مانیتوبا باعث می شود پیشنهاد رسمی برای میزبانی کوتاه 2020 CFL فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مانیتوبا ساخته شده است که 2.5 میلیون پیشنهاد به کانادا, فوتبال, لیگ یک بازی کوتاه 2020 فصل در وینیپگ باید لیگ پیش بروید با یک برنامه به بازی 60 بازی در طول 15 هفته.

برتر برایان Pallister اعلام کرد یک طرح به صرف 8 میلیون دلار در این سال به میزبان رویداد بزرگ در این استان ، رئیس در میان آنها خواهد بود یک لامپ کم مصرف فصل بازی به طور کامل در I. G. زمینه در وینیپگ.

Pallister گفت: Winnipeg ایده آل است زیرا آن دارای کمترین بروز COVID-19 هر لامپ کم مصرف شهرستان است.

“Manitoba پیشرو در بازیابی با امن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ما به همین دلیل است که ما آماده برای یکی دیگر از مهم سرمایه گذاری است که پشتیبانی از راه اندازی مجدد اقتصاد ما و دعوت از لامپ کم مصرف با خیال راحت به بازی خود را کوتاه 2020 فصل در وینیپگ” برتر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مانیتوبا قانون گذاری ساختمان.

“ما هیجان زده به کار با سفر مانیتوبا و کلیدی اقتصادی ذینفعان به منظور توسعه ما RestartMB رویداد, جاذبه های استراتژی است که به نفع کل استانی, اقتصاد, اما, به طور خاص, سخت ترین ضربه بخش گردشگری و مهمان نوازی یعنی رستوران ها و هتل ها.”

استراتژی به عنوان یک کل با هدف حمایت از وینیپگ و مقاصد روستايی در پیشنهادات خود را برای میزبانی در مقیاس بزرگ جلسات کنوانسیون و حوادث و به راه اندازی مجدد Manitoba اقتصاد Pallister گفت.

استان تصمیم می گیرید که چگونه به دل 5.5 میلیون دلار بر اساس نرخ بازگشت سرمایه گذاری, او گفت:.

$2.5 متر برای لامپ کم مصرف, بازی

این 2.5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای CFL بازی خواهد بود صرف غذا و امکانات رفاهی برای بازدید از تیم ها و مقامات تمرین زمینه اجاره, گروه حمل و نقل و رویداد خاص هزینه در این استان ،

داکوتای زمینه و سمت شرق عقاب زمینه در میان امکانات عمل است که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد گفت: وید Miller, رئيس جمهور و مدیر عامل Winnipeg, باشگاه فوتبال.

Pallister تخمین استان $2.5 میلیون سرمایه گذاری را در نتیجه “قابل توجه اقتصادی spinoffs” اگر وینیپگ بودند به عنوان لامپ کم مصرف hub شهرستان.

اخیر اقتصادی تجزیه و تحلیل تاثیر تخمین می زند حدود 800 بازیکنان و کارکنان تیم لیگ کارکنان و رسانه ها می خواهم این شهرستان بازدید و در نتیجه معادل 55,000 اتاق هتل شب باقی می ماند Pallister گفت. که تولید حدود 3.8 میلیون دلار برای استانی, اقتصاد, او گفت:.

طرفداران خواهد بود قادر به حضور در این بازی ها اما سود اقتصادی به میزبانی آنها هنوز هم می تواند عمیق “به خصوص برای ما سخت ضربه گردشگری و مهمان نوازی بخش” Pallister گفت.

برآوردها نشان می دهد آنها را تولید 45 میلیون دلار در کسب و کار و فروش 4.5 میلیون دلار در مالیات مستقیم.

تقویت روحیه برای بمب افکن

میلر گفت: سود اقتصادی برای بمب افکن آبی وینیپگ خواهد بود حداقل فراتر از تقویت روحیه و توانایی به نوبه خود چراغ در IG زمینه است.

“وجود خواهد داشت یک کمی ورزشگاه اجاره, اما نه خیلی زیاد [درآمد]. این است بیشتر در مورد ما چگونه بازی بازی های CFL فوتبال در این سال” میلر در مصاحبه ای گفت:.

“Manitobans انجام داده اند چنین کار بزرگ و مسطح این منحنی. ما نیاز به بازی در جایی که در آن امن و که در آن شما می دانید وجود دارد بسیار کمی COVID.

“این چیزی است که Manitobans انجام داده اند به ما این فرصت را قادر به در و قرار دادن نام ما رو به جلو و می گویند این استان و شهرستان می خواهد به می خواهد به میزبان لامپ کم مصرف برای تمام فوتبال در سال 2020 است.”

میلر گفت: تاثیر اقتصادی خواهد بود بسیار بیشتری بر هتل ها که خانه لامپ کم مصرف بازیکنان و مقامات.

به نام او استانی پیشنهاد یک گام مثبت اما گفت هر لیگ تصمیم به حرکت به جلو خواهد بستگی فدرال سهم نیز هست.

این لامپ کم مصرف خواسته شده است به نظر.

60 بازی می تواند شروع در ماه سپتامبر

باید وینیپگ پیروزی کامل پیشنهاد به عنوان hub شهر را میزبان 60 فوتبال بازی تلویزیونی در سراسر کانادا بیش از 15 هفته به احتمال زیاد ابتدا در اوایل ماه سپتامبر. Winnipeg نیز میزبان 108th خاکستری جام بازی.

میلر گفت: این امر می تواند لجستیکی دشوار است اجازه می دهد تا طرفداران به بازی.

طرفداران هنوز هم دیدن شهر از طریق رادیو و کمک خواهد کرد که ویترین استان “و روشن به بینندگان آنچه که ما در حال حاضر می دانیم وجود دارد هیچ جایی بهتر باشد” Pallister گفت:

Pallister گفت: او هیچ اینتل که Winnipeg یک از فرمانداران به عنوان یک لامپ کم مصرف hub شهر اما گفت که او احساس می کند Manitoba پیشنهاد بهترین است.

این ساسکاچوان Roughriders نیز نام خود را به جلو و ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف گفته است که او “بسیار بزرگ اشتها” برای این اتفاق امیدوار کننده برای کار با این باشگاه فوتبال را به آن اتفاق می افتد.

همیلتون نام نیز ظاهر به عنوان یک پتانسیل سایت.

“این فرصت را به میزبان CFL فصل چیزی است که ما می خواهیم به زدن توپ به ساسکاچوان یا قطع شده توسط Hamilton. ما می خواهید به آماده شدن برای فصل لامپ کم مصرف به حق در اینجا در مانیتوبا” Pallister گفت.

“همه ما در اینجا به اشتراک گذاری این باور است که Winnipeg و مانیتوبا در حال آماده و امن به خدمت می کنند.”

حباب ها و پروتکل ها

باید وینیپگ انتخاب شود هر کس متصل به بازی مورد نیاز خواهد بود برای پیگیری همه از بهداشت عمومی پروتکل در محل در علاوه بر این به هر یک از دیگران مورد نیاز لامپ کم مصرف Pallister اضافه شده است.

میلر گفت: بازدید از لامپ کم مصرف بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای به باقی می ماند در داخل امن “حباب” در جایی آنها را محدود تماس با خارج از یک دیگر و تنها حضور در مکان تعیین شده مانند هتل ها و امکانات عمل.

بازیکنان نمی شود مجاز به رفتن به کافه ها و رستوران ها به جز در مواردی که کسب و کار اجاره برای استفاده فقط توسط لامپ کم مصرف میلر گفت.

دکتر برنت Roussin این استان را استانی رئیس بهداشت عمومی افسر تایید وجود خواهد داشت یک لامپ کم مصرف حباب.

Pallister ادعا کرد که هیچ آگاهی از حباب مفهوم است.

برتر را به دست آورده اعلام تمسخر از Manitoba احزاب مخالف.

“این یک رویداد جاذبه’ استراتژی است. این یک ‘COVID جاذبه’ استراتژی” رهبر حزب لیبرال Dougald لمانت در بیانیه ای گفت.

“ما را مورد ضرب و شتم COVID-19 ما فقط آن را نگه داشته در خلیج. پاسخ اضطراری و کمک های اقتصادی برای صنعت مهمان نوازی را با قرار دادن کارگران و Manitobans در معرض خطر قرار گرفتن در معرض بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>