شیرها تجارت به انتخاب ECU اردن ویلیامز با شماره 1 به طور کلی انتخاب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Linebacker اردن ویلیامز اولین بازیکن گرفته در سال 2020 لامپ کم مصرف پیش نویس پنج شنبه شب.

B. C. شیرها باز پیش نویس و با صدای بلند در حال حرکت از سوم به طور کلی برای حفظ شماره 1 انتخاب کنید از Calgary Stampeders سپس با در نظر گرفتن ویلیامز.

پنج-پا-11, 219-پوند ویلیامز نشده بازی فوتبال پس از 2017 زمانی که او به پایان رسید دوم در تکل در شرق کارولینای 89 — از جمله سه زن برای دست دادن با یک زن مجبور اشتباه کردن.

27 سال است که یک آمریکایی تولد اما تلقی این است که یک ملی برای پیش نویس از آنجا که مادر خود را در کانادا.

در سال گذشته اتاوا Redblacks ارائه شده ویلیامز یک عمل-نقطه فهرستی پس از او با حضور در یکی از باشگاه های رایگان-عامل اردوگاه. اما پس از یادگیری از مادرش ملیت این باشگاه توصیه می شود ویلیامز بررسی مصرف این مسیر به لیگ.

تا به حال ویلیامز پذیرفته اتاوا دعوت او را ام ثبت شده با لامپ کم مصرف به عنوان یک آمریکایی و وضعیت خود را نمی تواند معکوس شده اند پس از آن.

ویلیامز تابیده در ماه گذشته انتاریو ترکیب این لامپ کم مصرف نهایی با توجه به این رمان coronavirus شیوع ارسال 40 yard dash زمان 4.48 ثانیه 20 تکرار در 225 پوند مطبوعات نیمکت 39 اینچ پرش عمودی و پرش گسترده از 10 پا 8.5 اینچ است.

او به پایان رسید رتبه بندی شماره 8 در CFL سراغ دفتر نهایی بالا-20 لیست پس از اینکه در یکی از قبلی است.

B. C. (5-13) به پایان رسید گذشته در غرب بدست آورد در فصل گذشته و مربیگری را تغییر دهید. DeVone Claybrooks اخراج شد و به جای ریک کمپبل پس از او پا را از این پست با اتاوا Redblacks.

وجود دارد یک استراحت از سنت به عنوان لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie را اعلام نکرد هر یک از این انتخاب. او با ارائه یک پیش نویس آدرس.

Argos دوباره متحد Brissett با برادر در تورنتو

تورنتو Argonauts در زمان ویرجینیا گیرنده Dejon Brissett از تورنتو رپتورز گارد/جلو Oshae Brissett در شماره 2. شش پا-یکی 195 پوند Brissett بومی Mississauga, Ont., به نظر می رسد در 12 بازی فصل گذشته با ویرجینیا پس از انتقال از ریچموند ضبط دو پذیرایی برای 18 متری.

Brissett به نظر می رسد در 33 بازی در ریچموند ضبط 86 جلب برای 1,282 متری و نه TDs. او همچنین بازگشت 41 ضربات برای 941 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در حالی که گردآوری 2,388 متری از مجموع جرم. او پنجم در CFL سراغ اداره top-20 لیست.

تمبر اسکیموها رفتن دفاع

در شماره 3 کلگری در زمان جنوب شرقی لوئیزیانا پایان دفاعی ایساک Adeyemi-Berglund بومی Dartmouth, N. S. شش پا-دو 243 پوند Adeyemi-Berglund همچنین می توانید بازی تیم های ویژه که او در کالج.

او شماره 12 در CFL سراغ اداره top-20 لیست.

به ادمونتون اسکیموها انتخاب بوفالو offensive lineman توماس جک-Kurdyla از مونترال در شماره 4.

شش فوت و چهار 300 پوند جک-Kurdyla در نظر گرفته شده است به عنوان نرم افزار آماده به عنوان او چهار سال استارت برای بولز تیم زد که برای یک مدرسه-ثبت 3,256 متری (296 متری در هر بازی) و به طور متوسط پنج متری در هر حمل در حالی که اجازه می دهد یک برنامه کم هشت کیسه.

با پنجم انتخاب همیلتون ببر-گربه استفاده می شود برای اولین بار از دو باز دور انتخاب در گوئلف offensive lineman کولتر Woodmansey. شش پا-پنج 295 پوند تورنتو بومی است که به عنوان یک بازیکن دشوار است که با برخی از nastiness جامد صفات برای حق رای دادن ثبت شده است که یک تیم-recod 15 به طور منظم فصل برنده سال گذشته است.

Redblacks اضافه کردن چند منظوره Auclair

اتاوا Redblacks (لیگ-بدترین 3-15 رکورد) و پس از آن با در نظر گرفتن همه کاره آدم Auclair از لاوال.

شش پا و دو 213-پوند Auclair که برادر آنتونی یک آمریکایی با NFL را Tampa Bay Buccaneers می توانید بازی در linebacker و در ثانویه به عنوان به خوبی به عنوان کمک در تیم های ویژه.

با هفتم انتخاب ساسکاچوان Roughriders به نظر نمی آید دور گرفتن Mattland رایلی یک offensive lineman در دانشگاه ساسکاچوان. شش پا-سه 285 پوند رایلی بومی Melfort, Sask., و یک سال 2018 تمام تیم دوم-کانادا.

همیلتون تورنتو گوشت گاو تا ترانشه

با آن دوم دور اول انتخاب کنید, Hamilton در زمان داکوتای شمالی پایان دفاعی میسون بنت. شش فوت و چهار 258 پوند وینیپگ بومی به نظر می رسد در 43 حرفه ای دانشگاهی ضبط 128 پردازد — 31.5 برای دست دادن با 20 کیسه و دو اشتباه بهبود.

و تورنتو که شده یک دوم مستقیم 4-14 مبارزات انتخاباتی سال گذشته به اتمام باز گرد در شماره 9 با انتخاب رجینا offensive lineman Theren چرچیل. شش پا-شش 295 پوند بومی Stettler آلتا., ساخته شده در 25 حرفه ای شروع می شود در سمت راست برای مقابله با قوچ.

نه مونترال Alouettes و نه خاکستری جام-قهرمان وینیپگ بمب افکن آبی تا به حال در دور اول میدارد. هر دو خود را برای اولین بار انتخاب در دور دوم.

بیشتر به آمده است.

سازمان دیده بان | لامپ کم مصرف فدرال درخواست کمک:

لیگ فوتبال کانادا درخواست تا 150 میلیون دلار در کمک. 3:38

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>