اعتماد بایدن: “من تو را دیدم گزارش از آنچه خانم Reade گفت: من تو را دیدم یک مصاحبه با معاون رئیس جمهور بایدن. من که معاون رئیس جمهور در زمان بسیاری از سوالات پرسش دشوار است. و او پاسخ آنها را به طور مستقیم و با احترام. معاون رئيس جمهور در پاسخ معتبر و قانع کننده باشد.”

تشکر. Ayanna Pressley, یک عضو به اصطلاح “تیم ملی” که تایید وارن در اولیه نوشت: نزدیک به 700 کلمه متوسط پست مربوط به Reade اتهامات را با عنوان “آن سال 2020 و ما هنوز هم نمی دانم چه بازمانده عدالت به نظر می رسد.”

در آن او پیشنهاد بایدن پاسخ سقوط کرد. “ما در تلاطم انتخابات از بزرگترین نتیجه — که تعیین خواهد کرد اگر هسته, حقوق و اصول دموکراسی زنده ماندن در این کشور است. مخاطرات نمی تواند اغراق آمیز باشد. اما من هیچ صبر و شکیبایی برای هر کسی که به من می گوید که یک دلیل برای کاهش صدای من. من رد انتخاب نادرست که من و ما نامزد نمی تواند رسیدگی به اتهامات در دست و شکست مستاجر کاخ سفید است.”

چند تا از مترقی رقبا که باور Reade گفت: آنها نگران بایدن توانایی شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که متهم به تجاوز جنسی و سوء رفتار با زنان متعدد به دلیل اتهام. اما ربکا کشیش بخش که در حال اجرا است در برابر واشنگتن دموکراتیک Rep. درک کیلمر یکی از معدود کسانی که خواهان بایدن برای خروج از این مسابقه است. او می خواهد نمایندگان خود را به مجددا اخذ شود و برای دیگر نامزدهای دموکرات به خود را راه اندازی مجدد مبارزات بنابراین این حزب می تواند به معرفی شخص دیگری.

“ما نیاز به رفتن در برابر تهمت با کسی که او نمی تواند حمله به اتهام نفاق” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن را دریغ نکنید برای به دست گرفتن آن و متهم جو بایدن از نفاق. متاسفانه با مغلوب ساختن پیشی جستن مهم نیست که او بسیار جدی اتهامات علیه او.”

بایدن حامیان استدلال کرده اند که ترقی خواهان مانند کشیش بخش در حال انگیزه های سیاسی به دلیل آنها می خواهند یک جناح چپ نامزد مانند ساندرز قادر به دوباره پیوستن به مسابقه و برنده شدن. پرشن تکذیب کرد و گفت او را پشتیبانی میانه و همچنین ترقی خواهان که راه اندازی مجدد مبارزات انتخاباتی خود را.

با وجود اعتقادات خود را در مورد Reade اتهامات بسیاری از رقبا مصاحبه برای این داستان گفت: آنها را برای رای دادن به حزب دموکرات نامزد بدون در نظر گرفتن هر چند برخی از امید است که بایدن به نحوی نمی خواهد تا پایان بودن آن شخص است. در منموته نظر سنجی در مورد یک سوم از رای دهندگان که فکر می کنم Reade اتهامات احتمالا درست گفت: همچنین آنها را برای رای دادن به بایدن — بازتابی از تعداد زیادی از آمریکایی ها که می خواهند تهمت را بالاتر از همه چیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر