سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) ادعا کرد که در روز یکشنبه که دادستان کل ویلیام Barr در حال حاضر “ایجاد یک فرایند” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی به او غذا هر گونه آلودگی و او را حفر کردن در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در اوکراین کمپین اسمیر.

در پی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح تبرئه رئیس جمهور نه تنها مشخصی فوتبال اما نیز آغاز شده است به قصاص دقیق بر کسانی که او احساس می کند مسئول رسیدگی به اوکراین رسوایی. علاوه بر برکناری استیضاح شاهدان خود را از پست های دولتی تهمت علنا تحت فشار کنگره برای بررسی دموکرات و استیضاح کرد.

ظاهر می شود در روز یکشنبه صورت ملتگراهام ادعا کرد که آنچه رئیس جمهور بود واقعا علاقه مند در گرفتن بود به پایین حکم FISA سیستم. در همان زمان او گفت که اطلاعات بیرون آمدن از اوکراین باید نگاه کرد حتی اگر آن را باید “بسیار با احتیاط.”

“در اینجا چیزی است که من می خواهم به رئیس جمهور: من قصد ندارم به جمهوری خواه Christopher استیل” اعلام کرد. “پس رودی جولیانی شب گذشته گفت: او کالا در هانتر بایدن. من به دادستان کل این صبح و ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس [سنا] Intel کمیته و آنها به من گفت که بسیار با احتیاط هر چیزی بیرون آمدن از اوکراین در برابر هر کسی است.”

او در ادامه گفت که اگر جولیانی است هر گونه اطلاعات اضافی در خارج از اوکراین, او باید به نوبه خود بیش از آن به وزارت دادگستری.

میزبان مارگارت برنان در ضمن می خواستم به می دانم که اگر DOJ دستور داده شده است به بررسی بایدن و پسرش شکارچی. رئیس جمهور شده بود متهم در طول استیضاح خودداری از کمک نظامی به اوکراین به منظور فشار آنها را به باز کردن تحقیقات به Bidens.

“نه وزارت دادگستری دریافت اطلاعات بیرون آمدن از اوکراین از رودی,” گراهام اشاره کرد.

“در حال حاضر؟” برنان به عقب گرفته شده پاسخ دادند.

“او به من گفت که آنها تا به حال ایجاد یک فرایند است که رودی می تواند به اطلاعات و آنها را به دیدن اگر آن را به تایید” کارولینای جنوبی, سناتور گفت. “رودی جولیانی شناخته شده است ، او یک جنگنده جرم و جنایت. او وفادار به رئیس جمهور. او یک وکیل خوب.”

“آنچه من در تلاش برای گفتن به رئیس جمهور و هر کسی دیگری که روس ها هنوز هم به آن ادامه دهند. “بازدارندگی است کار نمی کند, بنابراین اجازه دهید نگاهی به هانتر بایدن را در جنگ است. بیایید نگاهی به جو بایدن.”

برنان در ادامه می گویند که یک کانال در حال باز بین جولیانی و Barr برای تلفن های موبایل زیادی مانند “مالیات دهندگان بودجه پژوهش در عملیات علیه جو بایدن” و اضافه کرد که این به نظر می رسد آنچه که در قلب استیضاح کاوشگر در وهله اول.

“نه در همه” گراهام اصرار داشت. “وجود دارد مقدار زیادی از مردم در حال تماس با مردمی از اوکراین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de