شعارهای رز در پلازا سراسر از مرکز استیپلز. “کوبه!” و “MVP! MVP!” آنها در آمد از صدها نفر از طرفداران جمع آوری شده برای سوگواری مرگ Kobe Bryant.

شمع سوخته در کنار دست باسواد پیام ناخوانا در نشانه ها و پیاده رو. مجموعه ای از گل انباشته شده تا برخی با رنگ بنفش-و-طلا بالن متصل شده است.

مردان و زنان و کودکان از هر قومیت جات اطراف کشیده شده به قلب مرکز شهر لس آنجلس که در آن آنها تا به حال یک بار جشن پنج NBA برنده برایانت و لیکرز.

در این زمان, آنها متحد بودند در شوک و غم و اندوه ساعت پس از برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند, در سقوط یک هلیکوپتر در شمال غربی این شهر در روز یکشنبه.

مانند بسیاری از Angelenos برایانت یک پیوند است. در فیلادلفیا به دنیا آمد او از اولین سال در ایتالیا, که در آن او آموخته زبان در حالی که پدرش بازی pro basketball. او بعد از بازگشت به منطقه فیلادلفیا و ستاره دار در حومه Lower Merion بالا تبدیل شدن به برترین دبستان بازیکن در کشور است.

اما او بیشتر از نزدیک با شناسایی لا که در آن شهر به تصویب رسید پسر هیجان زده طرفداران خود را با همه ستاره حرکت برای لیکرز بیش از 20 فصل است.

برایانت به NBA مستقیما از دبیرستان آرام بچه 17 که پدر و مادر به ثبت شرکت و قرارداد خود را تا زمانی که او قادر به ثبت نام خود را زمانی که او تبدیل شده است 18. او خیلی جوان لیکرز آموزش کارکنان مورد نیاز کسب اجازه از مادرش او را به درمان با دارو.

طرفداران خود را پرداخت احترام در یک بنای یادبود برای Kobe Bryant در نزدیکی مرکز استیپلز در روز دوشنبه. (آسوشیتد پرس)

در آن زمان چند در لس آنجلس فکر می کردم هر کسی فرض Magic Johnson گوشته او از “Showtime” لیکرز و لامپ های رشته ای لبخند.

در واقع برایانت بود که همیشه بیشتر از مایکل جردن از جانسون. برایانت قاتل غریزه اخلاق کار خستگی ناپذیر و تحمل به چیزی کمتر از بهترین ها در تمرین ها و بازی ها نزدیک ترین hewed به نگرش خود بت اردن.

هنوز برایانت جسارت اعتراض به پشت گذاشته Angelenos. در زمان برخورد با شکیل اونیل که به اشتراک گذاشته مضطرب شدند با برایانت در حالی که برنده سه NBA از سال 2000 تا 2002.

آن نیست تا زمانی که اونیل معامله شد دور در سال 2004 که برایانت به عنوان لیکرز’ شالوده و جانسون تایید و او را به عنوان یک جانشین شایسته. برایانت شد دوران خود را در اردن به بازیکنان دیگر در حالی که segueing به معشوق, آیکون, آغوش خود را در سراسر شهرستان به تصویب رسید.

“او وجود دارد” رزمندگان طلایی امور خارجه مدیر کل باب مایرز گفت. “او بزرگ شده و بالغ و تغییر و تکامل یافته است. من مطمئن هستم که آنها احساس آنها بزرگ شده با او.”

دور از دادگاه برایانت به طور خلاصه کاهش یافت و از فضل در سال 2003 پس از متهم شدن به تجاوز جنسی در کلرادو هتل. او از دست حامیان و طرفداران و شهرت خود را مخدوش شد. مورد بود و در نهایت کاهش یافته است و برایانت و خود را مدعی حل و فصل او را کت و شلوار مدنی در برابر او.

وجود شخصی دیگر مشکلات است. برایانت همسر ونسا برای ثبت طلاق در سال 2011 اما آنها آشتی یک سال بعد. وجود اختلافات با پدر و مادر خود را بیش از حد. آنها در ابتدا مخالف ازدواج او و حضور نداشتند عروسی. برایانت را سعی کردم به حراج یادگاری های خود را در سال 2013 و او با موفقیت به چالش کشیده ،

کسانی که تصادفا تنها در خدمت به انسانیت برایانت در میان طرفداران خود است. اگر آنها می تواند رابطه داشته باشد و مشکلات خانوادگی بنابراین او می تواند.

گرگ داناون دارای گل در یک بنای یادبود برای Kobe Bryant در نزدیکی مرکز استیپلز در روز دوشنبه. (آسوشیتد پرس)

برخی از برایانت ترین طبقه لحظات رخ داده در داخل کالاهای اساسی که در آن او به ثمر رساند 81 امتیاز در Jan. 22, 2006 دوم-در تاریخ NBA. او به رهبری لیکرز به دو NBA عناوین راهپیمایی جایزه گذشته هزاران دارای شور و شعف هواداران در خیابان.

برایانت در این خبر کمتر از 24 ساعت قبل از مرگ ناگهانی خود را. زمان Laker LeBron James پیشی گرفت و او را به عنوان NBA سوم تمام وقت گلزن برجسته در طول یک جاده بازی در فیلادلفیا. یک بار معروف رقابتی برایانت رشد کرده بود راحت در الدر دولتمرد نقش و آخرین توییت تبریک جیمز در این دستاورد است.

مدتها قبل از او بازنشسته برایانت و همسرش آغاز یک بنیاد با هدف کمک به خانواده ها و کودکان است. برایانت گفت: او را وادار به عمل می کنند پس از دیدن افراد بی خانمان در خیابان ها در خارج از میدان جنگ در راه خانه خود را به اورنج کانتی از بازی.

“او فقط یک ورزشکار” فن Jason Ackerman گفت: کالاهای اساسی خارج. “او به شهر امید.”

Ackerman گفت که او غمگین در مورد قادر به دیدن چه چیز دیگری برایانت را انجام داده اند که در فیلم های خیریه و یا داشتن تیم های ورزشی محلی.

برایانت بیشتر تاری خطوط بین ورزش و سرگرمی پس از صدمات عجله پایان روز بازی خود را در سال 2016. او بلافاصله روشن خود را laserlike تمرکز به عشق خود را از داستان سرایی در فیلم, کتاب و آنلاین.

“او بسیار شدید در مورد کسب و کار” فیلادلفیا 76ers مالک مایکل روبین گفت. “او از 50 سوالات مختلف در یک روز در مورد او چگونه می تواند برنده شدن در کسب و کار است.”

آن را نمیگیرد طولانی برای برایانت تاثیر را در هالیوود است. او برنده یک جایزه اسکار برای بهترین انیمیشن کوتاه دو سال پیش به عنوان یک تولید کننده “عزیز بسکتبال” بر اساس شعر برایانت نوشت: قبل از بازنشسته و از دادگاه.

مایکل بریگز فیلادلفیا طول می کشد یک عکس از یک بنای یادبود در سمت چپ در یادبود به کوبه برایانت در ورودی برایانت تربیت بدنی در مدرسه بالا پایین Merion در Wynnewood, Pa. (آسوشیتد پرس)

او راه اندازی Granity Studios, چند رسانه ای شرکت است که باعث ایجاد محتوا برای بزرگسالان جوان است. او شروع شده بود در چاپ و نشر حرفه ای نیز هست. سال گذشته در اولین نمایش خود را جوان بالغ سری کتاب که مخلوط فانتزی و ورزشی.

“کوبه مرگ است به خصوص غم انگیز دانستن آنچه که او قادر بود و آنچه که او ممکن است انجام داده اند در پست خود-NBA زندگی” گفت: Arn Tellem برایانت سابق دیرین عامل. “او در حال حاضر به خوبی در راه خود را.”

استیون و دیانا بروخه پیوست ازدحام خارج از کالاهای اساسی در تطبیق خود برایانت کشباف.

“او روح LA” استیون بروخه گفت. “او به معنای بسیار به این شهر و نه فقط به خاطر او برنده مسابقات قهرمانی.”

بروخه تحسین راه برایانت انجام شده خود را به عنوان یک فرد و حرفه ای است: “این نوع از مرد شما می خواهید به نمایندگی شهرستان خود را.”

هنگامی که او کار نمی کند برایانت خواهد پاپ آپ در زنان طرفدار و کالج بسکتبال بازی در لس آنجلس اغلب با 13 سال Gianna در دو. دومین برایانت چهار دختر در زمان پدرش و او با افتخار مربی او AAU تیم. او صحبت کردن زنان بازی بیش از حد دادن به آن را افزایش می دهد.

با مرکز استیپلز میزبانی Grammys on یکشنبه, طرفداران رو به عنوان نزدیک به میدان جنگ به عنوان آنها می تواند ایستاده در زیر تصویری تخته با چهره خود را و پیام: “در Loving Memory of Kobe Bryant.”

آنها خاطرات مشترک در آرام صدای. برخی از اشک ریختن. دیگران برگزار سر خود را در دست خود.

در داخل عرصه برایانت دو بازنشسته اعداد در تیر — 8 و 24 — بودند غرق در نور است.

“ما به معنای واقعی کلمه اینجا ایستاده ام دل در خانه است که کوبه برایانت ساخته” میزبان Alicia Keys گفت: در افتتاحیه گرمی برنامه تلویزیونی. “ما شما را دوست دارم کوبه.”

در برایانت Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس نه چندان دور از محل سقوط رنه Tab وارد با پسر جوان او را حمل بنفش و گل های زرد.

“ما عاشق Kobe Bryant,” او گفت:. “او است اصل لا. ما لا قهرمان ما لا افسانه است.”

شاید Leonardo DiCaprio خلاصه آن را بهترین.

“لا هرگز خواهد بود که همان” بازیگر توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su