مانند ظروف پتری برای ویروس’: یخ بازداشتگاه تهدید روستایی جنوب

NATCHEZ از دست ندهید.—هنگامی که دن گیبسون یک کشیش محلی و تخت خواب و صبحانه صاحب لگد کردن او در زمان شهرداری کمپین در نچیز او به عنوان یک جامعه مرد—کسی که با اتصالات کسی که می داند مردم است. نچیز یک شهر کوچک 15,000 مجموعه در خم رودخانه می سی سی پی است این نوع از جایی که اخبار سفر سریع و در اواخر ماه مارس گیبسون تلفن شروع به زنگ زدن بدون توقف. نگران اهالی شهر همه به حال همان نگرانی: در میان همه گیر دولت فدرال بود آوردن برخی از 200 نفر از سراسر کشور به خود را در غیر این صورت نسبتا جدا شده جامعه است.

Adams County, که در آن نچیز است بخشداری است بهترین و شناخته شده برای آن جنگ داخلی-عصر قصرها اما آن را نیز خانه های عظیم بخش خصوصی در اجرای مهاجرت و گمرک بازداشتگاه. بیش از سه سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت گسترش استفاده از روستایی یخ بازداشتگاه به خصوص در جنوب. برای مدیریت از راه دور مکان های ارزان تر هستند به کارکنان و راه اندازی از امکانات در شهرستانها بزرگ است. یخ قرارداد باید با کمک جوامع محلی بیش از حد آوردن صدها شغل و میلیون ها نفر در هزینه های اداری و مالیات بر درآمد.

اما در حال حاضر Adams ساکنان نگران بودند یخ بازداشتگاه ممکن است آوردن چیزی دیگری به خود شهر: coronavirus.

در هر روز داده شده آدامز کانتی مرکز تادیبی خانه های بیش از 1000 بازداشت مهاجران و در مارس 26, کارکنان چند از CoreCivic, شرکت خصوصی اجرا می شود که این تسهیلات به نام گیبسون به او بگویید 200 جدید زندانیان منتقل شده است از زندان و یا بازداشتگاه های دیگر مراکز بزرگ انتقال از زمان شروع این بیماری همه گیر. گیبسون می گوید آنها صدا واقعا ترسیده: آنها نگران بودند که یخ گرفته بود چند اقدامات احتیاطی برای اطمینان از بازداشت شدگان نبودند حمل virus و نمی خواهد آن را به نچیز. که در آن نقطه بازداشتگاه کارکنان ندارد ماسک و آنها می ترسید که شیوع Covid-19 در مرکز می تواند تبدیل به کانون شیوع در شهرستان باید کارکنان گسترش آن را به خانواده خود را هنگامی که آنها از سر کار آمد.

نچیز شده بود با در نظر گرفتن Covid-19 تهدید جدی است. در مارس 24, شهر, شهردار فعلی داریل Grennell یک دموکرات است که در حال اجرا برای انتخاب مجدد و نه پاسخ به درخواست مصاحبه برای این داستان تا به حال صادر اقامت در خانه سفارش دهید. او در حال حاضر ایجاد شده در این دولت برای اولین بار از محلی آمادگی نیروی کار و اعلام کرده بود citywide وضعیت اضطراری در مدت کوتاهی پس از فرماندار می سی سی پی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اعلام متحده اورژانس در سطح ایالتی و ملی. ویلیام تامس co-رئیس نیروی کار و بازنشسته انکولوژی داروساز می گوید: وظیفه نیروی دریافت تماس های بسیاری در روزهای اولیه خود را از شهروندان و CoreCivic کارکنان می ترسم از اینکه چگونه این بازداشتگاه می تواند آنها را تحت تاثیر قرار. به عنوان ضروری پرسنل یخ و CoreCivic کارکنان مورد نیاز به ادامه به کار به عنوان طولانی به عنوان آنها نیست بیمار حتی به عنوان تقریبا هر چیز دیگری در اطراف آنها تعطیل.

“وجود دارد یک کل بسیاری از هاف تا” تامس می گوید. “ما دیده ایم در مطبوعات در مورد چگونه زندانها و مراکز بازداشت هستند مانند ظروف پتری برای ویروس. و این بازداشت شدگان شده اند به سه یا چهار مکان دیگر قبل از پیچ در پیچ تا اینجا. ما بسیار نگران است که این بازداشتگاه ممکن است یک بردار تا زنگ به صدا شد.”

در روزهای کاری و شهرستان دولت شروع اورژانس گفتگو با CoreCivic و گیبسون, شهرداری, نامزد, با ارسال نامه ای رسمی به دولت و کنگره نمایندگان درخواست یخ توقف حمل و نقل از افراد جدید به شهر خود. در این نامه گیبسون توضیح داد که CoreCivic کارکنان ترسیده بودند از آمدن به کار می کنند اما آنها ابراز ترس خود را به او به صورت خصوصی به این دلیل که آنها از ترس از دست دادن شغل خود را اگر آنها رفت ،

مشترک احساسات بود: “اگر ما در زیر یک سرپناه در محل سفارش” گیبسون که یک دموکرات به ما گفت که با اشاره هر دو به می سی سی پی, فرماندار بخشنامه از ابتدای آوریل و نچیز خود قرار داده و در جای 10 روز قبل از آن “است که باید درخواست برای بازداشت جمعیت به عنوان به خوبی.”

در این نامه مطرح شده یکی دیگر از نگرانی: هر Covid خوشه را تقریبا بلافاصله پایمال کوچک محلی سیستم بهداشت و درمان. “به عنوان ویروس گسترش می یابد” گیبسون نوشت: “با این اعداد در معرض افراد بیمارستان ما می تواند در حداکثر ظرفیت در یک ماده از هفته و قادر به پاسخگویی به نیازهای شهروندان در نچیز [و] Adams County است.” مانند بسیاری از مناطق روستایی که در آن بیش از 170 بیمارستان بسته اند و از سال 2005 نچیز به مدت طولانی تحمل شدید کمبود بیمارستان ها و پزشکان. در سال 2015 نچیز از دست یکی از آن دو بیمارستان (که تا به حال پس از آن در خدمت جامعه برای بیش از 40 سال) و برش و تعداد موجود تخت بیمارستان با بیش از یک سوم است. امروز تمامیت Adams County, جمعیت که بیش از 30,000 تنها 15 تخت ICU.

کمی بیش از دو هفته پس از یخ عمده انتقال شهردار Grennell ارسال شده تیره و تار به روز رسانی در Facebook:

“[W]e در حال حاضر 5 تایید مثبت Coronavirus یخ بازداشت شدگان و یکی مثبت کارکنان در Adams County بازداشتگاه شناسایی دیروز دوشنبه 13 آوریل سال 2020” Grennell نوشت. “ما دعا می کنیم که این اتفاق نمی تکامل را به یک معنی داری در خانه شیوع و نشت را به عموم مردم. در Adams County, ما در حال حاضر 62 موارد—200% افزایش در هفته گذشته است. خدا با ما بود.”

یخ هنوز متوقف نقل و انتقالات. بیشتر مهاجران آورده بودند از سراسر کشور در متعاقب آن هفته پس از گیبسون نامه و شیوع تا به رشد خود ادامه داد: در حال حاضر حداقل 15 تن از بازداشت شدگان در Adams County تسهیلات باید آزمایش مثبت برای Covid-19, با توجه به یخ رسمی تعداد به 4 مه. یک CoreCivic سخنگوی تایید هفته گذشته که حداقل دو نفر از کارکنان در این مرکز نیز قرارداد ویروس.

تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است. یخ تنها آزمون تعداد کمی از مردم با عوارض جدی پس از “زمان شما باید حدود 10 موارد تایید شده در یک مرکز بازداشت شما در حال حاضر شیوع می گوید:” مری کاترین اسمیت McNatt استاد بهداشت عمومی در A. T. هنوز دانشگاه از علوم بهداشتی است که مورد مطالعه قرار شیوع بیماری در یخ بازداشتگاه. به عنوان از آوریل 4, یخ تا به حال آزمایش تنها 1,285 از حدود 30,000 تن از بازداشت شدگان در بازداشت به Covid-19; حدود نیمی مثبت بودند. در سراسر کشور کمتر از 20 درصد بیش از 7 میلیون Covid-19 تست های انجام شده تا کنون را دوباره مثبت است.

وقتی پرسیده شد که در مورد خطر بازداشتگاه مطرح به جوامع روستایی یک سخنگوی یخ گفت که “پس از وقوع Covid-19, [آژانس] شده است در نظر گرفتن گام های مهمی برای حفاظت همه بازداشت شدگان کارکنان و پیمانکاران” و “بازداشت شدگان در حال نظارت و تست شده برای Covid-19 در خط با CDC, راهنمایی, و در رابطه با توصیه های ایالتی و محلی سلامت همکاران.” این سخنگو افزود که یکی از یخ را “بالاترین اولویت است سلامت و ایمنی از کسانی که در بازداشت هستند.”

در این لحظه تامس می گوید که مشخص نیست به چه میزان بازداشتگاه را شیوع ممکن است ساخته شده راه خود را به جامعه اطراف است. نچیز است نه بیش از حد دور از Covid نقطه داغ, New Orleans, و نیز بالا است و نرخ فقر. اما یک چیز روشن است: Adams County یکی از سخت ترین-آمار مناطق نه تنها در دولت بلکه در کشور است. شهرستان مه 4, 148 تایید موارد به عنوان بسیاری که هر اطراف شهرستان همراه و نه مرگ. شهرستان 474.5 مورد در هر 100,000 نفر است که بیش از 40 درصد بالاتر از ملی تجمعی بروز.

آدامز است که به دور از تنها جامعه در خطر است. یخ مراکز بازداشت هستند disproportionally واقع در این مناطق کم جمعیت با حداقل توانایی برای رسیدگی به انفجار مشکلات بهداشتی و یخ را در عمل به طور مداوم در حال حرکت در میان مردم شلوغ امکانات قرار دادن نه تنها زندانیان بلکه یک شهر پس از دیگری در معرض خطر است. همانطور که از اواخر ماه آوریل بیش از یک در چهار نفر از مهاجران در یخ بازداشت که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بازداشت شدند فقط در یک دوجین امکانات در سراسر روستایی جنوب. دو نگهبان در یخ را Richwood مرکز تادیبی در لوئیزیانا به تازگی درگذشت Covid-19 و بستگان خود را که برخی از آنها نیز قرارداد این ویروس به اعتقاد آنها آن را کردم از بازداشتگاه.

“این جوامع بسیار آسیب پذیر به شیوع می گوید:” دیوید خط یک استاد سلامت عمومی در شرقی دانشگاه. “شما باید این انکوباتور—بازداشت مراکز—و این فقط سرایت کردن به جامعه است.”

اگر نچیز یک شهر کوچک Lumpkin, گرجستان یک ایجاد کرد.

آن نیز یخ را بازداشت استوارت مرکز که دارای تخت های بیشتر برای زندانیان (1,900) از وجود ساکنان شهر خارج (فقط بیش از 1 ، 000).

هنگامی که در بازداشتگاه باز در سال 2006 مردم محلی آن را دیدم به عنوان یک اقتصادی قایق نجات خود را برای مبارزه شهر بوده و در کاهش جمعیت و تخلیه شغل برای سال. در حال حاضر استوارت ممکن است بیشتر از یک تهدید از سود.

دو CoreCivic کارکنان وجود تست مثبت برای Covid-19 در اواخر ماه مارس است. توسط مارس 28 این تعداد رشد کرده بود به 43 CoreCivic سخنگوی Ryan Gustin گفت. در ضمن یخ گزارش شده است که 11 تن از بازداشت شدگان و دو یخ کارکنان استوارت نیز آزمایش مثبت شد و 4—و ده ها اگر نه صدها و به احتمال زیاد در معرض شده است به گفته کارشناسان بهداشت عمومی. (Lumpkin شهردار جیمز Babb که همچنین به نظر می رسد به کار گرفته شده توسط CoreCivic به عنوان مدیر شعبه نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.)

Tonza توماس سابق Lumpkin ساکن که در حال حاضر زندگی در نزدیکی کلمبوس گفت: شیوع در بازداشتگاه خواهد شد که اثرات بسیار فراتر از Lumpkin. بسیاری از کارگران در تاسیسات—از جمله دوستان و بستگان از او زندگی می کنند در نزدیکی شهرها از جمله Richland, اوماها و Louvale. “برای آن را تحت تاثیر قرار Lumpkin, شما در حال گرفتن روستایی گرجستان است. آن را فقط می تواند ویرانگر باشد. من فکر نمی کنم آنها قادر خواهید بود برای جستن به عقب” توماس می گوید.

اسمیت McNatt بهداشت عمومی استاد اشاره می کند که بسیاری از بازداشتگاه کارکنان کار و مشاغل متعدد و ممکن است احساس تحت فشار به تطهیر و یا حتی پنهان کردن علائم به عنوان آنها در تلاش برای حمایت از خانواده خود را. به علاوه می گوید: استاد سلامت عمومی در مناطق روستایی بسیاری از بازداشتگاه کارگران در زندگی چند نسل در خانه با بستگان سالمند; و “عوامل خطر” مانند فشار خون بالا و دیابت را نامتناسب بروز در این مناطق است. “ما در حال صحبت کردن در مورد چه خواهد بود communitywide شیوع” او می گوید.

اعضای جامعه نگران هستند در مورد آنچه اتفاق می افتد به عنوان تعداد همچنان به رشد می کنند — هر دو در داخل مرکز و خارج. اسمیت McNatt استاد در A. T. هنوز دانشگاه می گوید که در طول چیزی شبیه به آنفولانزای عادی شیوع در یک مرکز بازداشت اولیه استرس در محلی سیستم مراقبت های بهداشتی را از بازداشتگاه کارکنان و خود بیمار و خانواده در حال آمدن به بیمارستان. Coronavirus بدتر از آنفولانزا و استوارت یکی از بسیاری از یخ بازداشتگاه به دور از هر بیمارستان با ظرفیت تحمل شیوع در میان ده ها تن از بازداشت شدگان اجازه دهید به تنهایی جامعه گسترده تر. (با توجه به گزارش رویترز در ماه گذشته در حدود یک سوم مهاجران در یخ بازداشت شد, برگزار شد, در بخش هایی از کشور به شدت محدود دسترسی به مراقبت های بهداشتی.) مک موی, شهرستان, مدیر, گفت, وجود ندارد, تنها یک بیمارستان در Stewart شهرستان است. “ما همه تحت یک آگاهی” او می گوید. “این چیزی است که هیچ یک از ما تا کنون تجربه کرده اند به طوری که من می گویند بله ترس عاملی است که در خارج وجود دارد.”

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم یخ ” را که پیگیری که چگونه بسیاری از بازداشت شدگان آن تا به حال به انتقال به بیمارستان محلی با توجه به Covid-19. “[L]آیک با هر موضوع دیگر پزشکی زندانیان فرستاده شده به بیمارستان ها هر زمان که آنها نیاز به یک سطح بالاتر از مراقبت” یک سخنگوی آژانس به ما گفت. محلی گزارش از سایر نقاط کشور تایید می کند که یخ بازداشت شدگان با Covid علائم فرستاده شده از یخ امکانات به بیمارستان در جوامع اطراف هر چند مسئولان از بیمارستانهای نزدیک به امکانات در مناطق روستایی می سی سی پی, لوئیزیانا و گرجستان تمام نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها را دریافت کرده ام و بیماران از نزدیکی بازداشتگاه.

با توجه به هر دو خط و اسمیت McNatt یخ امکانات به طور معمول یک بیماری همه گیر بهداشت برنامه ریزی در محل که شامل نگه داشتن بازداشت افراد خارج از بیمارستان محلی سیستم به عنوان آنجا که ممکن است. اگر لازم باشد دولت فدرال خواهد بسیج بیمارستان درست و مشابه منابع به درمان بیمار مهاجران. اما در طول زمان همه گیر با دولت فدرال نامعقول یخ به رویترز گفت این ارسال طرح بازداشت شدگان با عوارض جدی به بیمارستان های محلی با “تخصص در معرض خطر مراقبت است.”

یخ گفته است که با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به منظور کاهش گسترش coronavirus از جمله جدا کردن زندانیان با تب و یا علائم تنفسی از بقیه بازداشت جمعیت; دادن بازداشت شدگان از دسترسی به تمیز کردن لوازم ضد عفونی کننده دست و صابون و کاهش جمعیت از بازداشتگاه به افزایش اجتماعی فاصله. برایان کاکس, عمومی مدیر امور برای یخ را در منطقه جنوب گفت جدید زندانیان نمایش هستند به محض ورود در یخ امکانات. کسانی که با “تب و/یا علائم تنفسی در حال پزشکی جدا شده” و هر “شناسایی شده به عنوان داشتن تا به حال قرار گرفتن در معرض بالقوه” است “cohorted به طور جداگانه از افراد بدون قرار گرفتن در معرض بالقوه و موضوع را به پزشکی نظارت برای 14 روز.”

پزشکان هشدار داده اند در برابر “cohorting”—عمل quarantining افرادی که ممکن است در تماس با این ویروس با هم—به عنوان آن را فقط ممکن است ایجاد یک شیوع در میان آن گروه; علاوه بر این بازداشت شدگان در چندین امکانات به ما گفته اند که این در بازداشت قرنطينه شده اند به طور معمول شکسته. برای مثال یکی از بازداشت شدگان در گرجستان گفت: افراد بیمار در قرنطینه خوابگاه بودند هنوز هم آورده شده به دادگاه در همان روز به عنوان دیگران از noncohorted خوابگاه به طور بالقوه در معرض دیگر بازداشت شدگان و همچنین ، (در مطبوعات زمان یخ کرده بود و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این ادعا است.)

حتی با احتیاط در جای خود به طور معمول تنگ و پر ازدحام شرایط در بازداشتگاه—آیا زندان, زندان یا یخ مراکز—ایجاد خطر انتقال بیماری بسیار بالا می گوید: Chris Beyrer استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت و رئیس جمهور سابق بین المللی ایدز, جامعه, زمانی که با تلفن رسیده در اواخر ماه مارس است. او با اشاره به مجموعه ای از موارد مستند از بیماری شیوع, پخش كردن, از بازداشتگاه به جوامع اطراف آن—به عنوان مثال سل در زندان ها در ایالات متحده و در سراسر جهان به مدت طولانی قرار داده و خود را به جوامع اطراف آن در معرض خطر است.

اما آنچه باعث می شود یخ بازداشتگاه حتی خطرناک تر از زندانها و زندان است به ظاهر ثابت و گردان درب از افراد جدید است. قفل در LaSalle یخ مرکز پردازش در ینا لوئیزیانا—که در آن وجود دارد 10 تایید coronavirus موارد در میان بازداشت شدگان با توجه به یخ رسمی تعداد از مارس 4—Marlen Seo گفت که در ماه مارس و آوریل تازه واردان را به تسهیلات مختلف از شهرها و ایالات متحده هر روز. آنها آهسته پس از آن اما نیست متوقف شده است.

“مردم ترک و به زودی به عنوان آنها را ترک بیشتر مردم در آمده است” او به ما گفت که در اوایل ماه آوریل.

در طول یک فرد در زمان یخ بازداشت آژانس اغلب آنها حمل و نقل بیش از فواصل وسیع و متعدد متحده است. یک سفر معمولی برای کسی دستگیر مثلا توسط یخ در نشویل, تنسی می گوید وکیل مهاجرت R. اندرو رایگان ممکن است شامل سه روز اقامت در Davidson County زندان و سپس انتقال به زندان در فورت پین, آلاباما—همه قبل از پایان دادن به در یک بستنی بازداشتگاه در, می گویند, لوئیزیانا—مانند LaSalle در ینا. در طول آن دوره زمانی به عنوان بازداشت شدگان حوصلگی از طریق های مختلف تنگ زندان اتوبوس و پرواز آنها در تماس با ده ها اگر نه صدها نفر دیگر. در آن زمان آنها وارد جمعیت عمومی در LaSalle—اجتماعی مناطق از امکانات که در آن بازداشت شدگان خواب و خوردن و صرف روز خود را با بیش از 1000 دیگر مهاجران—آنها حامل میکروب های بی شماری از مکان های مختلف و مردم است.

جستجوگرها می گوید او از صحبت با نگهبانان که باید به او گفت که آنها نیز می ترسم—نه تنها از ابتلا به این ویروس اما از آوردن آن به خانه به خانواده خود و همسایگان. شهرستان LaSalle محله دارای جمعیت کمتر از 4000 نفر. به گفته یک سخنگوی جغرافیایی گروه شرکت های خصوصی قرارداد توسط یخ برای اجرای LaSalle, چهار, کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان از آوریل 28.

یخ نگهداری آن باید ادامه انتقال زندانیان. اما برخی از وکلای مدافع گفته اند که یخ های اخیر نقل و انتقالات به نظر می رسد اضافی. سارا ووینگس گرجستان مبتنی بر مهاجرت وکیل می گوید که او تا به حال یک مشتری به طور کامل رزرو شده در Folkston (گرجستان بازداشتگاه) در ماه مارس است. مشتری او بود پس از انتقال برای بدون هیچ دلیل روشنی به کارولینای شمالی در زندان و پس از انتقال دوباره به گرجستان, در این زمان به استوارت. در آخرین مرحله از سفر او شروع به توسعه یک تب و سرفه اما او هنوز وارد استوارت کلی جمعیت. (اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد کالیفرنیا برای جلوگیری از یخ نقل و انتقالات درون دولت در طول همه گیر و یک کلانتر محلی در ویسکانسین حاضر به پذیرفتن جدید بازداشت شدگان در اواخر ماه مارس از ترس از coronavirus.)

در ضمن مهاجر طرفداران در سراسر کشور از جمله سازمان عفو بین الملل, کنگره اسپانیایی انجمن و ACLU اند توصیه می شود یخ آزادی تمام بازداشت شدگان در طی این بیماری همه گیر و یا حداقل کسانی که با شرایط پزشکی که آنها را به خصوص ابتلا به ویروس. در حالی که یخ منتشر کرده است حدود 700 نفر از بازداشت از ماه مارس به دلیل coronavirus نگرانی—از جمله از Adams, استوارت و LaSalle — و دستور داده شده است به انتشار ده ها تن بیشتر توسط فدرال قضات در سراسر کشور, آژانس مقاومت توده منتشر شده در تایمز مدعی انجام این کار می اندازد “امنیت عمومی.” اما تامس از نچیز را coronavirus گروه ضربت و Tonza توماس از روستایی گرجستان نگران است که نگه داشتن مهاجران پشت میله های زندان—در تمام طول بیماری همه گیر است و بیشتر خطرناک به امنیت عمومی.

Dan Gibson نچیز را نامزد شهرداری می گوید او امیدوار است که در, عمیق, قرمز, می سی سی پی کمتر از خود محافظه کارانه تر همسایه ها در حال حاضر خواهد بود مایل به نوبه خود چشم به رفاه مهاجران در بازداشتگاه در حیاط خلوت خود.

“ما No. 1 نگرانی این است که کارگران در حال محافظت است که خانواده خود را محافظت می شود و این که جامعه ما محافظت شده است,” او می گوید. “اما ما باید مطمئن شوید که بازداشت شدگان هستند محافظت و همچنین.”

“من می دانم که برخی از مردم وجود دارد که می گویند آنها واقعا نمی مراقبت در مورد حفاظت از آنها. اما هر زمان شیوع می گیرد در یک زندان تاثیر آن بر کل جامعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر