Loathing in Las Vegas: امی و پیت خشم جوش بیش از

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — ctq مطمئن ساخته شده خواهد بود وجود دارد هیچ پست-بحث دست دادن با پیت Buttigieg.

پس از یک سری از برش مبادلات در روز چهارشنبه ریاست جمهوری بحث Klobuchar برش در اطراف Buttigieg بدون یک نگاه در جهت خود را به عنوان آنها پا به دور از همسایه podiums زیر یکشنبه دموکراتیک مرحله نهایی مسابقات.

خصومت ساختمان بین دو میانه دموکرات ها پشت سر هم به طور چشمگیری به باز کردن در نوادا به عنوان آنها درگیر شدند و بارها و بارها در بحث مرحله و سعی کردم بریده بریده حرکت از هر یک از دیگر مبارزات. Klobuchar و Buttigieg مبارزه کرده اند قبل از خود را تجربه و سوابق سیاسی در گذشته بحث — اما دشمنی در زمان عمیقا شخصی تبدیل شود.

پس از مینه سوتا سناتور دفاع از خود “لحظه ای فراموشی” زمانی که او موفق به نام رئیس جمهور مکزیک در یک اخیر Telemundo مصاحبه Buttigieg پریدم در, مطمئنا به فکر انتقاد او را گرفته از Klobuchar در سال های اخیر بحث.

“شما ردی نامزدی خود را در واشنگتن خود را تجربه. شما در این کمیته که مسئول نظارت بر امنیت مرزی. شما در این کمیته است که آیا تجارت” Buttigieg گفت: عطف به صورت Klobuchar فقط به سمت چپ خود را بر روی صحنه. “شما به معنای واقعی کلمه در بخشی از این کمیته که نظارت بر این کارها و قادر به صحبت می کنند به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که در مورد سیاست های کشور ما در جنوب است.”

“شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است ؟ یا شما به من در اینجا پیت؟” Klobuchar ضرب گلوله کشته است.

آن منفجر شد و دوباره زمانی که Buttigieg لعنتی Klobuchar در رای به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای گمرک و مرز گشت که “بخشی از خانواده جدایی سیاست” Buttigieg گفت.

“من آرزو می کنم همه به عنوان کامل به عنوان شما پیت” Klobuchar گفت. “اما اجازه دهید من به شما بگویم آنچه در آن می خواهم به در این عرصه است.”

روشن است که خشم ریشه در شخصی و همچنین سیاسی برای دو دموکراتیک شدند.

سیاسی Buttigieg و Klobuchar هر دو هاوکینگ میانه-of-the-road, بگویید این مانند آن است که افراد که آنها استدلال می کنند دموکرات ها نیاز به حمل میانه منطقه آنها را به خانه. آنها هر دو رقابت به ظهور به عنوان اصلی نسیم جایگزین برای برنی ساندرز فعلی رای گیری frontrunner.

اما رقابت اجرا می شود عمیق تر از موقعیت سیاسی خود را. Klobuchar است به طور منظم به صحبت در مورد تبعیض جنسی در مبارزات انتخاباتی توضیح داد که او مایل به تماس از “استانداردهای دوگانه” برای نامزدهای چرا که “ما به دست بگریبان شدن با این واقعیت است که برخی از مردم فکر می کنم یک زن نمی تواند برنده شدن” در برابر تهمت او گفت: سیاسی در ژانویه. و این سقوط Klobuchar گفت که یک زن با شهردار سابق South Bend رزومه و مدارک به احتمال زیاد نمی تواند در انتخابات ریاست جمهوری بحث مرحله و یا به عنوان یک درمان جدی ملی نامزد شده است.

Klobuchar سرخوردگی با Buttigieg حباب های بیشتر شدت می آید که به تجربه.

Buttigieg که بیست و هشت سال به عنوان شهردار از 100,000 شخص شهرستان است و آینده نامزد که به سرعت کوچک سیاسی نردبان. برای مرجع Klobuchar خدمت هشت سال به عنوان Hennepin County وکیل و سپس یکی دیگر از 12 سال به عنوان سناتور از ایالت مینه سوتا قبل از او راه اندازی ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

و در حالی که Klobuchar تلاش برای شکستن اولیه بسته در پاییز گذشته خود را همکار میانه همکار رسید و در آیووا و در نهایت شروع به پریدن کرد به یک نبرد برای کسب مقام اول در تعداد نماینده از اولین جلسه دولت در اوایل این ماه.

Klobuchar ضربه Buttigieg سخت قبل از او را متهم به تمسخر “صد سال تجربه” نماینده دموکرات در’ دسامبر بحث مرحله و اضافه کرد که او نیست “denigrated تجربه خود را به عنوان یک محلی رسمی.”

اما Klobuchar اغلب او را نگه داشته انتقادات دقت متمرکز Buttigieg عدم تجربه یک منطقه روشن از تضاد بین این دو است. به جای چهارشنبه شب Klobuchar آمار را نه تنها در Buttigieg تجربه اما در هسته خود اصول است.

زمانی که Buttigieg سوال او رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد مدیران سعی در قطع Klobuchar کوتاه اما او کاهش در Buttigieg جامعی بازگشت.

“شما می دانید آنچه در پیت ؟ اگر شما می توانید اجازه دهید من پایان پس از من در میدان جنگ” Klobuchar گفت: تند کردن لیست از هر دو حزب تلاش های او برای مقابله با بحران مهاجرت. “شما شده اند در این عرصه انجام آن کار است. حفظ شما یک دسته از نقاط صحبت کردن.”

Buttigieg بازگشت به نقطه ای که “شما لازم نیست که در واشنگتن به ماده است.”

“من استفاده می شود به سناتور گفتن شهرداران که سناتور مهم تر از شهرداران اما این عرصه بیش از حد” او گفت:. “شما لازم نیست که در کاپیتول هیل برای کار خود را به طور قابل توجهی.”

Klobuchar اذعان کرد که رویارویی با Buttigieg بود “شخصی” در مصاحبه با MSNBC پس از بحث در تماس تلفنی با شهردار سابق حملات “کاملا آشکار است.”

“ما در حال پیشرفت” گفت: Klobuchar که آمد در تعجب سوم-پایان محل در نیوهمشایر پشت ساندرز و Buttigieg. “من فکر می کنم پیت تصمیم او برای رفتن به سعی کنید بعد از من است.”

روز چهارشنبه tensest ارز بین Buttigieg و Klobuchar ممکن است تولید مختلف برنده کامل: الیزابت وارن که اخیر اسلاید در نظر سنجی به نظر می رسد به نفع هر دو نامزد میانه. پس از Buttigieg و Klobuchar درهم بیش از رئيس جمهور نام وارن شروع به پریدن کرد به دفاع از خود در مجلس سنا همکار.

“آیا من می توانم فقط دفاع از سناتور Klobuchar برای یک دقیقه ؟ این درست نیست. من درک می کنم او را فراموش کرده به نام” وارن گفت: برای تشویق. “این اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد به هر کس در این مرحله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>