لابی خریداری زمین های استوایی از بایدن برادر

در سال 2005 جو بایدن برادر خریداری شده از یک هکتار زمین با موقعیت عالی نمایش اقیانوس در یک جزیره دور افتاده در کارائیب برای $150,000. او تقسیم آن به سه بسته و سال بعد یک لابی نزدیک به دلاور سناتور خرید یکی از بسته ها برای چه بوده و هزینه کل مالکیت. بعد لابی داد بایدن برادر وام باقی مانده بسته.

جزایر ویرجین معامله زمین گزارش شده در اینجا برای اولین بار جمع یک الگوی است که در آن اعضای بایدن خانواده را درگیر در مالی معاملات با مردم با علاقه مؤثر بر معاون رئیس جمهور سابق.

در این مورد یک بایدن کارمند چپ سنا در اوایل ’90s برای تبدیل شدن به یک لابی. هر دو قبل و بعد از زمین معامله مشتریان خود را بهره مند از بایدن حمایت و تخصیص بودجه درخواست. یک شرکت لابی شرکت تاسیس — که ویژگی های یک گواهی نامه از بایدن ستایش او “سرمایه گذاری عاطفی” در کار خود را در آن وب سایت — متخصص در قراردادهای فدرال برای تو رفتگی در دیوار اجرای قانون و امنیت ملی برنامه های که برای آن مجلس طولانی حمایت.

پس از معامله زمین, جو بایدن, vacationed در جای دیگر در این جزیره کوچک که یک بار محافظت شده در نزدیکی یک زیردریایی پایه قبل از آن گریز گرمسیری در حداقل سه نوبت.

ملک خود را خالی باقی مانده و توسعه نیافته. آن است که روشن نیست چرا لابی اسکات سبز خریداری شده بسته از بایدن برادر جیمز یا چرا جیمز بایدن بعد رفت به لابی برای یک وام به جای یک بانک. یک اسایش جیمز بایدن به دست آمده اعطای جاده دسترسی به زمین و قبل از فروش آن به سبز ساخته شده اند ممکن است زمین با ارزش تر است اما معلوم نیست که آیا به طور چشمگیری در قیمت بالاتر سبز برای پرداخت خود را بسته منعکس ارزش واقعی آن. شرایط وام اعلام نشده در ثبت اموال.

این نیز روشن نیست که آیا جو بایدن آگاه بود از معاملات. پس از خرید زمین سبز ادامه داد: به لابی در مسائل بیش از آن بایدن اختیار داشت نفوذ و دیدار با بایدن کارکنان. سبز شرکت همچنین در ادامه به زمین دولت قرارداد مربوط به برنامه های فدرال که بایدن حمایت.

نمایندگان بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر. رنگ سبز را نه در پاسخ به درخواست های متعددی برای نظر. یک وکیل برای جیمز بایدن جورج Mesires, اذعان, دریافت سوالات, اما به آنها پاسخ دهند.

جیمز بایدن شش سال جو تاریخ و زمان خدمت به عنوان رئیس امور مالی خود را برادر بزرگتر اولین مبارزات انتخاباتی سنا در سال 1972 است. او رفت و به دنبال کارآفرینی حرفه ای است که به طور منظم تلاقی با جو عمومی وظایف. او هنگامی که به دنبال راه اندازی یک واشنگتن لابی شرکت اما سرمایه گذاری کوتاه قطع شد و زمانی که او می تواند به شرکای متهم به تلاش برای رشوه یک قاضی در یک نامربوط مهم است. او قبلا متهم سابق کسب و کار اطلاعات تماس به دنبال بهره برداری از معاون سابق رئیس جمهور نفوذ برای به دست آوردن مالی در دادگاه در نیویورک, کنتاکیو فلوریدا, هر چند او را رد کرده است چنین ادعا می کند.

آب جزیره 500 هکتار تف زمین در جزایر ویرجین ایالات متحده. وزارت دفاع خریداری شده این جزیره از یک شرکت دانمارکی در طول جنگ جهانی دوم با استفاده از آن برای محافظت از پایه زیر دریایی در نزدیکی سنت توماس. از آن پس آن را تبدیل به یک under-the-رادار گریز گرمسیری خال خال با چند ده خانه که در آن بزرگترین شهرکهای ساحلی می تواند واکشی شمالی از یک میلیون دلار است.

در مارس 2005 جیمز بایدن و همسرش, سارا خریداری یک هکتار زمین در وسط جزیره با توجه به املاک ثبت شده. سوابق مالیاتی توصیف این دیدگاه از اموال به عنوان “عالی است.” قیمت: 150.000 دلار.

پس از آن زن و شوهر به یک راحتی برای دسترسی به زمین و تقسیم آن به سه قطعه است. راحت شدن از درد اعطا جزایر ویرجین ارضی دولت به آنها حق استفاده از موجود در جلوی خانه به اموال است که برش در سراسر زمین دولتی. یک سال بعد در آوریل 2006 Bidens به فروش می رسد شمالی بسته فقط بیش از یک سوم از یک هکتار به سبز و همسرش, جولی, با توجه به ثبت اموال.

قیمت, دوباره, $150,000 بود. در اثر جیمز و سارا بایدن بدست کرده بود پول خود را به عقب در حالی که بسیاری از زمین — recouping سرمایه گذاری خود را فقط در 12 ماه.

ارزش زمین می تواند در نوسان است و آن را دشوار است به ارزیابی اینکه آیا یک افزایش چشمگیر در زمین قیمت معقول و منطقی بود. یک راحتی می توانید زمین با ارزش تر بسته به اینکه چگونه هزینه راحت شدن از درد بود و چقدر دشوار بود برای به دست آوردن.

مدارک هزینه برای این نوع از اسایش خواهد بود حداقل با توجه به Raf Muilenburg شریک مدیریت در Morrisette & Muilenburg یک شرکت حقوقی مستقر در جزایر ویرجین ایالات متحده. Muilenburg تخمین زده است که هزینه برنامه ریزی و نقشه برداری در جلوی خانه اسایش خواهد بود کمتر از $1,000. پر هزینه خواهد بود در صدها دلار است که به راحتی نیز می تواند مستلزم مقدار کمی از کار قانونی است.

به طور معمول دریافت کننده اسایش نیز می پردازد حزب اعطای اسایش برای حقوق آنها در حال گرفتن که حزب زمین. اگر جیمز و سارا بایدن پرداخت جزایر ویرجین ارضی دولت برای پارکینگش حقوق آن منعکس شد در املاک ثبت شده.

لایحه مالیات از سال 2006 در لیست های ارزیابی ارزش سبز بسته در $87,000, اما پرونده های مالیاتی نشان می دهد که لایحه لغو شد. پس از آن صورت حساب های مالیاتی لیست ارزیابی ارزش سبز طرح فقط $38,000 — یک چهارم از 150.000 دلار قیمت خرید — تا سال 2013 هنگامی که آن را شروع به پریدن کرد به $83,700. به طور معمول زمین به فروش می رساند بیش از آن ارزش ارزیابی شده است.

یک فرد از پاسخ دادن به تلفن در جان فاستر, املاک و مستغلات, مسکن محلی شناسایی چاک Gidley به عنوان عامل ذکر شده در اصل 2005 معامله.

Gidley کاهش یافته است به نظر.

اسکات سبز حرفه ای بوده است جو بایدن را از روز خود را به عنوان یک عضو مجلس سنای کارکنان به کار خود را به عنوان یک لابی گر در پروژه ها علاقه ویژه ای به بایدن.

به عنوان یک مرد جوان, سبز, بازی های برگزار شده linebacker برای دانشگاه دلاور تیم فوتبال با هم تداخل دارند در مدرسه با جیمز بایدن برای چند ترم فارغ التحصیل شد و در سال 1973. او بهترین و شناخته شده برای کار خود را به عنوان یک NFL داور داشتن رهبری officiating خدمه در سوپر باول XLIV در سال 2010. او در حال حاضر ذکر شده به عنوان مدیر اجرایی NFL داوران انجمن که در عمل به عنوان یک چانه زنی نماینده در کار مذاکرات است.

در همان زمان سبز باعث شده است که موازی حرفه ای در واشنگتن است. پس از کار به عنوان یک افسر عفو مشروط پس از کالج سبز قبول پیشنهاد از بایدن در اوایل 1980s برای کار در کمیته قضایی مجلس سنا که در آن او کار می کرد برای یک دهه در نقش که شامل کارکنان دستیار و مشاور ارشد.

از سنا سبز چرخد و به بخش خصوصی است.

در سال 1994 او تاسیس لافایت گروه لابی و مشاوره شرکت متمرکز بر اجرای قانون و امنیت ملی که در حال حاضر به ریاست پسرش.

این شرکت وب سایت ویژگی های یک عکس از سبز با بایدن. همچنین به نقل از بایدن ستایش سابق خود کارمند تعهد به اجرای قانون گفت: “اسکات سبز گذاری عاطفی. آن را فقط یک کار برای او این یک سرمایه گذاری عاطفی.”

قراردادهای دولتی برای تو رفتگی در دیوار و خدمات پشتیبانی برای اجرای قانون و امنیت ملی سازمان بوده مرکزی به شرکت کسب و کار در طول سال با توجه به یک شرکت تاریخچه ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

در سنا بایدن در طول سال پیشنهاد تخصیص بودجه برای بسیاری از طاقچه مناطق که در آن شرکت های تخصصی از جمله “سازگار ارتباطات” برای پاسخ اول و “ادغام مراکز” برای پردازش تهدید های مرتبط با هوش.

لافایت گروه دولت متعاهد کسب و کار توسعه یافته به اوباما در سال به عنوان, سبز, روابط به جو بایدن. داده های دولت نشان می دهد ده ها میلیون دلار در قرارداد جوایز به شرکت از آژانس های فدرال در طول دوره ریاست جمهوری باراک اوباما.

اگر جو بایدن می دانست که برادر خود ارتباط او باید متوقف اجازه می دهد سبز به لابی او و یا کارکنان خود را با توجه ریچارد نقاش رئیس سابق کاخ سفید اخلاق وکیل در دولت جورج دبلیو بوش که به تازگی از حزب دموکرات.

“این واقعا زمان برای ارسال یک پیام به لابی که” اگر شما در حال انجام معاملات با برادر من واقعا نمی توانید ببینید شما'” نقاش گفت. آن است که روشن نیست که آیا چنین اقداماتی تا کنون صورت گرفته در پاسخ به اموال می پردازد.

در ماه های ژانویه و سپتامبر سال 2010 سبز در دیدار با بایدن مشاور در اجرایی ساختمان اداری, با توجه به کاخ سفید سیاهههای مربوط به بازدید کننده که نمی رکورد هدف از این جلسات. در ماه مه آن سال او با حضور در یک مهمانی به افتخار آتش و مقامات مجری قانون در معاون رئیس جمهور اقامت در رصدخانه نیروی دریایی با توجه به سیاهههای مربوط.

در میان لافایت گروه بزرگترین روز تنها برای دولت کسب و کار در طول اوباما سال شد آوریل 11, 2010 زمانی که سوابق نشان می دهد آن را دریافت دو جایزه از سازمان مدیریت اضطراری فدرال به ارزش کل $5.8 میلیون به عنوان مقاطعه کار فرعی به Booz Allen Hamilton. لافایت گروه شد متهم با ارائه “پشتیبانی از [دفتر مخابرات اضطراری] قرارداد در حال توسعه استراتژی های ارتباطات” با توجه به شرح جایزه. هیچ نشانه ای وجود دارد که بایدن نقش مهمی در اعطای قرارداد.

در 14 آوریل آن سال سبز و همسر خود را به جیمز و سارا بایدن یک $133,300 وام مسکن خود را در آب باقی مانده جزیره املاک و مستغلات با توجه به املاک ثبت شده.

این نخستین بار نیست که یک بایدن-بسته لابی کرده بود که به جیمز بایدن را امور مالی شخصی. در یک نامربوط قسمت او و جو پسر, شکارچی در زمان وام به ارزش هفت چهره از WashingtonFirst بانک به بازپرداخت بدهی های کسب و کار در سراسر سال 2006. بانک تاسیس توسط یک لابی گر و بایدن مشاور که او نیز یک لابی شریک هانتر بایدن را برای چندین سال. سابق اجرایی در بانک previously سیاسی گفت که جیمز و شکارچی بازپرداخت آن وام است.

در ماه سپتامبر سال 2013 سبز منتشر شده آب جزیره وام مسکن گفت: آنها تا به حال “دریافت پرداخت کامل و رضایت کامل” با توجه به املاک ثبت شده.

از سال 2012 تا سال 2018 با توجه به لافایت گروه شرکت تاریخچه آن دریافت قرارداد به حداقل یک برنامه دولت و پشتیبانی توسط بایدن: در سراسر کشور امنیت عمومی شبکه های پهن باند.

این شبکه که در کنار پهنای باند اینترنت طیف برای اولین پاسخ دهندگان پیشنهاد شد پس از 11 سپتامبر 2001 و حملات تروریستی به بهبود اضطراری ارتباطات در فاجعه و تایید شده توسط کمیسیون 9/11.

در میان بزرگترین طرفداران ایجاد شبکه شهرهای بزرگ روسای انجمن, پلیس انجمن که استخدام سبز به عنوان یک لابی گر را در سال 2007 نشان داده شد توسط لافایت گروه تا دسامبر 6, 2019.

در سنا بایدن پشتیبانی از کنار گذاشتن طیف پهنای باند برای شبکه دو قبل و بعد از سبز ثبت نام برای لابی برای پلیس اما ابتکار عمل مواجه می شوند سال به تاخیر می اندازد.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن بود که دولت رئیس مدافع برای ایجاد شبکه های, ساخت عمومی در مورد آن و هدایت از طریق قانون کنگره که متعلق به طیف پهنای باند برای آن است.

“ما شما را مدیون” بایدن گفت: یک گروه از افسران پلیس در Alexandria, Virginia, ترویج اندازه گیری در سپتامبر 2011. “ما گفت: ما می خواهم به شما آنچه شما نیاز دارید و به ما گفت: عمومی آنها می خواهم که آنچه را که آنها نیاز به محافظت می شود.”

ایجاد شبکه در نهایت به تصویب رسید به عنوان بخشی از طبقه متوسط مالیات امداد و ایجاد اشتغال عمل 2012.

زمانی که وزارت امنیت داخلی مجموعه ای در مورد راه اندازی ابتکار, این قرارداد با لافایت گروه برای متقاعد کردن مقامات دولتی برای شرکت در شبکه, با توجه به شرکت و وب سایت. در مجموع لافایت گروه دریافت کرده است بیش از 10 میلیون دلار در قراردادهای کار مرتبط با شبکه در حال حاضر به نام FirstNet با توجه به دولت داده.

رسیده به گوشی لافایت گروه در حال حاضر مدیر عامل شرکت سبز را Keil سبز خواسته یک خبرنگار به تماس او را روز بعد. او در پاسخ به پیگیری ارتباطات است.

یکی دیگر از لابی های مشتری از سبز های غیر انتفاعی سوء مصرف مواد مخدر مقاومت آموزش و پرورش در برنامه, حال بهره مند از بایدن حمایت در طی بیش از دو دهه قبل و بعد از سبز زمین خرید.

این برنامه شناخته شده به عنوان D. A. R. E. امریکا آغاز شد و در لس آنجلس در سال 1983 و کمک های فدرال, پشتوانه رشد همراه با جنگ با مواد مخدر. D. A. R. E که فرستاده افسران پلیس به کلاس های درس به هشدار در برابر استفاده از مواد مخدر لذت می برد از حمایت هر دو حزب بود و در نهایت به اجرا در اکثریت قریب به اتفاق مدارس در ایالات متحده است.

پس از خروج از کاپیتول هیل سبز امضا D. A. R. E. به عنوان یک مشتری در اوایل ’90s و لابی های قدیمی خود را در نمایندگی از این برنامه است. سبز ساخته شده $40,000 یک سال در لابی هزینه از مواد مخدر آموزش و پرورش برنامه از سال 1999 تا 2010 سال برای آن لابی آشکار آنلاین در دسترس هستند.

بایدن تضمین گنجاندن آن در سال 1994 جرم لایحه آن را واجد شرایط رقابت برای صدها میلیون دلار در بودجه فدرال.

“همانطور که شما می دانید, آن را بسیار محبوب برنامه پس از آن بود حالا یک سوال از جمله آن” یک بایدن کارمند گفت: دلیل مجله در آن زمان است.

D. A. R. E. بود و در واقع محبوب با مدارس و ادارات پلیس, اما آن را نیز مورد بحث است.

تحقیقات همواره نشان داد و آن را بی اثر در آن اظهار داشت: هدف از ممانعت از سوء مصرف مواد. همچنین هزینه پول مالیات دهندگان.

1995 دلیل مقاله ذکر یک برآورد از کاخ سفید دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر است که این برنامه در حدود 40 میلیون دلار در بودجه فدرال در سال, با وجود تحقیقات نشان می دهد آن را بی اثر بود.

بیش از سال های بعد این برنامه رو نصب انتقاد از محققان و منتقدان از جنگ با مواد مخدر به عنوان مطالعات بیشتری انباشت اشیاء بدست آمده تا از دانشگاههای جراح عمومی و دفتر پاسخگویی دولت — انعقاد آن را بی اثر در پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر.

در عین حال بایدن را برای حمایت از این برنامه در ادامه از طریق زمان خود در سنا است.

در بایدن نهایی چند سال در سنا او ادامه داد: به عنوان یکی از D. A. R. E بالا طرفداران در کنگره کمک به امن کمک های مالی خود را حتی به عنوان مهم خبری در کلمبوس دیسپچ و مجله هارپر را با اشاره به شواهدی از این برنامه ناکارآمدی و ذکر بایدن ارتباط سبز به عنوان یک دلیل احتمالی برای این سناتور را پشتیبانی می کند. پس از کنگره اصلاحات مورد نیاز قانونگذاران به ضمیمه نام خود را به کنار گذاشتن درخواست آشکار برای سال مالی 2008 بودجه نشان می دهد که بایدن همراه با جمهوریخواهان چاک Grassley آیوا و اواخر تد استیونس از آلاسکا, co-اسپانسر $450,000 سنا اختصاص برای وزارت دادگستری بودجه برای D. A. R. E. اختصاص درگذشت در کنفرانس.

یک سخنگوی Grassley مایکل Zona گفت: کارکنان خواهد بود که آشنایی با جزئیات 2008 تأمين باید از سمت چپ Grassley است اما او اشاره کرد که Grassley و بایدن به حال co-ریاست مجلس سنا مواد مخدر حزبی. “وجود دارد هیچ چیز غیر عادی در آن زمان در مورد اعطای مثل این” Zona گفت: “اما من نمی توانستم صحبت می کنند به طور خاص به این عطا کند.”

در سال های پس از زمین معاملات این جزایر ویرجین ایالات متحده شده اند مورد علاقه مقصد بایدن قبیله. در میان شب انتخابات سال 2008 و باراک اوباما در مراسم تحلیف بایدن و خانواده اش در سفر به آب جزیره بیش از تعطیلات زمستانی است. به عنوان معاون رئيس جمهور از بازگشت او به جزیره بعد از دو فصل تعطیلات.

خبری از بایدن سفر به جزیره کوچک گفت: او در بازدید از “خانواده و دوستان” اما نام آنها.

این زمین بایر متعلق به سبز و برادرش است abutted در یک طرف توسط یک طبیعت conversancy و جزایر ویرجین زمین دولتی از سوی دیگر است.

یکی آب جزیره صاحب ملک که خواسته بود به نام بحث در مورد یک موضوع حساس گفت: Bidens در مورد آموخته را فراموش کرده اید “جزیره کوچک” از طریق خانواده و دوستان از بالتیمور اما این دوستان کسانی که نمی شد در میان جزیره صد عجیب و غریب ساکنان. صاحب ملک گفت: Bidens اجاره خانه در هنگام بازدید از این جزیره است.

“من شگفت زده شد که Bidens همیشه می خواستم به پایین آمدن وجود دارد,” او گفت:, با اشاره به چالش های لجستیکی از سفر به جزیره دور افتاده که به طور معمول نیاز به در نظر گرفتن یک قایق از نزدیکی سنت توماس. “من حدس می زنم آن را که در آن شما می خواهید برای رفتن به زمانی که شما می خواهید به دور از موش نژاد از سی و نظارت و مشاهده است.”

در اواخر سال 2009 سرگرمی خروجی E! اخبار گزارش داد که بایدن نسبت به حال به نام همسایه ها در این جزیره به دنبال یک محل برای قرار دادن معاون رئیس جمهور و یک خانواده توافق به لغو برنامه های تعطیلات خود را به طوری که بایدن می تواند با استفاده از خانه خود را. یک سخنگوی بایدن گفت, E! اخبار در آن زمان که مسکن ساخته شده بود درخواست یک بایدن نسبی.

یک Airbnb مثال برای یک خانه روستایی در “کشتی شکسته به نقطه” در این جزیره آمده است که بایدن مانده است در اجاره ملک خود را با خانواده و همراهان. صاحب ملک نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در سال های بعد از دولت اوباما و بایدن و خانواده اش در ادامه به تعطیلات سالانه در جزایر ویرجین اما در سنت کریکس. آب جزیره ملک گفت: Bidens روشن به بزرگتر جزیره به دلیل آن را عملی تر برای سفر با همراهان که شامل عوامل سرویس مخفی.

در طول فصل تعطیلات قبل از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری بایدن دوباره سفر به سنت کریکس که در آن او خال خال در سال جدید روز 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر