لوری طول می کشد زود برش پرش به عقب به جرقه رپتورز گذشته خورشید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

پاسکال Siakam به ثمر رساند 33 امتیاز کایل لوری اضافه شده 28 و تورنتو رپتورز بسیج در نیمه دوم برای 123-114 پیروزی بر ققنوس در سه شنبه شب.

تورنتو جامعی سه بازی از دست دادن رگه که گره خورده بود برای آن طولانی ترین فصل است. نورمن پاول اضافه شده 26 امتیاز در حالی که کریس بوچر به رپتورز مهم تولید کردن نیمکت در پایان با 19 امتیاز و 15 ریباند.

بوچر 19 به ثمر رساند این تیم را به 20 نیمکت امتیاز.

“او در بازی بزرگ امشب” Siakam گفت. “بزرگ سطل در پایان بازی یک زن و شوهر از 3s این چیزی است که ما باید از او.”

سازمان دیده بان | Siakam قدرت رپتورز گذشته خورشید:

پاسکال Siakam قرار دادن یک بازی-33 امتیاز در تورنتو 123-114 برنده بیش از خورشید. 1:44

تورنتو trailed هفت در حاصل کار دو تیم تحت فشار قرار دادند اما به 87-86 منجر به سه ماهه چهارم پس از Siakam 12 به ثمر رساند و در دور سوم ، Siakam به پایان رسید 12 از 20 از میدان بود و هفت ریباند.

تورنتو مربی نیک پرستار گفت: بازی را تغییر زمانی که او در تیم بهتر بازی دفاع. رپتورز داد تا 39 امتیاز در سه ماهه اول سال برگزار شد اما خورشید به 46 در کل نیمه دوم.

“من تا به حال به اندازه کافی از آن و نوع تلاش برای تجمع نیروهای نظامی وجود دارد برای شروع سه ماهه دوم — ما در حال رفتن به بازی در این راه” پرستار گفت:. “آنها پاسخ داد و بازی بزرگ است. من فکر دفاع واقعا خوب بود برای بسیاری که سه ماهه و سپس در نیمه دوم.”

خورشید از دست داده اند و چهار مستقیم بازی. آنها کشیده در 114-113 با 2:22 باقی مانده اما بوچر با پاسخ 3-اشاره گر و رپتورز دور کشیده. Devin بوکر led ققنوس با 22 امتیاز در حالی که rookie کامرون جانسون حرفه ای-بالا 21.

خورشید مربی مونتی ویلیامز گفت که او خوشحال بود با تیم خود تلاش حتی در از دست دادن.

“من نفرت نتیجه آن خواهد شد که من تا اواخر امشب” ویلیامز گفت. “اما من نمی تواند نا امید از همه چیز در مورد رویکرد این تمرکز روی زمین. دفاعی ما قفل شده است و ما نقل مکان کرد و توپ اوایل ما سخت است.”

17-نقطه باز گشت

رپتورز ازمایش کرده با 17 امتیاز در یک نقطه در طول سه ماهه دوم اما بسیج به جلو در 68-61 در حاصل کار دو تیم. Siakam به ثمر رساند 16 برای رپتورز قبل از شکستن. داریو Saric تا به حال 13 برای خورشید در نیمه اول به پایان رسید و با 16.

“شما باید به آنها اعتبار” خورشید گارد ریکی روبیو گفت. “ما در نیمه و آنها را ترک نمی کند و نگه داشته به آینده.”

لوری در زمان به ضرب گلوله به چشم چپ خود را از دست رفته و هشت دقیقه تکه از نیمه اول قبل از بازگشت.

رپتورز گارد نقطه بود خوب داشتن سه ماهه اول قبل از آسیب به ثمر رساندن 12 امتیاز. او در میان سه رپتورز در تلاش برای متوقف کردن خورشید به جلو داریو Saric از ساخت یک لیآپ زمانی که هم تیمی ترنس دیویس’ دست سهوا smacked لوری در چشم.

لوری رفت و برگشت به اتاق قفل با یک حوله بیش از آسیب قبل از بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>