Los Angeles, San Diego مدارس بسته باقی خواهد ماند زمانی که کلاس های رزومه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

California Gov. Gavin Newsom wears a protective mask on his face while speaking to reporters. | AP Photo

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می پوشد یک محافظ ماسک بر روی صورت خود در حالی که صحبت کردن به خبرنگاران گفت. | جف Chiu/AP Photo

ساکرامنتو — کالیفرنیا دو تا از بزرگترین مدارس روز دوشنبه اعلام کرد آنها شروع سال تحصیلی آینده با کامل آموزش از راه دور به عنوان دولت هایش با افزایش coronavirus موارد است.

لس آنجلس متحد و سن دیگو متحد که در مجموع ثبت نام بیش از 700 ، 000 دانش آموزان در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که دانش آموزان سر کلاس های ماه آینده آنلاین با امید بازگشت به فیزیکی مدتی کلاس های درس این مدرسه سال “را به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه دهد.”

تبلیغات

این تصمیم مخالف فشار در حال رشد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او به بازگشایی دانشگاه ها زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود.

اما معلمان باید ramped تا مخالفت خود را با بازگشایی دانشگاه در پاییز با کالیفرنیا انجمن معلمان گفت: هفته گذشته که مدارس امن نیست برای باز کردن, با استناد به یک تجدید حیات در موارد نیاز به شخصی تجهیزات حفاظتی و لوازم دیگر.

“متاسفانه بسیاری از تحقیقات ناقص است و بسیاری از دستورالعمل ها مبهم و متناقض است. یک واقعیت روشن است: آن دسته از کشورهایی که توانسته اند با خیال راحت به بازگشایی مدارس انجام می شود بنابراین با کاهش میزان عفونت و بر روی تقاضا تست در دسترس است. کالیفرنیا است و نه” رهبران منطقه در بیانیه ای گفت. “بالا رفتن سرسام آور نرخ ابتلا به عفونت از چند هفته گذشته آن را روشن همه گیر نیست و تحت کنترل است.”

کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی ارائه شده کشت توصیه هایی برای چگونگی بازگشایی مدارس باید در مواجهه با این بیماری همه گیر اما رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که ترک آن تصمیم به ولسوالی در یک کشور که به مدت طولانی با تاکید بر کنترل محلی از آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>