آزادی را کیا پرستار رنج می برد آسیب در WNBA بازکن فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Breanna استوارت 18 امتیاز و هشت ریباند و چهار دزد در WNBA بازی پس از کمک به سیاتل برنده 2018 قهرمانی, ارسال طوفان گذشته نیویورک آزادی 87-71 شنبه در بازکن فصل برای هر دو تیم.

2020 WNBA فصل با تاخیر و کوتاه با coronavirus همه گیر برگزار خواهد شد در یک حباب در IMG آکادمی.

استوارت از دست رفته تمام فصل گذشته پس از پاره شدن او تاندون آشیل در حالی که بازی برای باشگاه روسی تیم در آوریل 2019.

نیویورک کیا, پرستار, همیلتون, Ont., در سمت چپ این بازی در اوایل سه ماهه دوم به دلیل آسیب مچ پا و بازگشت نیست.

سازمان دیده بان | کیا پرستار برگ بازکن فصل با آسیب دیدگی:

نیویورک آزادی گارد کیا پرستار به کمک کردن کف پس از سقوط ناشیانه در طول سه ماهه 2. 0:57

Jewell Loyd به ثمر رساند 14 امتیاز و سو پرنده — که او نیز از دست رفته 2019 به دلیل مصدومیت زانو — اضافه شدن 11 امتیاز ضربه 3 از 5 از سه نقطه محدوده و پنج کمک برای سیاتل.

سابرینا Ionescu تا به حال 12 امتیاز و شش ریباند و چهار پاس گل در WNBA اولین. Ionescu های شماره 1 انتخاب کنید در ماه آوریل پیش نویس بود 4-of-17 تیراندازی از جمله 0 8 از سه نقطه محدوده و متعهد چهار گردش.

Layshia کلرندن چراغ آزادی با 20 امتیاز.

سازمان دیده بان | Breanna استوارت آگهی طوفان گذشته آزادی:

در WNBA بازی پس از 2018 نهایی, Breanna استوارت با یک گل تیم بالا 18 امتیاز به عنوان سیاتل طوفان شکست نیویورک آزادی 87-71. 0:32

نه تیم در زمان دادگاه برای سرود ملی وجود دارد و یک دوم 26 لحظه سکوت برای Breonna تیلور. تیلور یک آمریکایی آفریقایی تبار تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شد مرده در آپارتمان خود توسط لویی مترو افسران پلیس اجرای یک هیچ-knock جستجو در حکم ظن در اختیار داشتن مواد مخدر. بدون مواد مخدر پیدا شد.

سازمان دیده بان | WNBA بازیکنان افتخار Breonna تیلور قبل از tip-off:

قبل از WNBA فصل با نوک انگشتانش کردن آن اعلام کرد که از فصل اختصاص داده شده به Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در مارس 13. 1:29

Loyd آمار سه اشاره گر و سپس تبدیل سه نقطه قبل از بازی استوارت ساخته شده لیآپ آن را 34-26 و طوفان چراغ بقیه راه است.

Jordin کانادا به ثمر رساند و شش امتیاز در طول یک 14-4 اجرا برای باز کردن سه ماهه چهارم که به طوفان بزرگترین آنها منجر شود زمانی که او در بر داشت استوارت به صورت یک اشاره گر است که دربسته در محیط جهش و آن را 80-61 با 4:44 به بازی.

جرقه فرار از عطارد

Nneka Ogwumike به ثمر رساند 21 امتیاز و Seimone آگوستوس اضافه 14 و لس آنجلس اسپارکس با استفاده از یک سه ماهه سوم به ضرب و شتم ققنوس عطارد 99-75 در روز شنبه در بازکن فصل برای هر دو تیم.

2020 WNBA فصل با تاخیر و کوتاه با coronavirus همه گیر برگزار خواهد شد در یک حباب در IMG آکادمی.

Oguwmike و آگوستوس ترکیب را تمام 14 از عکس های خود را. آگوستوس بود بازی اول بازی با لس آنجلس پس از امضای قرارداد به عنوان یک عامل رایگان از مینه سوتا در خارج از فصل. چلسی خاکستری و Candace پارکر 13 امتیاز و پنجاه و Brittney Sykes و ته كردند کوپر هر گل 10.

دیانا Taurasi که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با پشت و همسترینگ آسیب های led ققنوس با 16 امتیاز Skylar Diggins-اسمیت اضافه شده 14 امتیاز و شش پاس گل.

لس آنجلس outscored جیوه 30-8 در سه ماهه سوم به یک 80-54 منجر به چهارم. آگوستوس و خاکستری تا به حال نه امتیاز هر کدام در دوره. جرقه ساخته شده 12 18 از میدان در حالی که محدود کردن ققنوس به 27% (3 از 11) تیر اندازی.

جیوه متعهد 27 گردش – خود را پس از سال 2016 – از جمله و نه در سه ماهه سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>