Mangiapane 1 حرفه ای کلاه ترفند راند و شعله های آتش گذشته اردک

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اندرو Mangiapane بود جلو و مرکز پس از مولد ترین بازی های خود را NHL حرفه ای کمک کسب مهمی گشت پیروزی برای شعله کلگری در روز دوشنبه.

Mangiapane گل اول خود را حرفه ای هتریک و افزود: کمک on the go-ahead هدف به عنوان شعله های آتش استفاده می شود پنج سوم-دوره اهداف برای 6-4 آمده-از-پشت پیروزی بر Anaheim Ducks.

“بدیهی است که آن را خوب بود که برای اولین بار یکی از راه گفت:” 23 ساله جناح چپ که تا 13 گل در این فصل است. “اعتماد به نفس بزرگ در این لیگ است. هر بازی شما هر حرکت شما را, شما در حال رشد به عنوان یک بازیکن است.”

با سمت خانه فرار 3-1, Mangiapane 12 هدف و دوم از بعد از ظهر در 4:46 کردم باز گشت آغاز شده است. جمع آوری سست جن در کنار تابلوهای او سوار به جلو و پس از یک حرکت خوبی را پشت دست ضربه زدن بیش از رایان میلر.

پس از سام بنت برداشت گوشه بالا به آن گره 19 ثانیه بعد Mangiapane راه اندازی متی Tkachuk در 12:59. Tkachuk اولیه به ضرب گلوله متوقف شد اما اخراج او در بازگشت از تقلا.

سازمان دیده بان | شعله های آتش نمره 5 مستقیم در باز گشت پیروزی:

اندرو Mangiapane و شعله های آتش منفجر شد پنج گل در سومین دوره خود را 6-4 برد. 1:25

“او بیش از همه جن امشب” گفت: Tkachuk. “راه او است که قادر به محافظت از [جن] پایین پایین برای یک مرد بسیار موثر است. او قوی روی پای خود را قوی خود می چسبد و باعث می شود برخی از بزرگ بازی می کند.”

Mangiapane خاموش خود را برای اولین بار-حرفه ای چهار نقطه بازی با خالی-net هدف گرفتن خوراک از جانی Gaudreau.

“هیچ راهی وجود دارد [Gaudreau] رفتن به ساقه که جن. او که قرار بود به انجام هر کاری که او تا به حال به انجام به تصویب” گفت: شعله های موقت سر مربی جف بخش است. “بچه ها احساس خوبی برای یک مرد مانند آن. او می آید و او را یک بازیکن بزرگ تیم او خوب دوست در اتاق. او با این نسخهها کار بسیار سخت است. او را به دست آورده احترام از بازیکنان کهنه. بنابراین بچه ها واقعا کشیدن برای او را به آن را دریافت و آن را به خوبی برای دیدن او آن را دریافت کند.”

Mangiapane نیز به پایان رسید پلاس-4 در 18:45 از یخ و زمان هر دو از کسانی بودند نیز حرفه ای بکشید.

“ما قطعا نیاز به این یکی’

Sean موناهان به ثمر رساند آنچه که برگزار شد به عنوان برنده برای کلگری (31-24-6) که جامعی چهار بازی از دست دادن ترمز در خانه یخ.

“ما قطعا نیاز به این یکی” گفت: Cam تالبوت که تا به حال 26 موجب صرفه جویی حتی رکورد خود در 9-9-1. “ما می تواند خورده دست ما زمانی که آنها که خوش شانس گزاف گویی در سومین ساخته شده و آن را 3-1 اما ما گیر با آن است. فقط کردم به گرفتن pucks عمیق, گرفتن pucks به شبکه pucks و بدن و فقط شروع به کوبیدن دور در پرتاب ریباند.”

آدم Henrique, Jakob Silfverberg نیکولا Deslauriers و دوین ساحل با چهار ثانیه باقی مانده به ثمر رساند برای آناهایم (24-28-7). اردک رفته بود شش در جاده مستقیم و بدون مقررات دست دادن.

رایان میلر بود که فلفلی با 42 عکس و جو در زمان از دست دادن. او می افتد به 7-6-3.

پیشرو 2-1 پس از 20 دقیقه آناهایم آن دو هدف کوسن در 3:05 زمانی که Deslauriers شات از صدبوردس caromed به شدت خاموش اسکیت از شعله های آتش defenceman مایکل سنگ و رفت و بیش از تالبوت شانه.

سازمان دیده بان | 9 بهترین NCAA بازیکنان تمام-زمان:

با NCAA آلوم Cale ماکار و کوین هیوز مبارزه با آن را برای کلدر جایزه راب پیزو به نظر می رسد در 9 بازیکن دیگر که انتخاب یک مسیر شغلی جنوبی از مرز. 2:22

اما شعله های آتش حفر و پاسخ با پنج مستقیما اهداف است.

“من آرزو می کنم من می تواند ایستادگی کردن در اینجا و می گویند که ما ترک بازی, اما, اهداف, دو, سه, چهار و پنج ما تا به حال جن در چوب ما همه تحت کنترل کامل” گفت: اردک مربی تیم دالاس Eakins. “اهداف دو و چهار و پنج در حال ساده فقط برک آوت بازی می کند که ما بچه ها را با چشمان خود را بسته و برای برخی از این دلیل ما می خواستیم به آن را پیچیده کند یا در آینده طرف قوی و یا رفتن به جبهه از net.”

اردک را باز کرد به ثمر رساند 5:53 به دوم با استفاده از یک گردش مالی در داخل آناهایم, خروس بزرگ, خود توسط بنت. نیک Ritchie محصور شل جن و فنر Henrique کینگ.

Mangiapane آن را تا کمتر از یک دقیقه بعد از دفن نوح Hanifin را دوباره بجای اول برگشتن اما یکی دیگر از اشتباه پرهزینه منجر به اردک دوباره مصرف سرب در 10:37. Hanifin و سنن و جن در پایان خود را اجازه می دهد Silfverberg به قدم زدن در تنهایی در تالبوت.

“این بیشتر به ما دادن آن به آنها را از آنها مصرف آن به ما گفت:” آناهایم defenceman Hampus Lindholm. “ما به عنوان یک تیم نیاز به پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در آن بازی ها به خصوص جاده بازی 3-1 سوم که یک موقعیت بسیار خوب بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>