لیندسی لوهان است برخی از مشاوره برای Meghan Markle و شاهزاده هری در مورد زندگی مسالمت آمیز در L. A.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

امریکا مورد علاقه ستاره کودک-تبدیل-مشکل بزرگسالان ارائه کرده است برخی از زیرک مشاوره به شاهزاده هری و Meghan Markle به عنوان زن و شوهر همچنان خانه شکار در لس آنجلس.

لیندسی لوهان در حال مصاحبه در Sirius XM را Andy Cohen زنده دوشنبه, اجازه دهید از خنده وقتی که میزبان گفت که زوج سلطنتی منتقل شده بود به مالیبو به دنبال صلح آمیز زندگی است. او سپس پرسید که لوهان برای افکار خود را در مورد چگونه آنها احتمالا می تواند جلوگیری از paparazzi در افراد مشهور پایتخت جهان است.

این بود که به یک درخواست لوهان اعتراف کرد و گفت: “مگر اینکه آنها خود را با دیگری متفاوت ساحل خصوصی. شما نمی توانید به کسانی که سواحل بدون اینکه [عکس]—شما حتی نمی توانید گشت و گذار به اندازه کافی دور. آن را واقعا سخت به انجام هر کاری برای عموم وجود دارد.”

لوهان گفت که مگان و هری باید با احتیاط از اینکه آرام به یک از امنیت کاذب توسط کالیفرنیا اقامت در خانه نظم و اجتماعی-فاصله دستورالعمل معنی است که حتی هالیوود ارتش کاشی نیست که همه جا به عنوان معمول است.

“در حال حاضر خوشبختانه همه این است که بیشتر در خانه,” او گفت:. “اما هنگامی که بیش… فقط… دریافت رانندگان است.”

لوهان نیز مورد بحث بسیار مطرح امکان ميانگين دختران احیای گفت: “من در واقع در تلاش برای دریافت یک تماس و امیدوارم در هفته آینده یا دو با [نویسنده] Tina Fey… خواهد بود که رویای من به بازگشت فیلم و عاقبت به معنی دختران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>