مانیتوبا صرف بزرگ به میزبان لامپ کم مصرف, فصل جذب رویدادهای دیگر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مانیتوبا در حال گذراندن 8 میلیون دلار برای راه اندازی مجدد رویدادهای مهم از جمله 2.5 میلیون دلار در یک پیشنهاد به CFL بازی کوتاه 2020 فصل در وینیپگ به عنوان یک مرکز شهر.

“Manitoba پیشرو در بازیابی با امن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ما به همین دلیل است که ما آماده برای یکی دیگر از مهم سرمایه گذاری است که پشتیبانی از راه اندازی مجدد اقتصاد ما و دعوت از لامپ کم مصرف با خیال راحت به بازی خود را کوتاه 2020 فصل در وینیپگ” برتر برایان Pallister روز دوشنبه گفت:.

“ما هیجان زده به کار با سفر مانیتوبا و کلیدی اقتصادی ذینفعان به منظور توسعه ما RestartMB رویداد, جاذبه های استراتژی است که به نفع کل استانی, اقتصاد, اما, به طور خاص, سخت ترین ضربه بخش گردشگری و مهمان نوازی یعنی رستوران ها و هتل ها.”

استراتژی به عنوان یک کل با هدف حمایت از وینیپگ و مقاصد روستايی در پیشنهادات خود را برای میزبانی در مقیاس بزرگ جلسات کنوانسیون و حوادث و به راه اندازی مجدد Manitoba اقتصاد Pallister گفت.

همانطور که برای 2.5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای لامپ کم مصرف, بازی های پول را به سمت هزینه های است که عبارتند از:

  • غذا و امکانات رفاهی است.
  • عمل زمینه اجاره.
  • گروه حمل و نقل است.
  • رویداد خاص هزینه در این استان ،

Pallister تخمین استان 2.5 میلیون دلار را در نتیجه “قابل توجه اقتصادی spinoffs” اگر وینیپگ بودند به عنوان لامپ کم مصرف hub شهرستان.

اخیر اقتصادی تجزیه و تحلیل تاثیر تخمین می زند حدود 800 بازیکنان تیم کارکنان و لیگ کارکنان خواهد این شهرستان بازدید و در نتیجه معادل 55,000 اتاق هتل شب باقی می ماند Pallister گفت. که تولید حدود 3.8 میلیون دلار برای استانی, اقتصاد, او گفت:.

همچنین برآورد 45 میلیون دلار در کسب و کار و فروش 4.5 میلیون دلار در مالیات مستقیم خواهد بود تولید شده است.

باید وینیپگ پیروزی کامل پیشنهاد به عنوان hub شهر را میزبان 60 فوتبال بازی تلویزیونی در سراسر کانادا و همچنین شهر نیز میزبان 108th خاکستری جام بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>