Limbaugh: تهمت به من گفت: “هرگز عذرخواهی’ بر ضد همجنس Buttigieg سخنان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Conservative talk radio میزبان Rush Limbaugh خطاب جنجال بر ضد همجنس حملات دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg آشکار در هوا شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او و به او گفت “هرگز عذرخواهی” برای اظهارات.

هفته گذشته Limbaugh—که اوایل این ماه اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری با مغلوب ساختن پیشی جستن—موجب واکنش شدید زمانی که او ادعا کرد “آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” را “سرگرم کننده” با سابق, South Bend, شهردار تمایلات جنسی در یک انتخابات عمومی ،

“یک پسر گی, 37 سال دارد بوسیدن شوهر خود در بحث مراحل” Limbaugh گفت. “شما می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن از آن لذت ببرید با آن است؟”

خود را نشان می دهد پنج شنبه, جناح راست دانشمند اصرار داشت که او غافل از طوفان سخنان خود ایجاد کرده بود تا زمانی که رئیس جمهور چک در در او را به ببینید که چگونه خود را برای درمان سرطان ریه بود.

“جهنم رئیس جمهور حتی به نام من در این مورد گفت:” در بخش اول پرچم توسط رسانه ها مهم است. “رئیس جمهور چک در هر حال حاضر و پس از آن به ببینید که چگونه من انجام می دهند. او مانند یک پسر خوب. و به نام او.”

مباهات است که او به کاخ سفید خصوصی شماره تلفن خود را چرا که او یک “قدرتمند و با نفوذ عضو از رسانه ها گفت:” آن را “غیر طبیعی” است که تهمت زد و او را تا زمانی که او در مورد به انجام یک روش پزشکی.

“من گفته کاخ سفید” نگاه من یک روش پزشکی در 10 دقیقه. شما می توانید به رئیس جمهور با من تماس پشت در 35?'” Limbaugh اضافه شده است. “و آنها را انجام داد.”

محافظه کار گوینده سپس با اشاره به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به می گویند که او به نام بعد.

“پس به نام او بازگشت و او گفت:” عجله من فقط به شما چیزی بگویم. هرگز عذرخواهی نمی, تا کنون— ” و من گفت: برای چه؟'” Limbaugh اشاره کرد. “من تا به حال هیچ ایده این چیزی که تا به حال حتی حباب های شما می دانید ؟ من از پزشکی چیزی که من باید انجام دهید در اینجا. و من حتی از این آگاه است.”

پس از Limbaugh—که دارای یک تاریخچه طولانی از ضد تجاوز تفسیر—ساخته شده خود را به اظهارات Buttigieg در پاسخ گفت: او را دوست دارد شوهر خود بسیار زیاد است و او نمی خواهد “را با سخنرانی در ارزش های خانواده از امثال Rush Limbaugh.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>