Manchin رای به برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن. او می تواند حمایت خود گشتند.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Joe Manchin فکر می کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزار او قدرت و رای به حذف او را از دفتر. اما او همچنین فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند یک “فوق العاده رئیس جمهور” و مشتاق است برای آشتی.

غرب ویرجینیا سناتور دموکرات تعجب او خواه همکاران با انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دو حزبی تبرئه هفته گذشته است. اما او نمی تواند ترک مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل — و حتی به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات.

“من حکومت نه هر چیزی. من واقعا نمی حکومت هر چیزی از” Manchin گفت: در مصاحبه ای در دفتر خود در میان یک سری از حملات از رئیس جمهور. “من همیشه در حال رفتن به برای چه چیزی بهترین را برای کشور است. هر کسی می تواند تغییر کند. شاید رئیس جمهور تغییر خواهد کرد شما می دانید ؟ شاید که uniter خواهد آمد در مقابل تقسیم.”

در حالی که ممکن است مخالف منطق است که Manchin می تواند حمایت از یک رئیس جمهور به او رای دادند به بیرون از دفتر Manchin چیز را می بیند متفاوت است. مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز او می تواند به شکست Manchin در سال 2018 و Manchin درگذشت او را یک هفته بعد. آن را ممکن است برگ برنده دیگر برای فراموش Manchin رأی اما سوم-ترم سناتور امیدوار است مثل همیشه.

“تفاوتی نمی کند که او می خواست برای ناهار هفته بعد از من انتخاب شد. و او گفت: “من می دانستم که ما نمی تواند به شما ضرب و شتم.’ و به من گفت: ‘آن را برای عدم تلاش.’ رونق آن را بیش از آن اجازه دهید بروید. من. من درخواست او را به انجام همان چیزی که من” Manchin گفت. “او تلاش برای حذف من است.”

قسمت است, در Manchin — نگه داشتن همه حدس زدن و پیدا کردن یک راه برای ماندن در ترکیب 2020 انتخابات با وجود کمبود فرصت برای قطع معاملات با جمهوری خواهان و استقرار پشت خود را-آن زمان که قطراتش با نام تجاری bipartisanship. صلح با تهمت نیز کمک کند اگر او اجرا می شود در سال 2024 برای یکی دیگر از دوره نمایندگی غرب ویرجینیا یکی از قوی ترین تهمت متحده در این کشور است. Manchin نیست حاکم است که از هم و گفت: رای خود را به خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن است “هیچ سیگنال در همه در مورد فعالیت های سیاسی.”

Manchin همچنین در نظر دارد برای برگزاری یک سری از سالن های شهر به توضیح خود استیضاح تصمیم به ویرجینیایی غرب.

“من آن را مدیون آنها است. جهنم بله من قصد بازگشت به خانه را فراموش سالن شهر,” او گفت:.

جمهوری خواهان و تهمت سعی در جذب Manchin به سوئیچ احزاب چندین بار اما همیشه شکست خورده است. و آنها به طور کلی نا امید شده با Manchin رکورد همکاری در قانون حتی اگر او را بیشتر پذیرا دموکرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار است.

در حالی که او را پشتیبانی بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد از جمله هر دو دیوان عالی کشور میدارد او مخالف توافق مالیاتی تعمیرات اساسی و Obamacare لغو و در حال حاضر رای به محکومیت رئیس جمهور در استیضاح محاکمه.

“لیندزی [گریم] تا به حال صحبت در مورد این واقعیت است که ما می رویم به دریافت چندین دموکرات. و جو یکی” گفت: سناتور. جان Barrasso (R-Wyo.). “او نوع از پیاده روی این خط است. وجود دارد کسانی که در کنفرانس ما که می گویند او همیشه با شما به جز زمانی که شما به او نیاز دارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است به تازگی مورد حمله قرار Manchin به عنوان “Munchkin” و Manchin انتقاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن برای نصب یک دفاع در طول استیضاح محاکمه و برای او نام برد ، Manchin گفت: او نمی رسیده به رئیس جمهور و یا کاخ سفید هنوز در مورد قرار دادن دادگاه رای پشت سر او گفت: او می خواست همه چیز را به “بجوش و خروش آمدن” کمی قبل از ساخت که حرکت می کند.

هنوز گراهام در تلاش است به کمک Manchin پیشنهاد برای ارتباط مجدد با مغلوب ساختن پیشی جستن. کارولینای جنوبی جمهوریخواه در مصاحبه ای گفت: او سخن به ناروا مورد حمله Manchin و استدلال کرد که غرب ویرجینیا وزش یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین عکس در هر چیزی انجام می شود با دموکراتیک پشتیبانی می کند.

گراهام یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن است که او و دستیاران او مبارزه کرد و در برابر Manchin به سختی بیش از یک سال پیش که سیاست “یک کسب و کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن “آیا آن را باور نمی کند اما وجود خواهد آمد زمانی که ما نیاز به جو فردا” گراهام گفت. “ما هنوز چیزهای زیادی برای انجام در اینجا. داروهای تجویزی و بسیاری از چیزهایی که میخوام درست در آستانه 60 رای.”

دموکرات ها بودند رو به با Manchin رأی به محکوم کردن. او به وضوح به احتمال زیاد سناتور دموکرات برای عبور از خطوط حزب در دادگاه. و او اعتراف کرد در مصاحبه ای که او شروع به خاموش و تمایل به رای دادن در برابر اعتقاد داشت که این بار شواهد ساخته شده است که غیر ممکن است به دادگاه رفت.

“جو واقعا تلاش” گفت: سناتور. Doug Jones آلاباما که تا به حال در مورد محاکمه با Manchin و همکار دموکراتیک متوسط Kyrsten Sinema آریزونا. “جو انجام آنچه که او احساس می شد کاملا درست انجام. و این چیزی است که Joe Manchin می کند.”

چند روز قبل از رای نهایی Manchin در زمان به تریبون دموکراتیک حزبی اتاق و رله چه غم انگیز استیضاح رای تبدیل شده بود برای او. او هرگز ایستاده بود در آن نقطه قبل از اینکه در یک بسته-درب نشست و بسیاری از سناتورهای چپ با این تصور که او را تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

در عین حال دولت از آدرس اتحادیه هفته گذشته یک روز قبل از استیضاح رای Manchin ساخته شده بود تصمیم خود را. و مغلوب ساختن پیشی جستن حزبی عملکرد کمک نمی کند را به رئيس جمهور در مورد.

“من تو را دیدم خارجه اتحادیه و من گفت:” این نیست که ما که هستیم.’ وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب است که ما می توانید انجام دهید بهتر” Manchin گفت.

برای مدتی طولانی Manchin مواجه شده است و شک و تردید در واشنگتن تلاش خود را در مثلث. رای خود را برای دیوان عدالت برت Kavanaugh آمد تنها چند هفته قبل از انتخابات 2018 و آن را به طور گسترده ای با اعتبار صرفه جویی در صندلی خود را در عمیق, قرمز, West Virginia.

Manchin هنوز موی در این پیشنهاد او رای دادند Kavanaugh به صرفه جویی در خود را پنهان کند. او گفت: در این مورد نمی شد ثابت شده است که Kavanaugh بود sexually assaulted کریستین Blasey فورد. خانه استیضاح مديران مورد در برابر تهمت از سوی دیگر بود ثابت Manchin گفت. و او بیشتر خاص توسط رئيس جمهور در مخالفت با شنیدن از جدید شهود.

“شاهدان ممکن است را ساخته اند من به نقطه ای که من شک. من شک معقول. شاید” Manchin گفت. “من تا به حال بدون شک زمانی که همه چیز [آمد] راه را آمد در سراسر.”

Manchin است به همان اندازه حساس در مورد تلاش برای فرستادن او به عنوان کسی که کورکورانه همراه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.). سناتور. شلی مور Capito (R-W. Va.) اظهار داشت: در هفته گذشته که رای خود را در برابر تهمت نشان داد شومر بود “کشیده طناب دار کمی تنگ” در او.

Manchin پیامک Capito دقیقه پس از او در تلویزیون آمار در فاکس نیوز: “من فکر می کنم شما می دانید من بهتر از آن است.” Capito کاهش یافته است به نظر همکار خود را در رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن: “من فقط نمی خواهید برای دریافت در وسط آن است. من واقعا نمی.”

در عین حال اگر لیبرال ها به دنبال Manchin به حال لذت آنها را بر اساس این هفته آنها را نا امید. Manchin در حال حاضر حمایت سناتور. سوزان کالینز (R-مین) و بعید است که برای انجام خیلی, در همه, در برابر Capito یا هر وقت حزب جمهوری خواه در انتخابات ماه نوامبر.

و او گفت که او هنوز هم در نظر دارد برای حمایت از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن محافظه کار قضات ارائه شده آنها با تجربه هستند و تلقی واجد شرایط توسط کانون وکلای آمریکا.

“آیا شما فکر می کنم دموکرات حزبی بوده است و خوشحالم با رای؟” Manchin پرسید. “من رای 56 درصد از زمان با جمهوری خواهان.”

در عین حال حتی به عنوان او به نظر می رسد به خوبی با مغلوب ساختن پیشی جستن او هنوز هم مخالف بسیاری از رئيس جمهور در سیاست. Manchin عصبانی است در مورد تهمت-پشتیبانی از طرح دعوی در دادگاه است که دل و روده قانون مراقبت مقرون به صرفه و کبود در مورد رئیس جمهور بودجه و چه آن را به West Virginia.

علاوه بر این او گفت که او نیاز به انجام یک تجزیه و تحلیل کامل از اینکه خود دولت است, واقعا بهتر از آن بود که سه سال پیش و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای مسابقات نتایج خود را در دولت خود را. در پایان او ممکن است در نهایت خنثی بودن در سال 2020 به خصوص با توجه فرد دموکرات ها معرفی کنند. اما او هنوز هم نگه داشتن چشم خود را بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من امیدوارم که او تغییرات” Manchin گفت. “من به دنبال آن شخص است که قلب و روح و شفقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>