لندن زنان هنوز هم به دنبال بسته شدن ماه پس از پیر روستای شرق, انفجار, تخریب خانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برای جسیکا جیمی که خانه یکی از سه تخریب زیر قدیمی روستای شرق (OEV), انفجار, بسته شدن چیزی است که رفتن به در دسترس در هر زمان به زودی.

جیمی صحبت کرد به گزارش اخبار در مورد چگونه او شش ماه پس از انفجار که از خواب بیدار شهرستان تأمل در شب که او را به خانه بردند.

“آن بیگانه بودن اخراج از خانه من ساخته شده است و عجیب نیست که در همسایگی من تصمیم به زندگی می کنند,” او گفت:.

“بدون آن موارد ملموس است که ما گنج ما فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنیم ما می خواهیم آن را فقط یک موقعیت عجیب و غریب.”

در شب Aug. 14, 2019 حدود 10:37 بعد از ظهر خدمه اورژانس نامیده می شدند به 450 افغانی Ave. در نزدیکی خیابان کوئینز پس از یک فرد سوار یک وسیله نقلیه به یک خانه قابل توجه گاز خط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: مانند چیزی از یک فیلم: همسایه درب بعدی بازگو لندن, Ont. انفجار خانه

مدت کوتاهی پس از, پلیس وارد, یک انفجار عظیم فوران باعث آسیب شدید به چند خوابگاه. حدود 100 خانه تخلیه شد برای شب با تمام اما یک دوجین پاک برای re-entry زیر شب.

در علاوه بر این به خانه که منفجر شد و دو نفر دیگر تا به حال به تخریب بیش از آخر هفته از جمله جیمی. همسایه خانه های پایدار درجات مختلفی از آسیب و چند تن از خانواده ها هنوز هم آواره.

“آن روز خیلی ترسناک بود; زیادی بود که در 15 دقیقه بود که ما بین ضربه و انفجار” او گفت:.

“من قطعا تجربه برخی از شوک کمی.”

پرینت این

جیمی گفت: او شوهر و دو بچه های جوان هستند و هنوز هم قرار دادن زندگی خود را به عقب با هم پس از انفجار.

“من تا به حال به راه اندازی یک خانه از نوعی برای کودکان بیشتر از چهار سال از شروع مدرسه.”

دو و نیم هفته پس از انفجار, جیمی گفت: آنها خوشبختانه قادر به پیدا کردن یک خانه اجاره نزدیک به جایی که خانه قدیمی خود را استفاده می شود به اطمینان خانواده خود را قادر به نگه داشتن خود را در مسیر.

ادامه مطلب: ‘مغز شما نمی توانید در اطراف این مسائل’: زنی که از دست داده و خانه در لندن, Ont., انفجار صحبت می کند

اگر چه او گفت که این تجربه است که هیچ جا به نزدیک بودن بیش از او سپاسگزار برای حمایت از جامعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از انفجار, کسب و کارهای محلی و اعضای جامعه برگزار می شود جمع آوری اعانه برای حمایت از خانواده هایی که آواره شدند و دچار صدمه به اموال.

آخرین تخمین از ماه اوت تا به حال تلاش های جمع آوری کمک های مردمی در صدر مجموع در بیش از 150.000 دلار با $50,000 در حال حاضر رفتن به ساکنان که تخلیه شدند شب از انفجار.

جیمی گفت: پول مطرح شده است واقعا به او کمک کرد تا خانواده شروع به بازسازی بیش از این چند ماه گذشته. پس از انفجار, او گفت:, او خانواده نداشت تخت برای ماه و با استفاده از blow-up تشک.

“هنگامی که شما چیزی شما نیاز به همه چیز می توان آن را تخلیه در بودجه خود را به طوری که اهدای پول شگفت انگیز بود.”

کتی سالیوان یکی دیگر از OEV مقیم گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام شش ماه در اما افزود: جامعه ایستاده است با کسانی که هنوز درد و رنج اثرات.

به یاد شب انفجار, سالیوان گفت که ترسناکترین چیزی که او تا به حال انتظار می رود.

“خانه من است یک خانه به طوری که ویندوز دمیده شد با سازهای کوبه ای از, انفجار, اما چیزی که نمی تواند به راحتی ثابت” او به یاد می آورد.

به عنوان جامعه همچنان به بازسازی سالیوان امیدوار است که مردم به یاد داشته باشید وجود دارد خانواده ها هنوز هم در حال بهبود است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه بدیهی است که خوشحال و خدا را شکر زنده است و وجود دارد نه هر گونه آسیب بیشتر انجام شود و هيچ مرگ و میر اما افرادی بودند که به شدت مجروح شدند و مردم وجود دارد خواهد شد که از خانه های خود آواره برای بسیاری دیگر,” او گفت:.

ادامه مطلب: زن متهم در لندن, Ont. انفجار خانه مورد رو به کل از 12 اتهام

هفت نفر در بیمارستان بستری شد پس از انفجار, از جمله یکی از ساکنان دو افسر پلیس و چهار آتش نشان. یک آتش نشان در بیماری جدی است اما پس از بازگشت به خانه.

بیست و سه ساله دانیلا الکساندرا Leis از کیچنر چهره یک دوجین اتهامات در ارتباط با این انفجار از جمله هشت اختلال در رانندگی مربوط به تخلفات.

او با توجه به عقب در دادگاه در فوریه 19.

با فایل های از متی Trevithick اخبار جهانی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>