‘امریکا عادی دوباره’: مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان خواهش کنم برای یک ویروس برنامه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره کاخ سفید coronavirus جلسات. او خواست آمریکایی ها برای پوشیدن ماسک. او حتی اوراق حزب کنوانسیون.

به بسیاری از متحدان خود, آن را هنوز هم کافی نیست.

تهمت سیاسی متحدان نگران خود غرق نظرسنجی شماره ها هشدار می دهند که رئیس جمهور بهترین شانس را برای دریافت رای به طرح دقیق تر برنامه ای برای تسخیر coronavirus او را نگه می دارد تلاش برای مایل دور. آنها در حال ارائه مشاوره به او برای ارائه به مردم ملموس در آنها می توانید نگاه کنید به عنوان موج همه گیر در ده ها تن از کشورهای فرسایش ماه پیشرفت است.

“پیام باید در مورد مسیر رو به جلو” گفت: سابق مجلس نیوت گینگریچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد.

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده بود اما هر چیزی که. او شرور و اهریمن معترضان. او اعالن در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است. او bragged — بیش از یک بار — در مورد نتایج حاصل از یک آزمون شناختی.

سپس این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تر ساخته شده عمومی تلاش برای تغییر تمرکز خود را. او صحبت کرد قصد دارد برای محافظت از ساکنان خانه سالمندان. او در مورد توافق برای خرید بالقوه coronavirus واکسن. او در حمایت از خواسته های گوش خراش برای آینده اقتصادی امداد بسته بودن درهم در کاپیتول هیل.

در عین حال رئیس جمهور ادامه داد: برای ارائه پیام های متناقض هل دادن دوباره مدارس باز در پاییز با وجود نگرانی مقامات بهداشت عمومی. و او نمی رئوس مطالب هر گونه برنامه های خاص برای رسیدگی به شکایات در مورد طولانی منتظر نتایج تست و عدم تماس با ردیابی یک کلید اصلی برای مهار گسترش این بیماری است. و او ادعا کرد که دولت او پر بود همه آن درخواست از کشورهای برای تامین هر چند فرمانداران اختلاف است.

اسکات Jennings که کار را برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت: تا حدودی در شوخی که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به تغییر شعار خود را از “امریکا بزرگ دوباره” به “امریکا را عادی می کند.”

“او نیاز به صحبت در مورد آینده” جنینگز گفت. “او نیاز به مردم این طرح که بازگشت ما به حالت عادی.”

فقط با 100 روز قبل از انتخابات به عنوان همه گیر جان 1,000 آمریکایی ها یک روز تهمت عقب presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در اکثر نظر سنجی های ملی و میدان نبرد متحده است. خود ایستاده است و حتی کاهش یافته است به طور سنتی در ایالت از جمله آریزونا و گرجستان است.

بسیاری از کاهش مداوم می توان به دست زدن به او از coronavirus — بررسی های اخیر نشان میدهد حدود دو سوم از آمریکایی ها از رد تلاش های خود را. در فلوریدا یک دولت وضعیتی وخیم از coronavirus افزایش یک نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن با 13 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در شروع سال 2020 جمهوری خواهان شد به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس تهمت می تواند برنده انتخاب مجدد در پشت تاریخی بیکاری پایین و یک چشم انداز مثبت اقتصادی. اما پس از همه گیر آمار و اقتصاد ناموفق mr آنها از ترس تهمت ممکن است برنده نیست مگر اینکه او می تواند این کشور را از زیر ویروس و تمرکز بر بایدن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر تهمت را تضمین از دست دادن” گفت: خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور. “مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر بایدن برنده خواهد شد.”

بایدن — که تا حد زیادی باقی مانده است در دلاور خانه انجام آنلاین حوادث — تلاش کرده است به این مسابقه یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس که پیشی آمریکا زندگی سازندگان: کسب و کار و مدارس و وادار کردن میلیون ها نفر از مردم به خانه های خود.

“آن را نمی باید به این بد” بایدن در بیانیه ای گفت: روز شنبه هنگامی که ایالات متحده از گذشت چهار میلیون نفر. “به جای استفاده از زمان جنگ رئیس جمهور ما وعده داده شده بود و آمریکا و رهبری است کسی حتی خود مشاوران و متحدان توصیف به عنوان “بی حوصله” و “پریشان” توسط مبارزه با این ویروس است.”

بایدن متحدان اند تا بر این موضوع است. فقط این هفته مجلس نانسی پلوسی آغاز شده و خواستار این بیماری “مغلوب ساختن پیشی جستن است. virus.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که در ادامه به پشته ستایش در دولت او برای آن “فوق العاده شغل” دست زدن به این ویروس به خبرنگاران گفت که او می داند که او در نظر گرفته خواهد شد در ماه نوامبر در پاسخ او به این بیماری همه گیر اما اصرار رای دهندگان را نیز در نظر بگیرید دیگر دستاوردهای که او ذکر شده به اقتصاد در حال رشد و افزایش بودجه نظامی.

تهمت سعی در تغییر خود را همه گیر روایت این هفته است. در سه شب پی در پی اخبار کنفرانسها مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر نگه داشته شود به یادداشت های خود را با استفاده از لحن غم انگیز — با استانداردهای خود را است — و به سرعت توپ رو از طریق سوالات قبل از خروج. این یک تفاوت مشخص از درهم و برهم جلسات تهمت برگزار می شود در این بهار که در آن او در دادگاه, روزانه, گاهی بیش از دو ساعت ارائه نادرست بهداشت ادعای بد نمایش دادن دولت او کار بر روی این بیماری همه گیر و pontificating در هر موضوع است که اتفاق افتاده است برای عبور از ذهن خود را.

رئیس جمهور نیز تمرکز خود را آینده سفر در گیر سفر به کارولینای شمالی در هفته آینده برای بازدید از یک شرکت درگیر در یک پتانسیل واکسن.

“شما در حال دیدن تکامل از تحقق واقعیت چه خبر است و من معتقدم که او تنظیم به که در حال حاضر و اقدام بر این اساس” گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در طول یک فاکس نیوز مصاحبه در روز جمعه. “بنابراین شما می دانید من خیلی در بسیاری از جهات مثبت در پاسخ به این خاطر است که به شما در تنظیم یک مثال خوب برای بقیه کشور است.”

هنوز هم تهمت تصریح کرد ادعای خود coronavirus در نهایت ناپدید می شوند و نشان داد او هنوز هم در حال توسعه و بهبود استراتژی شش ماه پس از اولین Covid-19 مورد شناسایی شد در ایالات متحده آمریکا

“ما در حال توسعه یک استراتژی است که رفتن به بسیار قدرتمند” او به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“این واقعیت که او نمی تواند و یا نمی خواهد صحبت در مورد آن را نشانه ای از مشکل و نه مشکل اساسی که او هیچ برنامه ای برای مقابله با زمینه بهداشت بحران” گفت: Michael جراحی یک استراتژیست جمهوری خواه و مکرر تهمت منتقد که کار را برای ریاست جمهوری 2016 نامزد جب بوش است. “امید است نه یک استراتژی.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر جهت دادن موضوع به عنوان هفته رفت و در ادعا و بدون شواهد و مدارک که در سراسر کشور تظاهرات حال کمک به افزایش در موارد و مرز دیوار با مکزیک کمک کرده بود جلوگیری و حتی بیشتر افزایش. او همچنین ادامه داد: او نمونه توییتر تفسیر در مورد همه چیز از اتهامات جنایی علیه یک MAGA مشهور به مایکل فلین به راه بایدن را نابود محله برای “زنان خانه دار حومه.”

سابق کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قوی سیاسی حس از آنچه که او باید به بحث در مورد که کمک به او را برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 زمانی که چند فکر او خواهد بود.

“او همیشه مورد اعتماد خود را روده و روده همواره بدست او بیشتر از آنچه هر کس دیگری فکر می کند” این مقام سابق گفت.

اما این مقام سابق اذعان کرد که آمریکایی ها در حال حاضر ممکن است به دنبال چیز دیگری است و تهمت باید تمرکز بر روی یک coronavirus طرح است. “مردم می خواهند اطمینان دارد که یک مسیر رو به جلو” این مقام سابق گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است تا رزومه خود را برنامه خود را از اوایل ماه ژوئن با موفقیت محدود است. او برگزار شد تظاهرات بزرگ در اوکلاهما و آریزونا اما در مواجهه کاهش جمعیت و اتهامات که او در کمک به این ویروس در حال گسترش است. در آن تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل تقریبا به عنوان اگر coronavirus وجود ندارد. او تحت پوشش خود بیشترین بازدید: نامزدی خود را از حزب محافظه کار قضات را افزایش بودجه نظامی خود را در مرز دیوار و البته نارضایتی او از لحظه ای.

در Tulsa, Okla., او صرف کمتر از چهار دقیقه از یک ساعت و 45 دقیقه سخنرانی در coronavirus. اما او صرف بیش از 14 دقیقه تمسخر پینوشت توجه او هنگامی که او با استفاده از دو دست برای نوشیدن یک لیوان آب قبل از به آرامی نزولی یک سطح شیب دار در شروع مراسم در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت.

“ما می توانیم بحث در مورد چگونه به بحث در مورد آن, اما قطعا او نیاز به بحث در مورد آن” جنینگز گفت. “هنگامی که شما آن را نادیده بگیرد, مردم, هستند, مانند,” چرا شما با نادیده گرفتن آن؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>