اعتصاب رعد و برق برای 9 پیروزی متوالی در برابر McDavid-کمتر Oilers

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یانی Gourde به ثمر رساند کوتاه دست هدف و آندره Vasilevskiy به پایان رسید با 29 موجب صرفه جویی در به آسانسور Tampa Bay Lightning به خود نهم مستقیم پیروزی 3-1 بیش از Edmonton Oilers در پنج شنبه شب.

Tampa Bay نیز برنده آن 10 در یک ردیف در صفحه اصلی.

Vasilevskiy بهبود یافته به 18-0-2 در گذشته 20 شروع می شود. پت مارون و سدریک Paquette نیز به ثمر رساند برای رعد و برق به دست آورد که با وجود بازی بدون برترین گلزنان استیون Stamkos و نیکیتا Kucherov.

Rcaf به ثمر رساند برای ادمونتون که در بازی دوم خود بازی متوالی بدون کانر McDavid که از 2 تا 3 هفته با یک ران آسیب است. مایک اسمیت به پایان رسید و با 34 موجب صرفه جویی برای Oilers که از دست داد و برای چهارمین بار در قوانین و مقررات در گذشته 16 بازی.

Gourde که به پایان رسید 35-بازی خشکسالی در روز سه شنبه به ثمر رساند برنده در کوتاه دست جدایی طلب در 13:01 از دوره دوم, ضرب و شتم اسمیت با backhander بیش از شانه.

مارون را باز کرد به ثمر رساند در 4:39 از دوره دوم با هدف هفتم از فصل. پس از یک شات از نقطه سمت راست توسط لوقا Schenn منحرف کردن کامرون Gaunce به پشت خط دروازه مارون به سرعت در بر داشت سست جن و پر آن را بین پست نزدیک و اسمیت چپ پد. کمک برای Gaunce شد اولین NHL نقطه از مارس 24, 2017, زمانی که او یک عضو از پیتسبورگ پنگوئن.

ادمونتون کشیده و حتی در 9:36 وقتی جونز کاهش حافظه و پس از اولیه خود را به ضرب گلوله مسدود شده بود برداشت ارتجاعی از کار اخراج و یک ضربه به گوشه بالا برای سومین هدف از این فصل است.

Paquette به ثمر رساند به یک شبکه خالی با 55.1 ثانیه به سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>