رعد و برق پایین شعله های آتش به ضربه محکم و ناگهانی 4-بازی از دست دادن ترمز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تایلر جانسون و اندرو کام و پر زرا به ثمر رساند در بازی قدرت و یانی Gourde اضافه shorthanded هدف به عنوان Tampa Bay Lightning ضرب و شتم Calgary Flames 4-3 روز شنبه به ضربه محکم و ناگهانی یک فصل طولانی چهار بازی از دست دادن خط.

الکس Killorn به ثمر رساند خود را 24th, هدف از این فصل به کمک رعد و برق پیروزی برای اولین بار پس از 11 بازی برنده خط خط. آندره Vasilevskiy به پایان رسید سه بازی از دست دادن رگه با 18 موجب صرفه جویی در.

پیروزی آمد و به زودی پس از رعد و برق اعلام کرد کاپیتان تیم استیون Stamkos را تحت عمل جراحی برای یک هسته آسیب عضلانی است و انتظار می رود به دست بقیه فصل به طور منظم و به طور بالقوه در دور اول پلی آف. Tampa Bay دوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و برگشتی در حال برنامه ریزی برای شروع هفته 6 آوریل.

اندرو Mangiapane شان موناهان و الیاس Lindholm به ثمر رساند برای کلگری که تا به حال سه بازی نقطه خط به پایان رسیده است. دیوید Rittich به پایان رسید و با 30 موجب صرفه جویی در.

سازمان دیده بان | رعد و برق به ویژه تیم کمک خلیج تمپا ضرب و شتم شعله های آتش:

به Tampa Bay Lightning لبه شعله کلگری 4-3 برای قرار دادن و پایان دادن به چهار بازی از دست دادن خط. 0:27

Killorn از آن ساخته شده 4-2 مصرف خوراک از بلیک کلمن برای آمدن به تنهایی از محافل و کشیدن جن به او چوگان از پشت سر و پهلو به ضرب گلوله در داخل پست در 14:57 از دوره دوم.

Tampa Bay را باز کرد به ثمر رساند به عنوان جانسون نشسته در وسط شیار به نکته میخائیل Sergachev شات گذشته Rittich در 13:52 برای رعد و برق برای اولین بار قدرت به هدف بازی در خانه پس Jan. 7 برابر ونکوور. خلیج تمپا تا به حال فقط شش قدرت اهداف بازی پس Jan. 2 قبل از شنبه.

کام و پر زرا به ثمر رساند رعد و برق دوم قدرت بازی هدف از این بازی در 7:05 از دوره دوم اقامت عبور از Kucherov در دایره در سمت راست قبل از گرفتن مچ شات که منحرف کردن defenceman درک Forbort برای 2-0 منجر شود.

Gourde ساخته شده آن را 3-0 با shorthanded هدف دوم از فصل پنجم کار خود را با یک شات از دایره حق در 11:50. هدف آمد و 54 ثانیه پس از بارکلی Goodrow تبدیل شده بود کنار در shorthanded مبارکه.

شعله های آتش در جواب با دو گل 52 ثانیه از هم جدا به جلو و به داخل یک.

Mangiapane شتافت در پایین سمت چپ گرا و اخراج یک کف دست زدن شات که رفت و از طریق Vasilevsiy در سمت کوتاه در 13:12. Lindholm به دنبال آن است که با کف دست زدن شات از بالای سمت راست دایره که قرق چوب از کام و پر زرا و ضرب و شتم Vasilevskiy.

موناهان به ثمر رساند در بازی قدرت با 2:49 چپ برای شعله های آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>