ایتالیایی, توالت, خوش بینانه, Quebecers زندگی در نزدیکی N. B. مرز خواهد بود و مجاز به عبور

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می گوید او خوشبین است توافق را می توان به اجازه می دهد Quebecers زندگی در نزدیکی مرز با نیوبرانزویک برای عبور به دریانوردی استان.

ایتالیایی, توالت به خبرنگاران گفت: در طول یک توقف پنج شنبه در Gaspe, منطقه, شرق کبک که این دو استان در حال مذاکره تقریبا روزانه, از جمله بحث بین او و نیوبرانزویک برتر بلین هیگز.

ادامه مطلب: خط تعیین شده برای کامیونداران ضروری کارگران در N. B. استانی مرزی

او می گوید: او را درک دلهره مورد استقبال Quebecers در استان شده اند که آمار به عنوان سخت COVID-19 اما اشاره می کند که Gaspe که مرزهای نیوبرانزویک به شمال, تا به حال چند مورد.

ایتالیایی, توالت می گوید که او یک حس باز بودن از نیوبرانزویک دولت به ایجاد یک حباب است که اجازه می دهد Quebecers زندگی در نزدیکی مرز برای ورود به نیوبرانزویک برای خرید و یا بازدیدکننده داشته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: New Brunswick بررسی پس از پیتربورو عضو شورا در بازدید از استان با وجود مرز محدودیت

هیگز در بیانیه ای گفت: جمعه این استان است که به دنبال در گزینه های مختلف اجازه می دهد تا برخی از سفر به نیوبرانزویک برای کسانی که زندگی می کنند نزدیک به مرز است.

Quebecers زندگی سراسر مرز شده اند لابی برای دسترسی به سایت بارسلونا در شمال نیوبرانزویک که در آن قبل از همه گیر آنها اغلب رفتن به فروشگاه و دریافت خدمات است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>