MAGA جهان خود را می یابد coronavirus سپر بلا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده است به حرکت گذشته coronavirus — و پرشورترین پیروان انتخاب که به سرزنش.

در حالی که رئیس جمهور صرف هفته اذیت کردن دستورالعمل برای راه اندازی مجدد اقتصاد کشور و تحقیر برخی از ایالت ها با سخت مستند اقدامات آواز مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان coalesced در اطراف مردم که آنها را سرزنش برای گرفتن جهان را به بحران برای شروع: سازمان بهداشت جهانی, بیل گیتس و دکتر Anthony Fauci.

از طریق خط است که هر یک نشان دهنده یک عنصر جهانی و اداری نخبگان که مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر تندرو حامیان سرزنش overhyping ویروس مجبور اقتصادی ویرانگر رفع و دیکته پزشکی درمان آن, آنها استدلال می کنند در نهایت از نظر مالی به نفع نخبگان است.

به طور خاص آنها را سرزنش که برای کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus و toting دولت چین خط. آنها را سرزنش بیل گیتس میلیاردر نیکوکار است که به شدت به کمک های مالی که coronavirus تحقیقات برای وادار کردن واکسن که حتی نمی وجود داشته باشد و در عین حال در جهان است. و آنها را سرزنش Fauci دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص برای تناقض رئیس جمهور ترویج سخت اجتماعی-فاصله دستورالعمل و نشان می دهد ممکن است ایمنی مقالات برای کمک به بهبود Covid-19 بيمار حرکت آزادانه.

“من فکر می کنم مردم نمی مشتاق, غنی, غیر منتخب و غیر متخصص جمعیت-کنترل نوع گفتن آنها را آنها نیاز به اوراق گواهی [یا] بیولوژیکی ردیابی” گفت: Raheem Kassam سابق Breitbart ویرایشگر و شرکت میزبان از مغلوب ساختن پیشی جستن پسند اتاق جنگ, پادکست, فهرست انواع توطئه شده اند که متصل به دروازه Fauci, هر دو در نظر گرفته کارشناسان در زمینه های خود را.

سازمان بهداشت جهانی

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان آنچه آنها می خواستند از رئیس جمهور این هفته زمانی که او متوقف بودجه به چه کسی است.

این حرکت بود که ضربه ای بزرگ به این که توجه به این که ایالات متحده کمک بیشتر به سازمان بین المللی بیش از هر کشور دیگر. در حالی که جامعه پزشکی — و نمرات از رهبران در سراسر جهان — گفت: حرکت خواهد تضعیف تلاش جهانی برای مبارزه با یک بیماری همه گیر از رسیدن به اوج خود مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بیشتر پرشور حامیان و گفت: برگزاری این نهاد پاسخگو باشد.

“این بود که عمدا کار با [دیروز] برای گمراه کردن بقیه جهان به عنوان به آنچه که قرار بود” گفت: Jason Miller, 2016 تهمت کمپین ارشد ارتباطات مشاور که شرکت میزبان اتاق جنگ, پادکست است که بحث در مورد شیوع کروناویروس از اواخر ماه ژانویه است.

هیچ اثبات این بود که “عمدا کار” با چین — سازمان اولیه بود در تلاش برای به دست آوردن کارشناسان بین المللی از جمله آمریکایی به چین در اوایل روز از وقوع.

در هسته anti-که استدلال خشم که این سازمان اظهار داشت در اواسط ماه ژانویه بود که هیچ شواهد نشان می دهد یک انسان به انسان گسترش coronavirus با استناد به داده ها از دولت چین.

“به عنوان یک نتیجه, ما باید ده ها هزار نفر از مردم در سراسر جهان تقریبا با 30,000 اینجا در ایالات متحده که فوت کرده اند — هنگامی که مطالعات نشان داده اند اگر عمل گرفته شد و بلافاصله بسیاری از این می تواند متوقف شده است” میلر استدلال کرد.

در حالی که این که می گویند در اوایل که وجود دارد و شواهد از انسان به انسان انتقال آن هشدار از “پایدار”-انسان به انسان انتقال تنها چند روز بعد. علاوه بر این زمانی که ویروس های جدید ظهور محققان هرگز بلافاصله مطمئن شوید که آیا وجود انسان به انسان انتقال است.

این سازمان نیز سازگار در بالا بردن زود پرچم قرمز در مورد کوروناویروس شیوع هفته قبل از دولت ایالات متحده شد صدور قبر عمومی سیاسی. آن را اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی — بالاترین سطح هشدار در ژانویه 30

هنوز هم بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان استدلال می کنند که نباید دیگر پنی تا زمانی که این سازمان مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus مراحل پایین.

به طور گسترده تر میلر اشاره کرد: اصولگرایان باید همیشه در یک درجه از سوء ظن نسبت به سازمان های بین المللی که دریافت ایالات متحده پول — سازمان ملل متحد, به عنوان مثال.

“دور ماندن از تئوری های توطئه, من فکر می کنم گسترده تر شک و تردید شده است در اطراف برای سال برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

بیل گیتس

برای مغلوب ساختن پیشی جستن, هاردکور, آنلاین fanbase دروازه شد خودرو این هفته برای خشم خود را در مورد هر تعداد از چیزها: موسسات بین المللی coronavirus بزرگ دولت, واکسن.

در پی تهمت تصمیم به توقف که بودجه دروازه بالا برده و تعهد خود به سازمان از $100 میلیون به 250 میلیون دلار ساخت و او را بزرگترین کمک کننده. گیتس همچنین متعهد منابع قابل توجهی را نسبت به پیدا کردن یک واکسن برای رمان coronavirus — احتمالا تنها راه برای پایان دادن به شیوع.

با هم حرکت او را در تیررس عمده محافظه کار ستاره مانند Candace Owens, Laura Ingraham و کشت از دیگر نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن مفسران و اثرگذارندهها.

“مغلوب ساختن پیشی جستن درست بود پال خواستار قطع بودجه دولت از شنیع سازمان جهانی بهداشت” اونز سابق ارتباطات مدیر نقطه عطف ایالات متحده آمریکا که قبلا به عنوان coronavirus که بسیار بدتر از آنفولانزا نوشت: در Facebook. “وفاداری خود را به بیل گیتس.”

دروازه را Instagram نظرات بخش بود barraged توسط امواج هزاران توطئه-ترویج حساب این ادعا که او در تلاش بود تا کنترل جهان با یک واکسن.

در حالی که گیتس را که در بودجه به مدت طولانی ایجاد نگرانی در جامعه پزشکی مورد اطمینان سازمان استقلال, نگرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن, هاردکور, حامیان به مراتب بیشتر توطئه شبیه به پرت و دور افتاده نظریه های منتشر شده در مورد لیبرال philathropist جورج سوروس و بنیاد کلینتون.

هسته اصلی نظریه در مورد دروازه مسلم است این میلیاردر به نحوی می ایستد به سود حاصل از ایجاد یک coronavirus واکسن یا از طریق raking در میلیاردها دلار و یا با ایجاد نوعی جهانی نظارت از طریق مکانیزم اجباری coronavirus واکسن. از وجود توطئه انشعاب و شواهد رشد می کند وایلدر کشیدن در نگرانی در مورد جهانی نظارت و دروازه را در نظرات قبلی در مورد پیشگیری از یک بیماری همه گیر و کنترل جمعیت.

“وجود چند گونه مختلف از بیل گیتس ویروس [نظریه] بسته به گرایش سیاسی گفت:” لی Stranahan که میزبان “خطوط گسل” برای روسیه متعلق به رادیو اسپوتنیک.

معلوم نیست چه دروازه خواهد سود شخصا از توسعه یک واکسن. واکسن همچنین کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. که تخمین می زند که واکسن مانع از حداقل 10 میلیون مرگ و میر فقط از سال 2010 تا 2015.

Ingraham شده است شاید بالاترین-مشخصات دروازه شکاک در فاکس نیوز غالبا اختصاص بخش به انتقاد از دروازه دخالت و در یک نقطه بنحوی که دروازه بود و امید به استفاده از این واکسن به صورت دیجیتالی پیگیری تمام افراد بشر است.

برخی از آمار و ارقام مانند سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ و زمرد رابینسونکاخ سفید خبرنگار محافظه کار خروجی نیوز مکس — به سادگی بیان کرد که تئوری به صراحت استدلال گیتس و “دیگر globalists” در حال ماهیگیری برای استفاده از این واکسن به عنوان بهانه ای برای ریزتراشه جمعیت جهان است.

“من بیش از بدن مرده. اجباری واکسن? به هیچ وجه خوزه!” سنگ گفت: رادیو میزبان Joe piscopo ویدئو.

نه دروازه نه که می تواند یک واکسن الزامی است. فردی, دولت می تواند, اما شده است وجود ندارد و بحث از آن نشده است.

رابرت اف کندی جونیور یک وکیل برجسته که در سال های اخیر تبدیل به یک ضد واکسن مدافع در مصاحبه ای گفت که او تا به حال همیشه انتقاد مایکروسافت میلیاردر برای تاثیر و نفوذ او در این است که به خصوص برای افزایش تمرکز خود را بر روی واکسن.

“اگر من به دنبال دروازه و دیدن او یک پیوست به خصوص به [غذاهای اصلاح شده ژنتیکی] و واکسن او به نظر می رسد بسیار قوی ایمان است که فن آوری می تواند تمام مشکلات را حل کند و او مقدر شده است را به زندگی در حال تغییر فن آوری به جهان و که آنها همیشه خوب,” او گفت:.

بالا مشخصات تهمت حامیان مانند الماس و ابریشم ادعا کردهاند که رد یک واکسن است که گیتس کمک به توسعه.

“تجلیل اگر شما خود را واکسن برای مردم و شما می خواهید برای کمک به مردم” الماس گفت: در طول پخش در هفته گذشته. “اما من یک مشکل دریافت هر گونه واکسن از هر نهاد به خصوص کسی مثل بیل گیتس که تحت فشار قرار دادند برای کنترل جمعیت.”

DR. ANTHONY FAUCI

عموم گمانه زنی ها بیش از Fauci کار امنیتی دوشنبه شب به پایان رسید.

اما یک گروه از ضد Fauci فعالان تر شده است جسارت از همیشه در این هفته هل دادن نظریه که Fauci است کار به نمایندگی از شرکت های دارویی و سایه نخبگان جهانی, دروازه گنجانده شده است به منظور واکسینه کردن جهان است.

وحشی و اتهامات بی اساس تمرکز بر اعطای Fauci را آژانس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به ووهان موسسه ویروس شناسی در سال 2014. این آزمایشگاه در مرکز بسیار مورد مناقشه جایگزین coronavirus منبع داستان: که یک کارمند در ووهان ویروس شناسی مرکز تحقیقات آلوده شد و بیمار صفر برای شهرستان.

کندی گفت که جدا از نگرانی های خود را بیش از Fauci به نیت او می ترسید برای جهان دیکته شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان: “من نگران هستم که اکثر مردم در مورد از دست دادن آزادی های مدنی و چه در امریکا ممکن است نگاه مانند زمانی که ما آمده ایم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>