Lethbridge رئیس پلیس وزن بعد از ASIRT در حمله به نظارت سابق وزیر توسط افسران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رئیس neis خدمات به صحبت علنی روز بعد از خبر شکست که دو افسر بودند تحریم برای استفاده از موقعیت خود برای انجام نظارت از سابق وزیر محیط زیست شانون فیلیپس.

“اقداماتی که برای این افسران – Sgt. Jason حامل و Cst. Keon Woronuk – منظم شد نمی توان با گفتن” رئیس اسکات جنگل گفت: در روز سه شنبه از انتشار اخبار.

“اما اذعان به اشتباه انجام نمی کشد دور از خجالت و شرم آور است که آورده شده است بر LPS با اقدامات خود نه نشانی از آن کاهش توجیه خشم و ناامیدی عمیق از خانم فیلیپس و دیگران در جامعه ما که یک راست به انتظار خیلی بهتر از خود پلیس است.”

با توجه به توافق بیانیه ای از حقایق فیلیپس به انجام یک دیدار رسمی در سال 2017 در مورد احتمال بسته شدن بخش هایی از قلعه منطقه پارک تا راه را برای یک استانی پارک در مرکز شهر Lethbridge, کسی که شام میخورد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 2 Lethbridge افسران پلیس تنزل مقام پس از استفاده از موقعیت های شخصی, برنامه های سیاسی,

حامل و Woronuk بودند در کسی که شام میخورد و شنید گفتگو و بستری برای گرفتن عکس از فیلیپس و ذینفعان.

این توافق بیانیه ای گفت: Woronuk گفت: حامل او را “نفرت برای دیدن فیلیپس رانندگی به دور از رستوران و وجود دارد یک دلیل به او را متوقف کند.”

Woronuk به دنبال یکی از ذینفعان به جای امید به گرفتن آنها را به ارتکاب یک تخلف رانندگی. او زد پلاک و ارسال کپی به حامل در مورد او از دست داده و خودرو.

در مارس 2017, تحت نام مستعار مایک سپاه Woronuk ارسال شده یک عکس از فیلیپس و ذینفعان به Facebook انتقاد فیلیپس و NDP دولت است.

زمانی که فیلیپس دیدم عکس او شکایت تحت قانون پلیس و پلیس کلگری خدمات بررسی LPS.

Woronuk اعتراف به پنج فقره تحت خدمات پلیس تنظیم شده است و تنزل مقام ارشد پاسبان به کلاس اول پاسبان به مدت دو سال.

حامل بستری باور نکردنی رفتار و غفلت از وظیفه تحت خدمات پلیس تنظیم شده است و تنزل مقام از گروهبان ارشد پاسبان برای یک سال.

ادامه مطلب: ‘یک مشکل وجود دارد که در dept.’: ویلیام شاتنر انتقاد neis بیش از Stormtrooper حادثه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حالی که این افسران را در واقع شکست خورده در انجام وظایف خود که شکست نمی کند و منعکس کننده ارزش ها و وظیفه پلیس خدمت به جامعه” اسکات گفت.

“چالش ما به عنوان یک سرویس است که همچنان به دنبال آن ارزش و وظیفه در وجود انسان ضعف و کاستی های نمایش داده شده توسط این افسران.”

اسکات اضافه شده است که حتی اگر آن را تنها دو افسر بودند که تحریم کل LPS خرس عواقب.

ویلیام شاتنر انتقاد neis پس از مه 4 Stormtrooper حادثه

ویلیام شاتنر انتقاد neis پس از مه 4 Stormtrooper حادثه

“این در حال حاضر می افتد به ما برای به دست آوردن مجدد اعتماد جامعه است که از دست داده به عنوان یک نتیجه از اقدامات خود را.”

رسیدگی به این موضوع توسط نیروی انتظامی استان اصفهان watchdog — آلبرتا جدی Incident Response Team — سفارش داده شده توسط وزیر دادگستری پس از اسکات گفت: هیچ نظر بیشتر خواهد بود ارائه شده از LPS.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>