MAGA گفتار درگیری با کروناویروس اطلاعات غلط كردم

مغلوب ساختن پیشی جستن پسند صاحب نظران در حال پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد زمانی که سیاسی بیان برخورد با اطلاعات غلط قوانین در جهانی همه گیر.

در هفته های اخیر همه از محافظه کار مفسر Candace اونز به محبوب vloggers الماس و ابریشم به ناروا تقویت کننده و سابق میلواکی کلانتر دیوید کلارک جونیور به فاکس نیوز شخصیتهای باید همه توییتهایی حذف شده برای در حال اجرا گرفتار از این پلت فرم را coronavirus اطلاعات غلط سیاست. مستند معترضان اغلب پست های خود را نگران است که شرکت رسانه های اجتماعی مثل Facebook را حذف گروه صفحات که در آن آنها را سازماندهی کنند.

سپس بیش از آخر هفته راست حاشیه مطرح جهنم که Facebook و YouTube پایین کشیده فیلم “Plandemic” یک شبه علمی مستند است که هل می دهد بی اساس نظریه ها در مورد coronavirus از جمله این که واکسن آنفولانزا شامل بیماری هایی که با پوشیدن ماسک در واقع می تواند باعث شود مردم را به خود آلوده.

MAGA جهان است با صدای بلند و با اشاره به حوادث به عنوان شواهد بتن مبهم تئوری های توطئه آنها به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند در مورد رسانه های اجتماعی غول تلاش برای به سکوت محافظه کارانه صدای. اما برای کسانی که آهنگ MAGA شخصیتهای آن را نتیجه منطقی محافظه کار آنلاین echochamber وزن در پزشکی و مسائل علمی — یک موضوع با سختگیرانه تر رسانه های اجتماعی دستورالعمل از معمول تر سیاسی کرایه.

“حذف توییتهایی تر است اعتدال از بسیاری از این مردمی که تا کنون شده است موضوع به صورت آنلاین در قبلی تکرار خود را سانسور روایت” گفت: Jared هولت یک خبرنگار برای فدراسیون فوتبال در جناح راست سازمان دیده بان. “داشتن آن توییتهایی پایین کشیده است یک مثال عینی و غیر قابل انکار عمل اعتدال” هولت گفت.

این حذف تنها جسارت محافظه کار مفسران با توجه به لی Stranahan یک میزبان برای روسیه-حمایت دولت Sputnik رادیو و سابق کاخ سفید خبرنگار Breitbart اخبار.

“وجود احمقانه است فکر کردن در مورد Covid بحران,” او گفت:. “اما آنچه را که آنها انجام داده ایم با سانسور این افراد است که آنها در واقع بازی حق را به ترس از مخاطبان برای این است.”

این اتهام که رسانه های اجتماعی تبعیض علیه محافظه کاران به سختی جدید است.

در سال های اخیر این موضوع حتی ساخته شده راه خود را به کاپیتول هیل که در آن قانونگذاران به برگزاری چندین کنگره جلسات در مورد این مسئله. در یکی از جمهوری خواهان دعوت الماس و ابریشم به شهادت خود را در مورد اتهامات که Facebook تا به حال شده است در تلاش برای هدایت ترافیک به دور از صفحات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم باعث تقویت این نظریه حتی میزبانی یک نشست که در آن او در چند جناح راست اینترنت ارقام به شکایت آنها قربانیان “باور نکردنی تعصب” از Facebook و Google. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را Donald Trump Jr., کرده ادعا کرد که Instagram جلوگیری شد مردم از جستجوی مشخصات خود را.

در عین حال این شکایت ها اغلب بر اساس سوال برانگیز و مبهم شواهد مفسران می تواند اشاره به حذف صدای جیر جیر در اینجا و یا وجود دارد اما نه به طور قطعی نشان می دهد ذاتی تمایل به سیستم عامل. تحقیقات به این موضوع شده است یافت نمی شود سیاسی تعصب بر روی سیستم عامل مانند Facebook.

اما پس از coronavirus در زمان خاموش, رسانه های اجتماعی شرکت ها گرفته اند گام فعال برای تنظیم پست در مورد این موضوع. توییتر به عنوان مثال در حال گسترش آن اطلاعات غلط دستورالعمل برای پوشش به طور فزاینده ای به دسته گسترده ای از نوشته ها در مورد این بیماری همه گیر از جمله کسانی است که در تضاد با راهنمایی از پیشرو سازمان بهداشت و درمان. در روز دوشنبه گفت: پلت فرم آن را نیز ضمیمه پیام های هشدار دهنده برای توییتهایی “حاوی مناقشه و یا اطلاعات گمراه کننده” در مورد کوروناویروس.

افزایش توجه باعث شده است که قابل پیش بینی اصطکاک با خدمه نخبگان محافظه کار که استفاده می شود برای بیشتر هرزگرد قوانین برای نمونه MAGA عقاید سیاسی — the مولر بررسی شد “جعل” هانتر بایدن چیزی برای پنهان کردن.

در ماه فوریه صفر پرچین محبوب fringe سایت شناخته شده برای آن توطئه پست بود ممنوع از توییتر برای نقض این شرکت ضد آزار و اذیت قوانین برای انتشار اطلاعات خصوصی از یک دانشمند چینی که در آن گفت: مسئول این بیماری همه گیر.

زیر ماه کلارک بود که در میان اولین MAGA جهان صاحب نظران برای پیدا کردن خود را در طرف اشتباه از رسانه های اجتماعی جدید Covid-19 قوانین — و نظر خود را در سمت راست از تاریخ است.

پس از توییتر حذف چند تا از کلارک توییتهایی که ادعا coronavirus بود “یک تلاش هماهنگ برای از بین بردن سرمایه داری” به نحوی متصل به لیبرال سرمایه گذار میلیاردر جورج سوروس و اصرار کسب و کار باز بماند کلارک در زمان این فرصت را به کلاغ بوده است در تمام طول.

“من ترک توییتر خود را به دلیل محافظه کار کنترل گفتار. توتالیتر متعصبی” او در توییتر خود نوشت زیستی.

ادراک از یک فناوری بزرگ, سانسور, سرکوب رسید در اواخر هفته گذشته زمانی که Plandemic تصویری بود yanked از تقریبا تمام برجسته سیستم عامل است.

این ویدئو تا به حال شده است به دست آوردن با بخار در جهان از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان — به خصوص در میان کسانی که انتقادی از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص که جلب خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه برای تناقض رئیس جمهور در علمی ارزیابی.

اما پس از YouTube کشیده ویدئو Plandemic زمانی کاملا وضعیت جدید است.

“بدیهی است که این فیلم حمله به دکتر Fauci است و نه تایید شده توسط نخبگان کنترل اطلاعات به توده ها” نوشت: جیم Hoft بنیانگذار دروازه دانشمند یک راست خروجی اخبار شناخته شده برای گهگاه تداوم مضر.

جناح راست سازمان دیده بان هولت مشاهده شد که این بود MAGA نسخه Streisand اثر که در آن تلاش برای خفه کردن دسترسی به اطلاعات باعث می شود اطلاعات بیشتر جذب می کند.

“ناگهان همه از یک چیزی مانند Plandemic فیلم می تواند ارائه شده به عنوان ‘این فیلم که دارای اطلاعاتی است که آنها نمی خواهند شما را به دیدن. مردم مسئول این آنها در حال تلاش برای پنهان کردن حقیقت’,” او گفت:. “آن را می شود بیشتر از یک forbidden knowledge.”

یک اثر مشابه رخ داده است با اونز یک راست مفسر کسانی که به بازدید از کاخ سفید است. زمانی که توییتر به طور خلاصه مسدود حساب او و پس از او نوشته شده و یک صدای جیر جیر اصرار Michiganders به نقض دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارشات و بازگشایی کسب و کارهای متعدد MAGA متحدان — از نقطه عطف را بنی جانسون به دانشجو برای مغلوب ساختن پیشی جستن Ryan فورنیر — افتاده به دفاع از او.

“این خیلی عجیب و غریب است که @توییتر را به حالت تعلیق درآورد @RealCandaceO برای حمایت از حقوق اعطا شده به همه ما که در قانون اساسی” توییتی برجسته MAGA دانشمند Carpe Donktum.”آن را تقریبا به عنوان اگر رسانه های اجتماعی شرکت های نفرت آزادی است.”

مت Rivitz از مؤسسین لیبرال گروه فعال, خوابیده, غول, اجرا می شود که مبارزات به تبلیغ برای تحریم رسانههای محافظه کار گفت: وجود طنز در MAGA آمار و ارقام تلاش برای ایجاد حقوق خود را به رایگان سخنرانی “آگهی تبلیغات و داده کاوی سیستم عامل” طراحی شده است برای تولید حداکثر سود برای شرکت های مختلف.

“آنها در حال کسب و کار و آزادی بیان به معنی صفر در پلت فرم خود را,” او گفت:. “اگر آنها را دستگیر و برای انجام آن در یک پلت فرم عمومی توسط دولت پس از آن وجود دارد یک مشکل بزرگ است ، اما آن را نمی کند و حق شما را به یک پلت فرم در یک شبکه تبلیغات.”

که گفت:, مجازات نهایی — deplatforming یا در مجموع تبعید از عمده رسانه های اجتماعی — شده است پرداخت کردن مقدار طول coronavirus بحران است.

چنین مجازات قبلا این سایت متعلق به مجرمان مانند یعقوب Wohl متفکر پشت تلاش لام مبارزات علیه لیبرال چهره های سابق Breitbart ادیتور و راست ترول میلو Yiannopoulos سفید ملی, نیک فوئنتس و توطئه فشار میزبان رادیو الکس جونز. اخیرا Wohl مکرر شریک جک Burkman بود به حالت تعلیق از توییتر در اواسط ماه مارس و پس از او به دروغ ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود که فرح برای کمبود مواد غذایی.

همه این آمار و ارقام توربوشارژ حرفه خود را از طریق رسانه های اجتماعی مانند توییتر و تلاش برای تغییر خود و پایگاه های فن بر روی سیستم عامل های دیگر. به عنوان یک نتیجه, برخی, تلاش برای تکرار موفقیت های قبلی خود را به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند وجود داشته باشد در همان سیستم عامل به بقیه جهان.

Rivitz گفت: محافظه کاران آموخته اند که از آن نمونه تحت این فرض که تکنولوژی همیشه مورد نقد آنها.

“اگر شما می خواهید برای دریافت آگهی دلار تبلیغ خواستار یک محیط امن تر برای تبلیغات خود را,” او گفت:. “و هر زمان شبکه های اجتماعی هستند رو انتخاب کنید پول دادن بیش از الکس جونز یک پلت فرم.”

هنوز Stranahan گفت: محافظه کاران ادامه خواهد داد برای مشاهده تلاش برای تنظیم coronavirus پست به عنوان سانسور, به خصوص اگر دولت را نگه می دارد در حال ارسال “بسیار پیام های مخلوط به پایگاه خود را در مورد چگونه آنها احساس می کنید در مورد بحران.”

“آنها می زنیم تا فدرال پاسخ و آنها می گویند از یک سو بسیاری از مسائل در مورد چگونگی این یک بحران بزرگ” او گفت:. “از سوی دیگر آنها به’twear یک ماسک شخصا. و عمل کار برآید به سخندانی نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر