لندن شهری پلیس می گویند حداقل دو نفر با چاقو قبل از آنها قادر به ضرب شلیک یک مرد در یک “تروریستی مرتبط با” حادثه در Streatham در جنوب لندن.

معلوم نیست اگر هر کس دیگری کشته در این حادثه که در محل خارج از بوت داروخانه در خیابان اصلی این منطقه حدود 2 ساعت به وقت محلی زمانی که بسیاری از خانواده ها برای یک پیاده روی در غیر منتظره ای خفیف در روز است. چند تن از شاهدان در صحنه گفت: بریتانیا, اخبار آسمان که خاکستری پوشیده بود با شلوار سیاه با کفش و آنچه به نظر می رسد چیزی شبیه به یک جلیقه انتحاری.

Gulled Bulhan یک جوان 19 ساله دانشجو از Streatham به بی بی سی گفت او را دیدم تیراندازی می گیرد.”من در عبور از جاده که من تو را دیدم یک مرد با یک کارد بزرگ و سنگین و نقره قوطی در قفسه سینه خود را در حال تعقیب توسط چه من فرض بود undercover افسر پلیس,” او گفت:.”مرد شد و سپس به ضرب گلوله. من فکر می کنم من شنیده ام سه عکس تفنگ.”

پلیس متروپولیتن در ابتدا توییتی که مردم باید از این منطقه و بعد از آن, توییتی که صحنه شده بود موجود است. “در این مرحله آن را اعتقاد بر این است که تعداد زیادی از مردم شده اند و چاقو” Metropolitan Police توییتی. “شرایط در حال ارزیابی می شود; از این حادثه اعلام شده است به عنوان تروریست-مرتبط است.”

چند نفر توضیح داده شده دیدن یک مرد با چاقو به صورت تصادفی سلاح سرد مردم در یک فروشگاه محلی قبل از جلسه حداقل سه عکس از کار اخراج شده توسط پلیس مسلح. بسیاری از شاهدان در رسانه های محلی گفت که پلیس در ماشین بینام و نشان.

اما تیلور, 31, از Streatham Hill, گفت لندن , خورشید , روزنامه, او, پیاده روی بعد از صبحانه با دوستان هنگامی که او را دیدم یک زن از فروشگاه های سخت افزاری محلی ،

“همانطور که ما با نزدیک شدن او در جدی پریشانی و او فریاد زد: “او فقط برداشت یک چاقو از فروشگاه من و چاقو یک خانم’,” تیلور گفت. “او متوقف شد و ما از رفتن هر بیشتر و زمانی که ما دیدم فقط پنج متر در جلو ما بودن حضور داشتند به توسط متخصصین.”

یکی دیگر شاهد لوقا وودوارد که می گوید او زندگی سراسر از صحنه جرم توصیف به آینه چگونه او شنیده ام یک انفجار با صدای بلند و به دنبال آن فریاد و عکس های بیشتر. او سپس نگاه خود را از پنجره برای دیدن یک مرد متناوب تا خیابان قبل از سقوط. “وجود دارد مقدار زیادی از خون که در آن او تا به حال شده است در اصل ایستاده” وودوارد گفت. او همچنین مقاله گفت که او می تواند یک دوم مرد دروغ گفتن راه بیشتر در پیاده رو و پلیس با اشاره اسلحه های خود را در او.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان می دهد تعدادی از آمبولانس در پاسخ به این صحنه است که با محاصره.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de