عمده سیاه اهداکنندگان ديپلمات سال 2020 نامزد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

سیاه اهدا کنندگان و رهبران کسب و کار باید یک مشکل با دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه: هیچ کس در حال انجام است به اندازه کافی برای به دست آوردن حمایت خود را از آنها می گویند — یا به ساخت با دوام ارتباط با رای دهندگان اولیه و کلی انتخابات است.

این نگرانی ها ریخته اند در بی دست و پا مبادلات در هفته های اخیر به عنوان 2020 دموکرات ها سیاه و سفید به استقبال خیرین در شهر نیویورک است. آن جامعه ای که انداخت از حمایت قابل توجهی به کامالا هریس و Cory Booker قبل از آنها کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری و در حالی که تعداد زیادی از آنها به روابط سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, بسیاری از باقی می ماند ديپلمات توسط جو بایدن. اما هیچ کدام از گزینه ها به ویژه پیت Buttigieg را به دست آورده اند مقدار کشش یا نه.

با توجه به مصاحبه با 10 برجسته اهدا کنندگان و فعالان این وضعیت جرقه اضطراب به این دلیل که اهدا کنندگان به طور فزاینده ای نگران ولرم توسعه آنها را تجربه کرده ام از مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که داوطلبان آمادگی برای ایجاد انگیزه رای دهندگان سیاه — یک قطعه اساسی از پایه دموکرات حزب نامزد خواهد شد نیاز به شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها برای پیدا کردن Buttigieg را دچار سردرگمی بیش از پلیس در زادگاه خود نگران و می گویند او مشکل مربوط در سطح عاطفی. مایک بلومبرگ دارای محکم میراث برای غلبه بر توقف-و-frisk پلیس حتی به عنوان او می رسد به جامعه سیاه قرار می دهد و به جلو عمده سیاست های پیشنهادی که برخی از پیدا کردن امیدوار کننده است.

زمانی که بایدن مدیر کمپین گرگ شولتز سفر به نیویورک در ماه ژانویه برای برگزاری یک کمپین جلسه توجیهی با زمان و اهدا کنندگان بالقوه یکی از شرکت کنندگان گفت: شولتز به اعتقاد او سیاه و رای دهندگان تنها حمایت بایدن تا زمانی که آنها فکر می کردند او نامزد برنده با توجه به دو نفر با آگاهی از این گفتگو.

“به عنوان به زودی به عنوان آنها نمی فکر می کنم شما می توانید آنها را به از دست رفته” او هشدار داد.

Kenny تامپسون سابق بایدن aide است که کمک به جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود گفت: بایدن به سابقه طولانی با جوامع ساخته شده است تا یک پایه انعطاف پذیر.

“صحبت کردن به عنوان یک کمک کننده و کارمند سابق و حال, سیاه, من می دانستم که معاون رئیس جمهور رزونانس با رای دهندگان واقعی بود” تامپسون گفت. “و من فکر می کنم بسیاری از که بود از کار خود را در مجلس سنا بلکه از داشتن پشت باراک اوباما به مدت هشت سال. که می رود راه طولانی است.”

در حالی که برخی از اهدا کنندگان گفته اند بایدن و موقعیت خود را می تواند تحت تهدید Buttigieg ناتوانی در شکستن با رای دهندگان تا کنون شده است یک علامت هشدار دهنده در مورد مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات و است که به بسط دهنده جهان است.

هفته گذشته در طول خصوصی صبحانه در نیویورک مقر Buttigieg ملاقات با نیم دوجین سیاه تجار و بازرگانان به بحث در مورد مسائل نژادی. در این جلسه یکی در یک سری از مکالمات آرام که Buttigieg برگزار کرده است با رهبران بیش از سال گذشته با سیاست ها و روابط در جامعه سیاه و سفید در زیر میکروسکوپ به خصوص در ماه های پس از یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد سیاه و سفید در جنوب خم در ماه ژوئن گذشته.

در ان بی سی “امروز” نشان می دهد سه شنبه Buttigieg گفت که رای دهندگان از رنگ که به “لیزر متمرکز در شکست دادن این رئیس جمهور” کشیده خواهد شد به او و پس از او آیووا پیروزی. اما در نیویورک او متمرکز در تبادل خود را “داگلاس طرح” برای بهبود روابط و همچنین بحث در مورد دست زدن به او از جنوب خم تیراندازی.

Buttigieg برنامه های خوب دو نفر در این نشست گفت: — اما خود زمین فاقد هر دو یک حس فوریت در مورد برخورد با مسابقه و حس همدلی برای چالش هایی که مردم سیاه و سفید روبرو هستند.

“او تقریبا غیر قابل تصور عدم توانایی در اتصال با مردم گفت: یک نفر بود که در نشست. Buttigieg کمپین استخدام چند سیاه, جمع آوری اعانه برای کمک به جمع آوری پول از جمله مارکوس Switzer یک مشاور ارشد برای جمع آوری کمک های مالی در مبارزات انتخاباتی.

برنی ساندرز به دست آورده قابل توجهی در حمایت از nonwhite رای دهندگان در این انتخابات در مقایسه با سال 2016 اما نه ساندرز و نه الیزابت وارن کار کرده است به دادگاه حمایت از رهبران کسب و کار آنها به عنوان دستمزد ضد مبارزات انتخاباتی شرکت. کسانی که تا حد زیادی در حد متوسط اهداکنندگان نگرانی رای دهندگان علاقه مند به ترقی خواهان’ سیستم عامل است.

“سیاه اهداکنندگان پیچیده هستند و آنها می خواهند برای دیدن داوطلبان شرکت در یک مقیاس کامل سطح. در حال حاضر اگر من شفاف, من فکر نمی کنم هیچ یک از نامزدها در حال اجرا هستند برای چالش” گفت: Quentin جیمز بنیانگذار جمعی PAC آن را افزایش می دهد پول برای نامزدها. “مردم نا امید. من نمی دانم چه چیز دیگری برای برقراری ارتباط است.”

نگرانی های خود را تست خواهد شد در مقیاس وسیع در آینده مسابقات در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن رای دهندگان سیاه پوست و لاتین را برای اولین بار را تا بخش قابل توجهی از رای دهندگان. بایدن همواره رهبری با حمایت از رای دهندگان در این مسابقه به دست آوردن حمایت از 27 درصد از رای دهندگان در یک نظرسنجی ملی انجام شده توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه در این ماه به دنبال بلومبرگ با 22 درصد از حمایت و ساندرز با 19 درصد است. بایدن سرب کاهش یافته است به تازگی به عنوان نامزد از جمله ساندرز و بلومبرگ به دست آورده اند محبوبیت است.

بلومبرگ و تیم خود شده اند به گرفتن ورودی از اهدا کنندگان و فعالان به او جلب کرد تا سیاست های خود را برای مقابله با نابرابری نژادی و تلاش برای غلبه بر میراث توقف-و-frisk پلیس. هر چند بلومبرگ خود تامین مالی مبارزات انتخاباتی خود او هنوز هم به استقبال خیرین روز سه شنبه در یک تماس با سیاه اقتصادی داد یک اهدا کننده دایره که اعضای آن شامل دارویی اجرایی تونی Coles و چارلز فیلیپس که ریاست هیئت مدیره در محاسبات ابری غول اطالعات.

“واقعیت این است ctq, Buttigieg, [الیزابت] وارن و ساندرز انجام بسیار فقیر با رای دهندگان از رنگ. و من نمی بینم که تغییر در این مسابقه گفت:” کارولینای جنوبی دولت قانونگذار Bakari فروشندگان که به جمع آوری پول برای هریس پیش از آن در انتخابات ریاست جمهوری. “هنوز هم وجود دارد یک نظریه است که جو بایدن ممکن است یکی از بهترین, اما شما می دانید, آن را دشوار است.”

فروشندگان یکی از کادر سابق هریس هواداران که گذشت در کمک به یک نامزد پس از او ترک نژاد. تعدادی از جمع آوری اعانه که کمک بوکر نیز تصمیم به نشستن اولیه را حداقل در حال حاضر.

“من از کامالا هریس برای معاون رئیس جمهور” فروشندگان گفت. “بسیاری از ما که به شما آمده است همراه اگر او با پشتیبانی از کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>