عمده شرکت های معلق کردن ارزیابی مجدد ما موسسه خیریه حمایت های مالی میان جنجال

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

عمده حامیان مالی شرکت ها شروع به فاصله خود را از ما خیریه میان مداوم جنجال بر سر یک معامله برای اجرای یک $900 میلیون دانش آموز داوطلب برنامه.

خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک گفته است که تعلیق آن حمایت از بحرانزده سازمان و رویال بانک کانادا تایید آن است که بررسی آن در ارتباط است.

این حرکت به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau چهره اخلاق پروب پس از شکست به recuse خود را از بحث در مورد $912 میلیون قرارداد — پس از سقط — به ما.

ادامه مطلب: ‘آیا جاستین ترودو اخراج او؟’: محافظه کاران تقاضا Morneau استعفا رسوایی ما

خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک که در سایت اشاره به ما به عنوان “اصلی خیریه شریک” گفت: آن را متوقف پرداخت پس از کمک بیش از 10 میلیون دلار به این سازمان از سال 2010 زمانی که آن را راه اندازی همکاری خود را با این گروه اجرا شده توسط برادران کریگ و مارک african scholar.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در تماس با ما موسسه خیریه و در حالی که تحقیقات ادامه ما به طور موقت متوقف شد ما کمک های مالی به آنها” این شرکت گفت: در یک ایمیل.

RBC نیز در نظر گرفتن یک نگاه دوم در روابط نزدیک خود را به این گروه است.

“ما در حال ارزیابی مجدد برنامه های ما ارائه شده است با ما به حمایت از جوانان کانادایی در طول چند سال گذشته گفت:” سخنگوی جیلیان McArdle.

کانادا وزیر بهداشت Hajdu می گوید Morneau ‘من حمایت گروههای ترودو-ما خیریه جنجال

کانادا وزیر بهداشت Hajdu می گوید Morneau ‘من حمایت گروههای ترودو-ما خیریه جنجال

“بنیادی برای همه ما روابط RBC انتظار دارد همکاران ما برای انجام کسب و کار خود را مطابق با ارزش های ما سیاست ها و شیوه است.”

این بانک دارای روابط قوی به ما. در سال 2012 این موسسه خیریه و سپس به عنوان شناخته شده رایگان به کودکان اعلام کرد یک میلیون دلاری و با همکاری RBC که دیدم موسسه مالی آمده در هیئت مدیره به عنوان یک “ملی co-عنوان حامی” از ما روز حوادث در سراسر کشور است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RBC اجرایی دیوید مک کی در خدمت به عنوان یک co-رئیس سازمان امضا رویداد در تورنتو در سال گذشته است.

ترودو و Morneau باید عذرخواهی برای اعلام درگیری ممکن است به دلیل روابط خانوادگی به سازمان — ترودو به دلیل صحبت کردن هزینه های پرداخت شده به برادر و مادر و همسر و Morneau چون یکی از دختران خود را نزدیک شدن به پایان یک سال قرارداد های اداری ،

شیر می خواهد تمام کابینه اطمینان برداشته ما در موسسه خیریه ‘رسوایی’

شیر می خواهد تمام کابینه اطمینان برداشته ما در موسسه خیریه ‘رسوایی’

Morneau نیز گفت: او تا به حال فقط با پرداخت ما به خیریه بیش از $41,000 برای هزینه های این گروه تحت پوشش برای سفر خانواده خود را در زمان به کنیا و اکوادور در سال 2017 به دیدن برخی از انسانی خود کار می کنند.

ما به دنبال قاب این شرکت پرواز به عنوان محصول یک جنگ سیاسی در اتاوا که در آن آن را در بر داشت خود را بی جهت گرفتار.

“متاسفانه این موسسه خیریه در حال حاضر کشیده شده است به تفرقه سیاسی محیط زیست” گفت: ما یک ایمیل به در.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما خیریه ممنون به هر بشردوستانه شریک است که فعال ما تاثیر کمک به جوانان بیش از گذشته 25-سال” خیریه گفت.

ادامه مطلب: ترودو gov. قرارداد برای $912M دانشجویی برنامه با ما موسسه خیریه نگه داشتن املاک و مستغلات بنیاد

“ما شرکت همکاران” 25-به علاوه سال تعهد کمک به جوانان خدمت به کانادا باید جشن گرفته می شود به جای افشای آنها به شدت انتقاد.”

ادامه رسوایی مطرح شده سوال در مورد تورنتو مبتنی بر ما صدقه داخلی فرهنگ و سبک رهبری به عنوان به خوبی به عنوان جریان نقدی بین این سازمان و برای سود من به ما “سرمایه گذاری اجتماعی” که تاسیس شد توسط african scholar برادران.

عقب نشینی توسط حامیان مالی ناشی از ترس از نام تجاری ارتباط گفت: درک متن Hewlett-Packard صندلی در مسئولیت اجتماعی شرکت ها در دانشکده کسب و کار.

“آنها نمی خواهند به ارتباط با یک موسسه خیریه است که بوی فساد” متن گفت.

Morneau reimburses $41,000 در صورتحسابها به ما

Morneau reimburses $41,000 در صورتحسابها به ما

شرکت به طور فزاینده مشاهده خیریه مشارکت به عنوان یک سرمایه گذاری برای ساخت سرمایه اجتماعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها می خواهند برای دیدن بازگشت. آنها می خواهند اجتماعی درآمد. و اگر من پول را به یک سازمان است که tampers با یک سیاستمدار — چرا باید این کارو کنم ؟ که نتیجه من می خواهم برای دیدن” متن گفت. “اگر من یک رهبر کسب و کار من قطع تمام روابط است.”

متن, که گفت که او تدریس کریگ african scholar در یک دوره اوهایو اجرایی MBA در سال 2009 گفت که او احساس می کند اجازه دهید در هر دو شخصی و عمومی در سطح.

“آنها می دانند که چگونه کوکی اینو بدونیم. آنها می دانند که چگونه به لحاظ مالی اجرای یک وضعیت است. من به یاد داشته باشید کریگ که در کلاس من در کسب و کار و پایداری و داشتن رفتن در من است که من به اندازه کافی رادیکال که من هل دادن اخلاقی خط بیش از حد سخت است. و در حال حاضر این ؟ من بسیار نا امید شده است.”

کریگ و مارک african scholar میله میله به نظر می رسد قبل از مجلس عوام کمیته مالی در روز سه شنبه.

موسسه خیریه وکیل صحبت می کند ما در بنیاد خیریه

موسسه خیریه وکیل صحبت می کند ما در بنیاد خیریه

کانادا تضاد منافع قانون ممنوع وزیران و یا خانواده خود را از پذیرش پرداخت می شود, سفر یک درس دولت یاد گرفتم وقتی که ترودو شد گرفتار قانون برای خانواده اش 2016 تعطیلات به Aga Khan جزیره خصوصی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گروه های دانشجویی خواسته اند لیبرالها به فشار برنامه پول — در ابتدا میله میله برای پرداخت هزینه دانش آموزان کمک های مالی تا 5 ، 000 دلار بر اساس ساعت آنها داوطلبان — به دیگر پشتیبانی کرد و گفت آن را بیش از حد در اواخر تابستان برای جوان مردم را بیشتر از این برنامه و کسب درآمد به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های تحصیل, هزینه ها در پاییز.

اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا که نظارت بر برنامه های در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که مقامات “و مجدانه به منظور توسعه یک طرح انتقال از جمله به دنبال در گزینه های در چگونه به بهترین وجه ادامه دهید.”

— با فایل های از اردن مطبوعات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>