اشتیاق برای لانگفورد: کانادا سالانه راگبی 7s زیارت کنار گذاشتهشدن توسط pandemic

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آن است که بیش از یک راگبی رویداد. آن را تبدیل به غیر رسمی دروازه به بهار. به یک جامعه در حال رشد در جزیره ونکوور کانادا زنان Sevens یک جشن ورزشی برتری که در جذب مخاطبان جهانی میلیون ها نفر.

در Langford, B. C., برخی از 14 کیلومتری غرب ویکتوریا ممکن است آخر هفته مترادف با کلاس جهانی راگبی بازی در یک محیط صمیمی. هزاران نفر از طرفداران را زیارت هر سال به تشویق آیکون های ورزشی خود را.

در این سال نیست.

جهانی و همه گیر است متوقف تقریبا تمام فعالیت های ورزشی و کانادا Sevens این قاعده مستثنی نیست. آن را رسما به تعویق افتاد و در اواخر ماه مارس به عنوان اندازه و مقیاس COVID-19 سراسر قاره ها و اقیانوس ها.

“ما با داشتن بهترین فصل در تاریخ ثبت شده و باعث می شود که این همه کمی سخت تر می گوید:” کانادا کاپیتان Ghislaine Landry بود که رهبری تیم خود را به چهار مستقیم تریبون پس از اتمام قبل از این مستند.

وجود دارد هیچ جایگزینی تاریخ penciled در اما سازمان دهندگان امیدوارند که ممکن است آن را دوباره. راگبی کانادا مدیر عامل آلن Vansen توصیف از دست دادن لانگفورد به عنوان یک “قلب wrenching تصمیم” هر دو از نظر عملیات و امور مالی.

“میزان آمادگی که می رود به این رویداد مهم با اکثریت عملیاتی برنامه ریزی شده قبل از تکمیل به تعویق افتادن وجود دارد قطعا یک احساس از دست داد تلاش های بسیاری از ما حوادث, کارکنان,” او می گوید.

کانادا کارن Paquin, (عقب) جشن سعی کنید با هم تیمی خیریه ویلیامز در یک چهارم نهایی مقابل آمریکا در Langford, B. C. در ماه مه سال 2019. 2020 نسخه از این رویداد را نمی خواهد اتفاق می افتد در طول سنتی آن ممکن است آخر هفته با توجه به جهانی همه گیر. (فایل/کانادا مطبوعات)

پس از آن وجود دارد که درآمد که لانگفورد تولید هر دو برای راگبی کانادا و اقتصاد محلی.

“از منظر مالی ما بودجه برای این رویداد را به سود.” Vansen همچنان ادامه دارد. “ما شرکای بزرگ در کانادا و جهان راگبی مرتکب شده اند بخش هایی از بودجه خود را برای پوشش هزینه های در حال حاضر متعهد برای این رویداد است.”

‘عظیم اثر حذفی’

همانطور که برای تیم کانادا را از تیم در حال حاضر. آموزشی روزانه در پایه Langford غیر ممکن است و سر مربی جان Tait دیده است نقش خود را تغییر داد بدون یک تیم به مربی.

“من شده اند ساخت یک مقدار زیادی از برنامه ریزی احتمالی با هر دو کارکنان و فردی ورزشکاران در حال حاضر که بازی های المپیک و بسیاری از ما باقی مانده جهان سری حوادث لغو شده اند و یا موکول,” او می گوید. “وجود دارد یک اثر حذفی برای همه – آن را می شود سورئال در زمان است.”

کانادا مربی جان تایت وسط نشان داده شده است ارائه مشاوره به تیم خود را در اکتبر 2019 در گلندیل, Colo. Tait شده است مشغول ساخت برنامه های احتمالی در حال حاضر که بازی های المپیک و بسیاری از جهان باقی مانده سری حوادث برای فصل لغو شده اند و یا موکول. (تراویس قبل/جهانی راگبی)

بازیکنان مجبور به اتخاذ یک بیگانه معمول است. هیچ برنامه ریزی شده رژیم و هیچ تیم محیط زیست برای ورزشکاران که معمولا زمان زیادی را صرف با هم. Landry توضیح می دهد که واقعیت های جدید نرمال: “زن و شوهر اول از هفته واقعا دشوار است. نه تنها ما در برخورد با واقعیت و احساسات المپیک به تعویق افتادن اما مانند بسیاری از مردم ما روز به بعد تا به حال به طور کامل تغییر,” او می گوید.

“ما در حال استفاده می شود به داشتن روز ما برنامه ریزی را به دقیقه و با هم بودن را هر روز. شخصا, من انجام بهتر در حال حاضر و پیدا کردن تمام لنت نقره ای من می توانم.”

سازمان دیده بان | Ghislaine Landry در المپیک به تعویق افتادن:

تمام وقت منجر گلزن و کاپیتان زنان rugby sevens تیم ملی Ghislaine Landry سهام افکار خود را بر آنچه المپیک به تعویق افتادن وسیله برای ورزشکاران است. 1:55

Tait توصیف تعویق لانگفورد به عنوان “ناامید کننده” اما می گوید در این طرح بزرگ از چیزهایی که تیم خود امیدوار است قرارداد بزرگتر جایزه.

“ما را دیده اند سری وقایع و تاریخ را تغییر دهید اما این المپیک تاریخ چیزی است که ما به جهان و زندگی در اطراف برای بیش از یک سال پس از آن منتقل شده و هنوز هم در معرض خطر است به خصوص نگرانکننده است.

“همه ما می توانید انجام دهید این است که در حال حاضر مانند هر کس دیگری است که به دنبال پس از یک دیگر جدا و انجام آنچه ما می توانیم برای آماده سازی به ما در بهترین زمانی که فرصت برای رقابت دوباره می آید.”

Landry, تمام وقت امتیاز به ثمر رساند رهبر در زنان جهان Sevens Series, reckons وجود جوانب مثبت و منفی برای سال های طولانی المپیک وقفه.

“من فکر می کنم تیم ما بود و به اوج رفتن فقط در زمان برای جولای و آن شده اند که هیجان انگیز مسابقات المپیک. اما با توجه به یکی دیگر از 15 ماه به لحن خوب جزئیات نیز مثبت است.”

کانادا کاپیتان Ghislaine Landry آماده به تلاش برای تبدیل در زنان Sevens Series 2019 در Westhills ورزشگاه در Langford, B. C. در ماه مه سال 2019. Landry می گوید تیم او است “واقعا غم انگیز نیست به بازی اما هنگامی که زمان مناسب است و آن را بی خطر است ما را با هم جشن می گیرند.” (کریس ویلسون برای راگبی کانادا)

Vansen امیدوار است تاریخ جدید می تواند تایید برای لانگفورد اما به رسمیت می شناسد بالقوه زمان فشار برای پیدا کردن یک راه حل است.

“ما همچنان باز گفت و گو با جهان راگبی در مورد تغییر زمان امکانات. تمدید اثر COVID-19 وضعیت آن را به چالش کشیدن برای پیدا کردن زمان بازی تمام اتفاقات قبل از شروع برنامه ریزی شده از 2020-21 World Series فصل است.”

“ما را با هم جشن می گیرند’

در لانگفورد Westhills ورزشگاه خالی و سکوت – طرفداران مجبور به ماندن در خانه و چشم پوشی بسیار دوست داشتنی رویداد سالانه است. Landry از دست رفته است حمایت خود را.

“تیم ما را دوست دارد بازی در خانه و طرفداران ما هستند و بخش بزرگی از آن است. ما واقعا ناراحت نمی شود در بازی اما هنگامی که زمان مناسب است و آن را بی خطر است ما را با هم جشن می گیرند. من هم می دانم که بسیاری از طرفداران ما هستند خط مقدم کارگران و ما می خواهم برای تشکر از هر یک از آنها را برای خدمات خود را به جوامع ما به ما را امن نگه دارید.”

به این منظور دو نفر از Landry در کانادا هم تیمی های Pam Buisa و کارولین Crossley ایجاد کرده اند یک صندوق به نام “جزیره ونکوور مراحل” یک جامعه مبتنی بر طرح جمع آوری پول برای اعضای محلی جمعیت مبارزه مالی.

وجود دارد هیچ راهی برای گفتن که آیا 2020 کانادا زنان Sevens می توان نجات داد. ما اشتیاق برای لانگفورد و Landry, اما ما ممکن است برای یک سال دیگر صبر کنید. که هنجار جدید برای همه, اما هنگامی که دروازه های باز دوباره و جمعیت آن بازگشت خواهد شده اند به ارزش صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>