مانیتوبا بومی جامعه نشان می دهد همبستگی با زندگی مهم جنبش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برخی در این استان بومی جامعه در حال نشان دادن همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت, مینیاپولیس, Minn. پلیس.

ژاکلین Romanow صندلی بومی مطالعات در دانشگاه وینیپگ می گوید: مسائل مربوط به نژادپرستی با طنین بسیاری در استان بومی جامعه است.

ادامه مطلب: خشم در Floyd مرگ رشد می کند در سراسر جهان به عنوان تظاهرات در استرالیا, فرانسه

Romanow گفت: اخبار جهانی است.

“هر هفته زمانی که شما خواندن این اخبار وجود دارد بومی دختر که از دست رفته و یا مورد آزار قرار گرفته و یا به قتل شده است و آن را غم انگیز است.”

Romanow می گوید: بسیاری از دانش آموزان خود را تجربه کرده اند نژادپرستی دست اول.

“تحقیقاتی که من انجام داده ام کار با دانش آموزان بومی در این دانشگاه یافت مشابه اگر نه بدتر سطح نژادپرستی علیه مردم بومی در این استان و شهرستان” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نژاد پرستی بیرون می آید خاصی جهل. از نظر فرهنگ بومی, من فکر می کنم بسیاری از کانادایی ها نیست باید یک درک کامل از بومی تاریخچه بومی تجربه آنچه در آن به معنی بومی در کانادا است.”

او همچنین می گوید: آموزش و پرورش می تواند کمک به توان بخشی از راه حل است اما مردم نیز نیاز به شروع به صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و اجتناب از خود راضی.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نظامی به “تسلط بر خیابان’ به عنوان جورج فلوید ادامه اعتراضات

سابق مجاهدین grand رئیس و بومی مدافع شیلا شمالی می گوید: تجربه نیست دقیق اما گفت: long-running مسائل نژادپرستی انجام طنین انداز با جامعه بومی.

“من هرگز می خواهم به دور از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد و به حداقل رساندن آن در هر حال” شمالی گفت: از وضعیت در ایالات متحده است.

“اما ما به عنوان مردم بومی مواجه شده اند نژادپرستی در کشور خود ما در اینجا برای نسل حتی پس از 150 سال پیش است.”

سیاه جامعه تجربه در مانیتوبا

سیاه جامعه تجربه در مانیتوبا

شمالی می گوید زمان برای اقدام در حال حاضر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در حالی که مردم رنج می برند و آن را غم انگیز برای دیدن افراد در حال مرگ و در حال حمله به ما این فرصت را دارند که در اینجا به جسورانه تغییرات در سطح دولت برای رسیدن به مردم بومی و رسیدن به آن دسته از مردم هستند که بیشترین آسیب پذیر” شمالی گفت:.

کوری Shefman های بومی حقوق وکیل می گوید که نباید تظاهرات گسترده در ایالات متحده به گفتگو نژادپرستی در کانادا است.

“ما نیازی به صبر کردن برای آمریکایی ها به صحبت کردن در مورد آنها” Shefman گفت.

“ما نیازی به صبر کردن برای این تظاهرات توده ای در ایالات متحده برای تحقق و انجام کاری در مورد مشکل جدی ما در اینجا در کانادا است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>