لندن, Ont., گروه فرش گرده افشان در مسیر افتخار جهان زنبور عسل بعد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در افتخار از دنیای زنبور عسل روز چهارشنبه جامعه محلی به رهبری سازمان وزوز در مورد ایده sprucing تا شهر زنبور عسل-دوستانه باغ.

الکس لئونارد با لندن, Ont., گرده افشان مسیر پروژه یک گروه داوطلب که با این نسخهها کار به آموزش مردم در مورد گرده افشان مسیرهای داخل شهر صحبت با 980 CFPL را جس بردی در بعد از ظهر نشان می دهد پنج شنبه در مورد این گروه پروژه های جدید است.

“(گرده افشان مسیر) دو تکه محلی, بومی, گل … سبزیجات گونه که در گرده افشانی گونه زنبورها و پروانه ها و خفاش ها و hummingbirds — (قدر)” توضیح لئونارد.

این گروه تشکیل شده بود سه سال پیش به آموزش اهالی لندن در منابع و ابزار به طوری که آنها می تواند به ایجاد “گرده افشان pitstops” برای گرده افشانی گونه است.

“این خیلی مهم است در حال حاضر [برای] مردم به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل در باغ خود را و به رشد گیاهان خود را گفت:” لئونارد.

“حتی اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان ساختمان … که کاملا خوب است. مردم همیشه تعجب زمانی که ما به آنها بگویید که زنبورها می تواند پرواز تا 70 متر بالا, بنابراین اگر شما زندگی می کنند در طبقه بالای 15 طبقه ساختمان آپارتمان شما احتمالا رفتن به تعجب زمانی که شما دیدن برخی از زنبور عسل آمده است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جفت U S دانش آموزان انجام بخشی خود را برای نجات زنبورها

لئونارد گفت: گرده افشان مسیر پروژه در حال حاضر در حال همکاری با لندن زیست محیطی شبکه بر روی یک پروژه منحصر به فرد.

“(دو گروه) کار با Dundas محل برای ایجاد یکی از بزرگترین گرده افشان مسیر در جنوب غربی انتاریو می رود که در تمام طول Dundas (خیابان) — از تامس تمام راه را به غرب عادلانه و فراتر از آن.”

این گروه امیدوار است برای ساکنان زندگی در یا در نزدیکی مرکز شهر برای ایجاد یک متر در یک متر باغ در حیاط, بالکن یا حتی باغ جامعه.

“اضافه خواهد شد که به آن گرده افشان مسیرهای بنابراین همه آنها متصل و آن را فوق العاده آسان برای گونه به اطراف و آنها باید بسیاری از منابع غذایی گفت:” لئونارد.

جمعیت زنبور عسل, دوره نقاهت بعد با توجه به احیا کشاورزی و تولید کنندگان می گویند

جمعیت زنبور عسل, دوره نقاهت بعد با توجه به احیا کشاورزی و تولید کنندگان می گویند

این معلوم نیست که این پروژه کامل خواهد بود.

در سال های گذشته گرده افشان مسیر پروژه ساخته شده است گرده افشان باغ ها در خارج از Covent Garden در بازار و همچنین در خارج از یکی از این شهرستان در کتابخانه های عمومی ،

این تابستان گرده افشان باغ ساخته خواهد شد خارج از این دو مکان دوباره.

ادامه مطلب: جهان زنبور عسل بعد: چگونه زنبورداران در حال نگه داشتن گرده افشانی وزوز زنده

“این باور نکردنی است که شما یاد بگیرند که در مورد آنچه که این زنبورها انجام می دهند و قدرت آنها و چقدر مهم آنها در اکوسیستم های ما و همچنین در زنجیره غذایی ما گفت:” لئونارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم که به عنوان شهرهایی مثل لندن تر (شهرنشین) ما می توانیم از دست دادن تماس با که طرف از طبیعت است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>