مانیتوبا پدر و مادر با نگرانی در انتظار استان back-to-school طرح

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پدر و مادر در سراسر مانیتوبا در حال انتظار با بیم و هراس به صورت استانی دولت به انتشار اطلاعات خود back-to-school طرح است.

استان است که انتظار می رود انتشار این طرح تا پایان هفته.

ادامه مطلب: مانیتوبا مدارس با توجه به 3 گزینه برای بازگشایی در ماه سپتامبر

برخی از والدین ابراز نگرانی در مورد آنچه در سال تحصیلی آینده را مانند اعضای خانواده خود را.

“من کمی نگران در مورد آنچه که این طرح ممکن است. اگر این طرح ممکن است تمام وقت کلاس اگر آن را به نصف روز یا هر روز دیگر من نگران تدارکات آن” Winnipeg پدر و مادر Robynn کلارک گفت: اخبار جهانی است.

کلارک می گوید به زودی او خواهید بود انتقال بازگشت به کار در دفتر او و فرزندان او هستند و در مدارس مختلف به طوری متعادل برنامه می تواند یک چالش اگر کلاس ها نه به طور منظم و کامل زمان برنامه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواهم برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس توانایی برای پدر و مادر قادر به طرح,” او گفت:. “بنابراین برخی از برنامه خانواده به طوری که بچه ها همه رفتن در همان روز پس از آن که برنامه که متعادل است.”

او همچنین سوال چه مدت دانش آموزان در کلاس.

“من فکر می کنم آن را به خوبی برای آنها را به بازگشت به مدرسه” کلارک گفت.

“من شخصا احساس می کنم یک فرصت خوب وجود دارد آنها نمی تواند بازگشت به مدرسه برای مدت طولانی اگر این موارد هنوز هم افزایش یابد.”

ادامه مطلب: کانادا پدر و مادر تقسیم بر اینکه آیا برای فرستادن بچه ها به مدرسه در میان coronavirus: نظرسنجی

استان نیز می گوید: والدین و دانش آموزان انتظار می رود کمتر مجامع و کمتر خدمات اتوبوس, چیزی که ارائه یکی دیگر از چالش برای بسیاری از پدر و مادر است.

“خواهد بود که چیز دیگری است که من و همسرم را به شکل در نظر قادر بودن به آنها را رها کردن و آنها را انتخاب کنید” کلارک اضافه شده است.

با افزایش COVID-19 اعداد در این استان و استان های اطراف برخی از والدین احساس کمی نگران در مورد بازگشت به مدرسه برنامه.

“من و همسرم خیلی عصبی مورد افزایش موارد, اما من احساس می کنم مثل من در مدرسه کودکان را مانند یک کار خوب با اجتماعی فاصله پروتکل های قبل از مدرسه به طور کامل به پایان رسید, در ژوئن 30th, بنابراین من احساس اعتماد به نفس است که آنها را نگه داشتن آن رفتن سقوط می آیند” پدر و مادر اریکا Suderman می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Suderman همچنین می گوید او امیدوار است که این استان را برنامه اجازه خواهد داد که کودکان خود را به عقب بر گردیم در کلاس و دیدن دوستان و معلمان بر اساس یک روال.

“من کمی عصبی به دلیل من می خواهم بچه ها قادر به رفتن در یک تا حدودی سرعت عادی و من واقعا امید آنها در کمی بیشتر از آنها زمانی که آنها به پایان رسید در ماه ژوئن است.”

مانیتوبا ارتباط پدر و مادر شوراها در مدارس بازگشایی

مانیتوبا ارتباط پدر و مادر شوراها در مدارس بازگشایی

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>