رعد و برق استیون Stamkos مجروح دوباره در طول داوطلبانه تمرینات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کاپیتان استیون Stamkos محدود خواهد شد در شروع Tampa Bay Lightning اردوگاه آموزشی به دلیل جدید پایین بدن آسیب است.

مدیر کل Julien BriseBois گفت: Stamkos به طور کامل بهبود از هسته عضله عمل جراحی در اوایل ماه مارس بود اما دوباره مصدوم شده داوطلبانه در طول تمرینات است. Stamkos است که انتظار می رود به آماده برای شروع NHL را گسترش 24-تیم پلی آف جام استنلی در اوایل ماه اوت.

“ما نمی باید یک جدول زمانی خاص برای زمانی که او خواهد بود یکی از شرکت کنندگان در کمپ اما ما انتظار داریم که او آماده خواهد شد در زمان بازی ها” BriseBois گفت. “او در اینجا, او, اسکیت روی او اخذ شده است درمان او شده است از آمدن به آمالی [عرصه] انجام خود را زمین خشک کار می کنند. اما او نمی خواهد یکی از شرکت کنندگان در روز یکی از اردوگاه های آموزشی.”

سازمان دیده بان | NHL, nhl on nbc تایید بازگشت به بازی برای Aug. 1:

CBC News’ Raffy Boudjikanian تشریح NHL بازگشت-به-بازی بازی های طرح از جمله تصمیم به استفاده از ادمونتون و تورنتو به عنوان دو “hub شهرستانها.” 2:31

12-سال کهنه و 60-goal scorer در 2011-12, کمپین Stamkos تولید 66 امتیاز — 29 از آنها در اهداف از طریق 57 بازی در این فصل رتبه دوم او در این تیم در هر دو دسته.

Stamkos ثبت 832 امتیاز از جمله 422 اهداف در 803 به طور منظم فصل بازی پس از اینکه پیش نویس کلی برای اولین بار توسط خلیج تمپا در سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>