لندن مدیر دبیرستان می گوید: “هیچ چیز غیر عادی در مورد کاهش به برنامه های تخصصی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

اصل H. B. Beal متوسطه است که در تلاش برای کاستن از نگرانی پس از رسانه های اجتماعی پست از یک دانش آموز به دست آورد کشش در لندن منطقه بیش از آخر هفته.

اولیویا هو یک کلاس 12 دانش آموز مشترک او خشم آنلاین بیش از این مدرسه تصمیم به قطع آن معتبر موسیقی تئاتر برنامه از سه دوره به دو. در این سال های موسیقی تئاتر برنامه در Beal 16 دانش آموز ثبت نام.

ادامه مطلب: چند دور از حملات برنامه ریزی شده برای مدارس انتاریو این هفته

در یک Facebook پست که تا به حال بیش از 1800 سهام بعد از ظهر دوشنبه هو نوشت که هنرهای نمایشی در Beal شد “مورد حمله قرار گرفت.”

او گفت: دانش آموزان آموخته از تغییر برنامه یک روز پس از اضافه کردن/رها کردن دوره منتهی به معنی دوره های آموزشی در حال حاضر در حال نهایی شدن برای مدت. هو گفت: جهانی, اخبار رادیو 980 CFPL آن زمان عجیب و غریب را اعلام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این به طور معمول در تجربه من استفاده می شود به عنوان یک فرصت برای اضافه کردن و یا دور از کلاس ها به طور کلی. معمولا هر آنچه که برنامه ریزی شده به اجرا در آغاز ترم 2 اجرا می کند بدون در نظر گرفتن ثبت نام. من نمی دانم چرا که تغییر در حال حاضر.”

او اضافه کرد که او نگران برای برنامه های آینده.

“من امیدوارم که برای آموزش رفتن به جلو است که هر دانش آموز بدون توجه به آنچه انجام می دهند مهم نیست که چه شور و شوق خود را است همچنان مورد احترام و با ارزش از دروس ارائه شده برای آنها در دسترس هستند,” او گفت:.

“من امیدوارم که هر کس می یابد یک دوره که در آن آنها احساس تعلق و احساس می کنم که در خطر است.”

پرینت این

مشاهده link ”

این Thames Valley District School Board خطاب به جنجال روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای به وب سایت خود را بیان کرد که تغییرات در کلاس های ترم 2 هستند “بخشی طبیعی از نیروی انسانی و برنامه ریزی فرایند اغلب ناشی از کاهش در دوره ثبت نام” و آن است که ربطی به تغییرات در بودجه آموزش و پرورش.

ادامه مطلب: پرده باز برای ‘Prom Queen: The Musical’

صحبت با اخبار جهانی رادیو 980 CFPL در بعد از ظهر دوشنبه Beal اصلی تریسی Langelaan تکرار آن احساسات و اضافه کرد که این دوره خواهد بود ابقاء اگر ثبت نام میدارد تا سال آینده.

“موسیقی تئاتر برنامه در Beal است و تهدید نیست. تئاتر موسیقی ارائه خواهد شد در سال آینده. علاوه بر این وجود دارد نه مدارس — Beal فقط یکی از آنها — که ارائه برنامه های تخصصی در هنر و فرهنگ,” او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“واقعا هیچ چیز غیر عادی اتفاق می افتد.”

پرینت این

Langelaan همچنین گفت: دانش آموزان در این برنامه این ترم را هنوز دریافت اعتبار کامل.

برادوی ستاره کمک می کند تا ادمونتون دانش آموزان دبیرستان موزیکال

برادوی ستاره کمک می کند تا ادمونتون دانش آموزان دبیرستان موزیکال

— با فایل های از اخبار جهانی 980 CFPL اندرو گراهام

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>