پاکسازی خود در انتخابات ریاست جمهوری حمله قرار در سال 2017 توسط هکرها منتشر شده که زیادی گنجینه ای از ایمیل های ارسالی خود را از حزب سیاسی | یوهانس سیمون/گتی ایماژ

“ما باید سریع در واکنش ما” و ” به توافق بر سر تحریم,’ رئيس جمهور فرانسه گفت.

توسط

به روز شده

مونیخ — رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شنبه گفت: اتحادیه اروپا باید قاطعانه تر در آن زمان که قطراتش تحریم در کشور در تلاش برای دخالت در انتخابات در اروپا است.

خواستار روسیه و پاکسازی آن گفت: “باقی خواهد ماند یک کشور است که تلاش می کند به دخالت” در انتخابات پارلمانی اروپا از طریق استفاده از تقلبی و تکنیک دستکاری.

“ما باید سریع در واکنش methodic و ما باید روشن شود که آیا [دخالت در انتخابات] و ما نیاز به توافق بر سر تحریم” پاکسازی گفت.

اتحادیه اروپا در سال گذشته به تصویب رسید یک مکانیزم برای تحمیل تحریم اقتصادی ممنوعیت سفر و مسدود ساختن دارایی ها بر افراد و اشخاص که راه اندازی حملات سایبری در شبکه های اروپایی از جمله انتخابات زیرساخت به نام “سایبر دیپلماتیک toolbox.”

پاکسازی خود در انتخابات ریاست جمهوری حمله قرار در سال 2017 توسط هکرها منتشر شده که زیادی گنجینه ای از ایمیل های ارسالی خود را از حزب سیاسی, ساعت قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de