مدونا می گوید او را ‘تنفس COVID-19 هوایی’ در, عجیب و غریب, Jazzy تصویری

Category: دیلی بیست Comments: No comments

که نیاز CDC دستورالعمل هنگامی که شما یک ماشین تحریر عمده پلت فرم و یک رویا ؟ نگاهی به مدونا ، در یک, عجیب و غریب, فیلم ارسال شده به Instagram خواننده گفت: او آزمایش مثبت برای COVID-19 آنتی بادی و قصد دارد به بیرون بروید و نگاهی به برخی از تنفس عمیق.

در این ویدئو ارسال شده در پنج شنبه, مدونا نشسته در ماشین تحریر در سیاه و سفید با موسیقی بی کلام زمزمه در پس زمینه. آن را سخت به بگویید که چقدر از این ویدئو با عنوان “قرنطینه Diaries شماره 14” است که دارای گونه های برامده و چقدر جدی است. آن شروع می شود با این خواننده صحبت کردن در مورد مشکلات بحث با کسانی که او را قرنطینه و او را “خرده” تمایل به راست: “من می خواهم خیلی بد بود آزاد شده از اسارت دادن فاک,” او می گوید.

اما سپس همه چیز را به نوبه خود زمانی که مدونا می افزاید: “در زمان تست روز دیگر و من متوجه شدم که من باید این آنتی بادی است. پس فردا من فقط رفتن برای یک درایو طولانی در یک ماشین و من میخوام رول پایین پنجره و من میخوام تنفس—من میخوام نفس در COVID-19 air.”

برای روشن CDC گفت: آن ناشناخته اگر COVID-19 آنتی بادی ایمنی در برابر ویروس. بنابراین اگر شما گرامی قدرت خود را شاید نیست “تنفس در COVID-19 air.”

مدونا coronavirus محتوا شده است جذاب دید. در ماه مارس او ادعا کرد این بیماری همه گیر است که “بزرگ اکولایزر” در حالی که غوطه ور شدن در یک شیری داخل یک حرکت است که بیشتر جلب تمسخر. هنوز هم او همچنین اعلام کرد در ماه آوریل که او را “پیوستن به بنیاد بیل و ملیندا گیتس تلاش برای پیدا کردن یک دارو است که جلوگیری یا درمان COVID-19.”

“مردم اهمیت درک نمی کنند و از کلمات” مدونا گفت: او به عنوان بسته ویدئو های خود را. “قدرت کلمات. که کلمات اقدامات و شما نمی توانید آنها را به عقب.” سپس او را سوزانده و دست او را در یک شمع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>