Lethbridge به یاد سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم تا پایان

لژیون سلطنتی کانادا اعضا برگزار می شود تاج گل مراسم توسط تهی گور در نزدیکی تالار شهر در Lethbridge صبح جمعه به یاد داشته باشید در پایان جنگ جهانی دوم 75 سال پیش.

این مراسم که در ساعت 11 صبح نگاه متفاوت در این سال با توجه به COVID-19.

“در سال های گذشته ما خواهد بود بسیار بزرگتر مشروط در اینجا از لژیون به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگی از واحدهای دیگر از جانبازان گفت: Wayne شاه یک افسر بازنشسته ی نیروی هوایی که مبارزه در دوران جنگ سرد.

ادامه مطلب: اروپا نشانه سالگرد 75 از V-E روز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

وجود دارد تنها تعداد کمی از مردم در حال حاضر و فیزیکی فاصله اقدامات بودند در محل.

Retired air force officer, Wayne King stands by the cenotaph in Lethbridge as he commemorates the 75th anniversary to the end of the Second World War. .
افسر بازنشسته ی نیروی هوایی Wayne شاه می ایستد تهی گور در Lethbridge او به عنوان بزرگداشت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم است. . تاز Dhaliwal

پادشاه جلب تشابه بین جنگ و امروز بزرگترین نبرد.

“ما باید اطمینان حاصل شود که تلاش های ملت و دولت و همچنین همه شهروندان محلی متمرکز برای غلبه بر مشکلات ما رو در حال حاضر” پادشاه گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او در مورد چگونه شهروندان گرد هم آمدند و سپس به ارسال مقدار-لوازم مورد نیاز از قبیل مواد غذایی و تجهیزات پزشکی به نیروهای نظامی در اروپا است. امروز کانادایی شده اند محوری با هم برای کمک به کارگران خط مقدم در طول این بیماری همه گیر.

Edward Rocky Brave Rock, from the Blood Tribe Reserve in southern Alberta fought in the Second World War and he was stationed in England during his years of service. .
ادوارد Rocky شجاع سنگ از خون قبیله رزرو در جنوب آلبرتا مبارزه در جنگ جهانی دوم بود و او مستقر در انگلستان در طول سال خود را از خدمات. . راکی شجاع سنگ

هفتاد سال خون قبیله عضو Rocky شجاع راک است که به یاد پدرش ادوارد مارکوس شجاع سنگ که خدمت در انگلستان در طول جنگ.

مانند بسیاری دیگر از سربازان شجاع راک پدر نبود همان پس از بازگشت به کانادا.

ادامه مطلب: Roy سبز: VE روز و داستان از جنگ جهانی دوم پدر من هرگز قادر به من بگویید

“او بسیار مرد تنها پس از… تنها زمانی او را تشویق می کردند تا زمانی که او ملاقات کرد تا با ارتش خود رفقا که زندگی در زمان” شجاع سنگ بازگو کرد.

پدر او فوت کرد یک زن و شوهر از سال پیش و در پشت یک پیام مهم از تشویق برای عزیزان خود را.

“یکی از مورد علاقه خود گفته است” نگاه بیشتر از بینی خود را. نگاه بیشتر است. شما رو به نگاه بیشتر به انجام هر کاری,'” شجاع سنگ گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر