ملخ می تواند آینده طاعون به آمار چین

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دلار هنگ کنگ—Swarms از بیابان ملخ را ویران محصولات کشاورزی در شرق آفریقا, آمار میانه نقل مکان کرد و به جنوب آسیا است. آنها در حال پرورش لطف سریع به تغییرات جهانی آب و هوا الگوهای که آورده اند در مورد عمده طوفان و باران های سنگین و آنها در تغذيه انسان مواد غذایی در سراسر قاره است.

تا کنون هند موفق شده است برای جلوگیری از ازدحام از نسبت های کتاب مقدس از ریختن بیش از بنگلادش و برمه و پس از آن چین—که در آن coronavirus در حال حاضر فلج بسیاری از کشور فعالیت دارد. اما روشن نیست که چه خط را نگه دارد.

شرق آفریقا شده است ضربه سخت توسط xanthic اشکالات با زمینه در تانزانیا و کنیا و اوگاندا سودان جنوبی در اتیوپی اریتره و سومالی ویران شده توسط 360 میلیارد ملخ. Swarms می توان شهر به اندازه و یکی از بزرگترین واقع در کنیا—را پوشش می دهد حدود 37 کیلومتر 25 مایل است. آن را بسیار متراکم است که آن را تبدیل به روشنایی روز به تاریکی برای هر کسی گرفتار در درون.

جنجال آفرینی عناوین تکثیر بیش از حد بسیاری از آنها را رسم تشابه با آفت در کتاب مقدس. “کتاب مقدس به زندگی آینده پرسید:” اورشلیم پست. Swarms به نظر می رسد در عهد عتیق به ویژه در مهاجرت به عنوان یکی از آفت موسی تماس را در مصر نیز اشاره شده است در قرآن. در عهد جدید ملخ همراه با مکاشفه 9:3 جایی که آنها ظهور در وحشی swarms که هم نیش عقرب.

اشاره به آخرالزمان کنار زندگی واقعی بالقوه برای فاجعه بزرگ است.

یک مایل مربع از ازدحام تشکیل می شود تا 210 میلیون ها ملخ که می توانید خوردن غذا تا حد 90 ، 000 نفر در یک روز. در شرق آفریقا اشکالات شده اند پاره شدن از طریق ذرت cowpeas و همچنین پوشش گیاهی که گاو چراندن در.

کنیا دیده نشده ازدحام این اندازه در هفت دهه در حالی که اتیوپی و سومالی موفق به جلوگیری از این شرایط برای یک چهارم از یک قرن است. دولت کنیا و اتیوپی که اعزام چند هواپیما به تخلیه سموم از هوا است که سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی (FAO) می گوید: تنها راه موثر برای کشتن بیابان ملخ. کشاورزان تلاش برای تعقیب اشکالات خاموش انفجار claxons بر موتور سیکلت خود را و یا rigging contraptions است که با صدای بلند, فلز صداهای زمانی که متزلزل است. این روش ساخته شده است یک دندانه در ملخ جمعیت. وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از آنها را.

فائو خواستار ملخ را “خطرناک ترین آفات مهاجر.” آنها بسیار همراه قادر به سفر تا 90 مایل در یک روز اگر باد شرایط را به نفع خود و انتقام ویران کردن در طول راه. زن ملخ می تواند ذخیره تا 300 تخم در طول عمر خود از سه تا پنج ماه است. به عنوان بسیاری از 1,000 غلاف تخم مرغ, هر, برگزاری تا 80 تخم مرغ می تواند جوجه کشی زیرزمینی در یک متر مربع (10.7 متر مربع).

در گذشته بیابان ملخ شده است یک عامل کلیدی است که تشدید قحطی در اتیوپی. و در سال 1915 آنها محروم عثمانی-عصر فلسطین تقریبا تمام پوشش گیاهی است.

امروزه بیابان ملخ هنوز هم سخت به کنترل عمدتا به دلیل آنها تمایل به پرورش و رشد در بزرگ swathes از راه دور زمین ساخت آن را دشوار برای مقامات برای مقابله با این مشکل قبل از آن پدیدار می شود. کشورهایی هستند که به شدت آسیب دیده نیز تمایل به ضعف زیرساخت های آنها را آهسته تر به حرکت لازم است منابع و اطلاعات به احزاب که به آنها نیاز دارید.

در این کشور شرق آفریقا که در آن ملخ در حال خزيدن در حال حاضر 20 میلیون نفر در حال حاضر در صورت ناامنی غذایی.

اشکالات ضرب و برخی از swarms رفت شمال به مصر تهدید یک کشور که در آن ناامنی غذایی است عظیم نگرانی به خصوص در خارج از پایتخت و شهرستانها عمده. (تیتر در تلخیص اکسپرس: “ما در آخرین روز’ ملخ ازدحام نزدیک شدن به مصر جرقه مقدس آخرالزمان ترس است.”)

اما اکثر swarms عبور از دریای سرخ و ساخته شده راه خود را به غرب آسیا و جویدن از طریق عربستان سعودی و یمن و ایران در اوایل ماه ژانویه و تخمگذار بیشتر تخم مرغ در طول راه.

خاورمیانه سازمان ملل’ کنترل آفات عملیات موفق به جمع اوری ملخ تا تخت از تخم مرغ تخم اواسط ماه مارس انتشار جدید اشکالات گرسنه.

جهانی بار ارائه شده است مضحک تسلی به این ادعا که بیابان ملخ ها ‘خورده شدن توسط اردک سرخ شده برای مواد غذایی است.’

در دو هفته اول سال جاری زمینه در پاکستان و هند تحت حمله بیش از حد swarms تشدید روز پس از روز. در هند راجستان و گجرات—دو دولت در این کشور در ربع شمال غربی که هم مرز با پاکستان—بیش از 380,000 هکتار از زمین های کشاورزی آسیب دیده اند. فصل برداشت از خردل و زیره سبز و گندم مصرف شده است ازدحام.

آنچه باعث می شود زمان افزایش ملخ ایستادگی است نه تنها تعداد آنها و شدت اما همچنین که آنها فعال هستند در شبه قاره در طول ماه های زمستان. در گذشته swarms به طور معمول دفع اکتبر. در حال حاضر آن را مارس و آنها هنوز رفتن قوی.

دولت هند بود سریع برای شناسایی ملخ به عنوان یک مشکل عمده و اعزام کارشناسان به کار با همتایان خود از فائو در مناطق آسیب دیده. آنها در حال ردیابی swarms و از بین بردن تخت ملخ تخم مرغ برای محدود کردن اشکالات انتشار است. و دولت منحرف شده است $4.3 میلیون دلار به عنوان جبران خسارت برای کشاورزان که محصولات خود را از دست.

در حال حاضر دامنه هیمالیا است که اقدام به عنوان یک مانع طبیعی برای چین عایق خود را در مرز جنوب غربی از این معضل است که در پاکستان. اما ملخ می تواند بانک را به آسیای جنوب شرقی جریان از طریق بنگلادش و تا به برمه فرود در استان یوننان چین, هدف قرار دادن یک کشور است که در حال حاضر قفل شده است به دلیل coronavirus سریع گسترش است.

آمریکا دولت-اجرای خروجی رسانه های جهانی بار ارائه شده است مضحک تسلی به این ادعا که بیابان ملخ ها “خورده توسط اردک سرخ شده برای مواد غذایی” و “نه یک تهدید به چین است.” و بین المللی بازوی دولت-اجرای دوربین مدار بسته و حتی منتشر شد, عجیب و غریب, تصویری از “اردک نیروهای” گردآوری در مرز. اما این گونه از ملخ است که در این کشور در آستان ساطع phenylacetonitrile یک بوی بد ترشح است که به معنای جلوگیری از شکارچیان. پرندگان به طور معمول به دنبال آنها به عنوان یک منبع غذایی.

سخنگویان چین وزارت کشاورزی و امور روستایی ادعا دارد که “بسیار کم خطر” از ملخ آفت هدف قرار دادن چین اما یک محقق در پکن-دفتر مرکزی موسسه گیاه حفاظت از آکادمی چینی علوم کشاورزی نشان می دهد بیشتر احتیاط.

این کارشناس کشاورزی ژانگ Zehua گفت که استان یوننان (که مرزهای برمه), گوانگشی (یک منطقه خودمختار در شرق Yunnan) در استان سیچوان (شمال Yunnan) می تواند تحت تاثیر قرار در ماه ژوئن یا ژوئیه اگر این آفت هستند و نه تحت کنترل در آورد در کشورهای همسایه.

ژانگ ممکن است راست, حداقل با توجه هند به وزارت کشاورزی که با صدور یک اعلامیه گفت که این انتظار 200,000 کیلومتر مربع (77,200 مربع مایل) از زمین های کشاورزی را پوشانده بود با ملخ در ماه ژوئن در شروع فصل باران های موسمی—زمانی که شرایط مناسب برای حشرات گرسنه به نژاد است.

در حال حاضر که آیا در تابستان ممکن است به یکی دیگر از فاجعه به چین بستگی دارد و عمدتا در دهلی و کراچی تلاش برای نابودی یک طوفان از حشرات در یک مسابقه در برابر فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>