اگر یک چیز وجود دارد که فاکس کسب و کار شبکه میزبان Lou Dobbs مطلقا نمی تواند ایستاده است انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دیگر جمهوری خواهان.

ساعت پس از دادستان کل ویلیام Barr انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد راجر سنگ را از جمله توصیه و ادعا کرد که از آن ساخته شده آن را “غیر ممکن” برای انجام شغل خود را دابز لگد کردن او پنجشنبه شب پخش نرده در برابر دادستان کل برای گرفتن “آنچه این رئیس جمهور را از طریق رفته.”

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان شد تا خشم توسط Barr دیدگاه—که به طرز عجیبی به دنبال کاخ سفید اطمینان داد که تهمت بود نه در همه “م” های آنها—که او پیشنهاد Barr ممکن است بخشی از به اصطلاح “دولت عمیق.”

دابز’ ناکامی در ماده جوشانده در یک بخش با همکار تهمت sycophant و مهمان مکرر تام Fitton زمانی که دابز بیدارم که در حالی که او “احترام بسیار زیاد و بزرگ امید” برای بر او کمتر از آن است که دادستان کل گفت: ABC اخبار که تهمت بود و کار خود را مشکل تر خود را با به tweeting.

پس از Fitton گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن پست ممکن است همه چیز را یک “کمی سخت تر” برای بار حتی اگر بر اولویت باید وزارت دادگستری “مسائل مربوط به پرسنل” تحت کنترل دابز انداخته در دادستانی کل.

بیان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است “بیان خود را به طور کامل و آزادانه و مستقیما” و بدون رفتن را از طریق “حکیم واسطه ملی در جناح چپ رسانه” روباه میزبان groused که او “پس نا امید در لایحه Barr.”

“من به این می گویند — آن را لعنت شرم هنگامی که او دریافت نمی کند چه این رئیس جمهور را از طریق رفته و چه مردم آمریکا را از طریق رفته و چه اتهام خود را به عنوان دادستان کل” دابز گفت و اضافه کرد: “که در آن جهنم است از گزارش ؟ که در آن جهنم هستند کیفرخواست? که در آن جهنم هستند از اتهامات عنوان شده علیه سیاسی فاسد دولت در وزارت دادگستری, FBI, و چرا در جهنم نیست ما از شنیدن عذر خواهی از کسی که فاسد فاسد بخش در مورد آنچه آنها مجاز است؟!”

Dobbs, در حال رشد به طور فزاینده ای بیشتر و آشفته و به این نتیجه رسیدند مینی مونولوگ توسط خروشد برخی از اطلاعات بیشتر در مورد Barr شکایت در مورد تهمت رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

“اما پس از آن به شنیدن این دادستان کل شکایت از رئیس جمهور این است که مبارزه با هر یک از آن لعنت مردم را به انجام کار درست و به این کشور صاف کردن و آن را ماموریت خود را به انجام این کار نه به کپور در مورد رئیس خود را” فوق العاده محافظه کار میزبان hissed. “و من نمی خواهم به شنیدن هر گونه تلخه در مورد مستقل وزارت دادگستری.”

“این وزارت دادگستری به عنوان هر کس با این نسخهها کار برای رئیس جمهور. آن را بخشی از قوه مجریه” او ادامه داد. “کجا هستند مردم صحبت کردن در مورد جان اف کندی قرار دادن بابی کندی برادر خود را به عنوان AG?! منظورم این است که این مردم؟!”

در حالی که دابز است خشم بیش Barr در هوا عملکرد دیگر خواهان حمایت دادستان کل تماس ها برای مغلوب ساختن پیشی جستن به جلو و عقب خود را توییتهایی. در طول یک فاکس نیوز مصاحبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل واکنش نشان داد: “من فکر می کنم رئیس جمهور باید گوش دادن به توصیه های خود را.”

کاخ سفید در ضمن شانه ای بالا انداخت دادستان کل نظرات و گفت: بر “حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su