Limbaugh مهمان میزبان: San Francisco سفارش Coronavirus مستند به دلیل آن را یک ‘بزرگ, گی, شهر’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پر کردن در برای رئیس جمهور تهمت های اخیر مدال آزادی honoree, Rush Limbaugh در سه شنبه, مجری رادیویی محافظه کار خوانده شده را علامت Steyn ادعا کرد که به دلیل سن فرانسیسکو اعلام کرد یک “پناهگاه در محل” منظور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس است چرا که آن را یک “گی های کیر بزرگ شهر.”

روز دوشنبه در شمال کالیفرنیا مقامات نشان داد که نزدیک به 7 میلیون نفر در منطقه خلیج مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه های خود را به عنوان آنجا که ممکن است تا 7 آوریل. “ما می دانیم که این اقدامات را به طور قابل توجهی مختل و مردم را روز به روز زندگی می کند اما آنها کاملا ضروری است” سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد گفت.

در واکنش به اخبار Steyn گفت: میلیون ها نفر از Limbaugh شنوندگان که دلیل واقعی چرا سن فرانسیسکو عمده بود شهر را از جمله اقدامات است چرا که این شهر بزرگ همجنسگرا جمعیت.

“چرا آنها انجام می دهند؟” Steyn پرسید: در دیدگاه اول خال خال توسط رسانه ها مهم است. “چرا سن فرانسیسکو برای اولین بار به انجام این کار ؟ چرا که آنها کردم تمام بچه گی وجود دارد.”

“این یک بزرگ, گی, شهر سان فرانسیسکو و آنها در حال آنهایی که با تمام سیستم ایمنی بدن از همه بازدارنده های پروتئاز و تمام چیزهای دیگر” او ادامه داد. “و آنها نمی خواهند تمام gays انداختن مرده در سان فرانسیسکو شهردار را تماشا کنید. به همین دلیل آنها رو همه که پناه در محل وجود دارد.”

مکرر رادیو فردا مهمان رفت و به این باور هستند که اگر “وجود دارد بزرگ, گی, آخرالزمان” و سپس “مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر آن” و اضافه کرد که لیبرال منتقدان ادعا می کنند آن را با توجه به رئیس جمهور “هوموفوبیا” که سان فرانسیسکوییها درگذشت.

“به همین دلیل همه آنها دستور داده شده است به ماندن صفحه اصلی” Steyn به این نتیجه رسیدند. “و آن را آسان به ماندن در خانه.”

Steyn التهابی سخنان آمده در پاشنه Limbaugh را ضد همجنس حملات سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg. ماه گذشته تنها چند روز پس از رئیس جمهور اعطا ملت بالاترین غیرنظامی جایزه در رادیو میزبان Limbaugh گفت: “آقای مرد” مغلوب ساختن پیشی جستن را “سرگرم کننده” با “همجنس” Buttigieg بوسیدن شوهر خود ،

Steyn در ضمن تا به حال شده است تا حدودی ستایش در اوایل این هفته برای گرفتن ویروسی همه گیر به طور جدی تر در هوا از Limbaugh که بارها تشبیه آن به “سرماخوردگی.” پر کردن در برای Limbaugh در دوشنبه Steyn لگد کردن برنامه با ارائه یک “بیدارباش” در خطرات COVID-19 به Limbaugh را به شنوندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>