Lou Dobbs گفت: رسانه ها به کرات از Coronavirus. در حال حاضر او را در قرنطینه.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

جمعه شب برنامه Lou Dobbs امشب باز با یک پیام از پر کردن میزبان دیوید Asman.

“لو است که در قرنطینه امشب” Asman گفت: بینندگان. “ما فقط یاد گرفته که یکی از اعضای تیم خود را به آزمایش مثبت برای COVID-19.” پس از مایل است که فاکس کارمند یک “بازیابی سریع” او افزود ، “لو احساس خوبی در او هیچ نشانه ای ندارند اما از فراوانی از احتیاط او و تیم خود را در حال بدست گرفتن احتیاطی لازم است.”

دابز به نظر می رسد با در نظر گرفتن coronavirus تهدید به سلامتی خود را به طور جدی پس از هفته ها از پی فاکس نیوز, خط که به نظر می رسد به ادعای این ویروس بود و پر از شکوفه “جعل” مرتکب شده توسط رسانه ها. او تنها خود را تغییر لحن شروع به ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران در اوایل این هفته بود که آن را دیگر ممکن است به چشم پوشی از این واقعیت بر روی زمین است.

کمتر از دو هفته پیش حتی به عنوان او گزارش داد که این ویروس تا به حال آلوده 113,000 مردم در 111 کشور و مناطق در سراسر جهان دابز شد متهم “ملی جناح چپ رسانه” از “بازی کردن ترس از کوروناویروس” به منظور درایو کردن بازار سهام است.

اخیرا او گرفته بود به انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به COVID-19 به عنوان “ووهان ویروس” و تمجید از رئیس جمهور باعث مختصر افزایش در بازار با اضطراری ملی اعلام یک هفته پیش. روز چهارشنبه این هفته او به قرار دادن نظرسنجی در صفحه نمایش خود را که خواسته بینندگان برای رای دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن “رهبری” در “ووهان ویروس.” او به آنها سه گزینه: “فوق العاده” “بزرگ” و یا “بسیار خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>