تکنولوژی اعتباربخشی کانادا (TAC) اعطا کرده است Lethbridge کالج مهندسی عمران فناوری برنامه برنامه ملی اعتباربخشی.

مجوز رسمی ارائه خواهد شد مزایای این برنامه فارغ التحصیلی دانش آموزان مانند انعطاف پذیری لازم برای کار در هر نقطه در کانادا.

دانشکده فنی و مهندسی فن آوری در دانشگاه لثبریج در حال حاضر دریافت مجوز رسمی برای همه سه تا از برنامه های آن است.

تاک, مدیر اجرایی, ریچارد Stamper می گوید در هنگام انتخاب یک برنامه ملی اعتباربخشی مهم است برای دیدن اگر آن را آماده سازی دانش آموزان به خوبی به اندازه کافی برای شروع به کار در زمینه مورد نظر.

“راه که جهان آثار است که وجود دارد نه بسیاری از دست نگه داشتن در صنعت” Stamper گفت.

پرینت این

ادامه مطلب: متوسطه موسسات در جنوب آلبرتا تمرکز بر آینده ای روشن تر برای دانش آموزان

“هنگامی که شما استخدام کسی وجود دارد برخی از آموزش اما آن را مانند شما در حال کار-سایه کسی. شما رو به آمار زمین در حال اجرا است. شما رو به صندلی پس به صحبت می کنند و شما باید به مولد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این برنامه قرار گرفتند گسترده حسابرسی به منظور دریافت به رسمیت شناختن ملی از جمله ممیزی از امکانات برنامه درسی, دانشجو, پشتیبانی, خدمات, اطلاعات و برنامه.

یک سری از مصاحبه با برنامه فارغ التحصیلان کارفرمایان اعضای هیات علمی و دانشجویان نیز انجام شده است.

Bill Smienk, chair of Lethbridge College’s School of Engineering Technologies, says the accreditation is a huge benefit for the program and its students.
لایحه Smienk صندلی از Lethbridge کالج دانشکده فنی و مهندسی فن آوری می گوید: اعتباربخشی است که سود زیادی برای این برنامه دانش آموزان خود را. اخبار جهانی

لایحه Smienk صندلی از دانشکده فنی و مهندسی فن آوری در Lethbridge, کالج, می گوید کارفرمایان تشخیص ارزش و اعتبار پس از آن مهم است برای برنامه برای دریافت این جایزه است.

“ما در حال حاضر بسیاری از فارغ التحصیلان موفق در عالی حرفه به عنوان مدیران پروژه درگیر در پروژه های زیربنایی در سراسر غرب کانادا و فراتر از آن,” او گفت:.

پرینت این

ادامه مطلب: Lethbridge کالج محقق wows قضات در موسسه تکنولوژی ماساچوست رقابت

“TAC مهر تایید تایید عالی آموزشی تجربه از دانش آموزان ما را به رسمیت می شناسد این برنامه ملاقات استانداردهای حرفه ای و که فارغ التحصیلان باید دانش و مهارت به تابع شایستگی در نیروی کار است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برنامه مقامات می گویند مجوز نمی خواهد فقط نگاه خوب برای برنامه خود را, اما همچنین افزایش دانش آموزان اعتماد به نفس است که آنها در حال توسعه حق مجموعه ای از مهارت های خود را برای مشاغل آینده.

TAC خواهد داد Lethbridge کالج عمران مهندسی فن آوری برنامه برای اطمینان از آن را در ادامه برای دیدار با استانداردهای اعتباربخشی هر پنج سال.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im