به دنبال بازگشت در تورنتو بومی تاریخچه شهرستان از علائم 186th تولد

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در تورنتو 186th تولد یک نظرسنجی جدید توسط Myseum تورنتو نشان می دهد Torontonians می خواهید به دانستن بیشتر در مورد این شهر بومی تاریخچه.

تورنتو گنجانیده شده بود به عنوان شهر تورنتو در تاریخ 6 مارس 1834 اما قبل از مهاجران اروپایی در اینجا وارد کانادا بزرگترین شهر شد و به مردم بومی برای هزاران سال.

با توجه به شهر تورنتو این سرزمین است که در قلمرو سنتی بسیاری از کشورها از جمله Mississaugas از اعتبار Anishnabeg این Chippewa این Haudenosaunee و Wendat مردم است و در حال حاضر به بسیاری از و متنوع برای اولین بار سازمان ملل, Inuit و متیس مردم.

در دهه های بومی سالمند دوک Redbird درگیر شده است در اولین سازمان ملل ابتکارات آموزشی.

“به یاد داشته باشید که کلمه تورنتو می آید از (این) Haudenosaunee کلمه tkaronto و آن را به معنی محل ملاقات” گفت: Redbird.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مربی و شاعر همکاری با Myseum در تابستان با ایده خود را برای ایجاد یک حرکت قایقی به نام خیمه چی-Chemung که تبدیل به یک بومی مرکز آموزشی در تورنتو اسکله.

“و یکی از دلایل من می خواستم به حضور در اسکله اینجا … و آن را به یک حضور است که وجود دارد و مردم بومی از طریق این اسکله گفت:” Redbird.

جدید ایپسوس نظرسنجی انجام شده برای Myseum تورنتو بررسی ساکنان تورنتو در سن 18 و بالاتر به کشف چگونه آنها در مورد احساس و تجربه تاریخ این شهر است.

نظرسنجی برجسته شامل:

● بیش از هشت در 10 (83 درصد) احساس می کنند باید بدانید که بیشتر در مورد تاریخ تورنتو/جامعه محلی خود را
● سه چهارم (75 درصد) احساس می کنند باید بدانید که بیشتر در مورد بومی تاریخچه تورنتو/جامعه محلی خود را
● تنها نیمی (51%) از Torontonians احساس می کنید که موزه ها به طور کلی و تورنتو موزه انجام یک کار خوب های داستان به حاشیه رانده شده و یا کمتر جوامع
● بیش از شش در 10 (61%) از Torontonians را به تماشای فیلم و یا خواندن یک مقاله در مورد تاریخچه در شش ماه گذشته و چهار در ده (41%) باید گوش به پادکست

Redbird و آموزشی خانه قایق نصب شده است که موضوع یک فیلم مستند جدید به نام خیمه چی-Chemung: یک داستان از احیایآن منتشر خواهد شد آنلاین در هفته های آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>