چپ هو! بایدن محور به ترقی خواهان

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روز پس از آخرین حریف کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در زمان نادرترین از نوبت برای یک نامزد دموکرات: به سمت چپ.

بایدن ریختن هر گونه تظاهر مورد نیاز خود را برای برنده شدن بیش از برنی ساندرز رای دهندگان زمانی که او اعلام کرد یک جفت از پیشنهادات پنج شنبه با هدف assuaging با احتیاط ترقی خواهان: کاهش مدیکر واجد شرایط بودن سن از 65 به 60 سال و آمرزنده تمام بدهی دانشجویان کم درآمد و با درآمد متوسط مردم که با حضور در کالج ها و دانشگاه ها و همچنین به عنوان کسانی که با حضور خصوصی در طول تاریخ سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و دیگر موسسات که در خدمت دانش آموزان اقلیت.

در حالی که غیر مومن برای انتخابات پارلمانی نامزد بایدن تصمیم به حرکت به مرکز هر دو از پذیرش ضمنی که او یک مشکل با جوان و مترقی رای دهندگان و همچنین به عنوان یک قمار است که او می تواند باقی می ماند واقعی میانه در مسابقه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما نیازی به محوری برای دریافت مستقل زیرا او در حال حاضر درخواست های مستقل” گفت: یک بایدن مشاور. “این ایده که ما احساس می کنیم باید درخواست تجدید نظر به برنی رای دهندگان است که به خوبی در همراهی با جو اصول است.”

اما ترقی خواهان شد و سریع به اشاره است که در حال گسترش مدیکر است “مدیکر برای همه” و برخی از بدهی بخشش است نه بخشش بدهی برای همه است.

“آن روز 1. ما انتظار داریم به ادامه مطلب مراجعه کنید. او یک راه طولانی برای رفتن گفت:” ولید شهيد سخنگوی مترقی گروه عدالت دموکرات و سابق ساندرز کارمند. چهار شهيد گروه بخشی از یک ائتلاف مترقی لباس صادر شده است که یک لیست از دور-رسیدن به خواسته های آنها می خواهند یمن را به اتخاذ.

در انتهای دیگر این طیف کمیته ملی حزب جمهوری خواه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که استقبال بایدن را چپ حرکت می کند: “در اولین روز از سال 2020 انتخابات عمومی جو بایدن همچنان او را در آغوش Sandersnista دستور کار است.”

برای هفته بایدن درگیر در یک جذابیت توهین آمیز به سهولت ساندرز از نژاد بدون تحریک او و یا هواداران خود را به آنها بایدن بوده است رسیدن.

“اول از همه جو بایدن می داند آنچه که او انجام می دهند. مکان او را در رسیدن هستند مکان های امن” گفت: جیم Kessler دیرین بایدن حامی با میانه گروه راه سوم است.

“این مسابقه ای است که نمی تواند برنده بر اساس چه ناراضی بروکلین قهوه خانه ساکن است و تفکر است. آن را برای رفتن به برنده در مشارکت مردم در شهرها و حومه در مکان هایی مانند فیلادلفیا میلواکی و دیترویت” کسلر گفت. “آن زمان برای ساندرز برای گفتن به هواداران خود” من با جو. این زمان برای رفتن کل گراز برای او.”

ساندرز نظر نیست در بایدن پیشنهاد اما سخنگوی کمپین Briahna شادی خاکستری در زمان عبور شات در بایدن در توییتر.

“که او مایل به تغییر در این مسائل پس از ما گفتن آنها “پای در آسمان’ نشان می دهد که ما می توانیم بیشتر,” او نوشت. خاکستری گفت: بایدن باید تماس بگیرید برای کاهش مدیکر واجد شرایط بودن سن 55 بلافاصله و حفظ کاهش آن بیش از چهار سال تا هر کس تحت پوشش است. علاوه بر این “مالیات Wall St & لغو تمام بدهی های دانشجویی,” او اضافه شده است.

هزینه سیاست بایدن پیشنهاد شده است مشخص نیست اما به احتمال زیاد ، شانس که سیاسی تقسیم کنگره به تصویب قانون باریک هستند.

اما این ایده به احتمال زیاد محبوب و حتی با نوسان رای دهندگان و مستقل گفت: جانباز مترقی فعال جف هاوزر.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به مبارزه با او را بیش از این بایدن این موضع باید باشد ‘آن را در “” هاوزر گفت. “بایدن نیاز به نه تنها متعهد به سیاست های خاصی اما انتقال صحت در انجام این کار است.”

در مترقی گروه NextGen است که در حال حاضر متعهد $45 میلیون به نوبه خود جوان و اقلیت رای دهندگان در انتخابات عمومی, مدیر اجرایی, بن Wessel گفت: بایدن ساخته شده “اولین گام مهم. اما او نیاز به مراحل بیشتر.”

“بایدن اتاق را به رشد و بخشی از آن در حال تغییر است و سیاست نشان می دهد که او با گوش دادن به رهبران جنبش که او را به گوش دادن به افراد جوان که او را به گوش دادن به ترقی خواهان,” وسل گفت. “به روز رسانی PDF در وب سایت خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای غلبه بر شک و تردید در مردم داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>