Manitobans واکنش نشان می دهند به فاز چهار بازگشایی پیش نویس طرح حذف از درون استانی قرنطینه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان COVID-19 موارد به آرامی کنه به سمت بالا در استان قبل از ماه صفر و یا تک رقمی را افزایش می دهد, برتر برایان Pallister در حال حاضر برای متقاعد کردن Manitobans که شل شدن محدودیت های مسافرتی است که نه تنها امن است اما لازم است برای رسیدن به اقتصاد نورد دوباره.

“من فکر می کنم ترس و خطر اما تفکر منطقی است نه” Pallister گفت: صبح روز پنج شنبه در کمتر از 24 ساعت پس از ابتدا پیشنهاد به لغو اجباری 14-روز خود جداسازی مورد نیاز برای کسانی که به ورود از هر نقطه در کانادا.

“ما قصد داریم در ادامه به رهبری این کشور در حفاظت از مردم ما است. چیزی که ما پیشنهاد اجازه خواهد داد که ما را به ترک از آن طرح شود.”

Pallister بود که مرجع هر دو پتانسیل حذف خود-جداسازی مورد نیاز و همچنین دولت خود فشار به Winnipeg میزبان هر آنچه که می شود از این سال را به لامپ کم مصرف شود.

ادامه مطلب: لامپ کم مصرف نام وینیپگ آزمایشی hub شهر ممکن است کوتاه فصل در میان coronavirus

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برتر موضع است که در سفر — در این مورد درون استانی سفر است نه یک عامل خطر مهم که می تواند در یک چشم انداز مثبت در COVID-19 نفر در این استان را در خود دارد. به جای آن که به مردم پیوستن به “اساسی” بهداشت عمومی سفارشات است که کمک به حفظ و مورد شمارش پایین در استان آغاز خواهد شد.

“این نگرانی در من است که اگر مردم فراموش اصول کردم که ما در اینجا ما قطعا می خواهید به نگاهی به افزایش covid اعداد به عنوان یک نتیجه مستقیم از که گفت:” Pallister شنبه وقتی پرسید که آیا او نگران بود در مورد باز کردن مرزها به عنوان دیگر حوزه های قضایی در کانادا همچنان به افزایش تعداد مورد.

واکنش از Winnipeggers در چنگال در چهار شنبه مخلوط شد. بحث در اطراف اگر دولت باید حذف زمان 14 روز خود انزوا دستور برای کانادایی زندگی شرق و از شمال غربی انتاریو است.

“من فکر می کنم آن را کمی دیوانه من احساس مانند آن را به بدتر اگر مرز باز می کند تا” یکی از ساکنان می گوید.

“من فکر می کنم این مهم را به مطمئن شوید که اقتصاد حفظ نورد به عنوان طولانی به عنوان آن چیزی است که کارشناسان فکر می کنید امن است” گفت: یکی دیگر از.

مجلس انتاریو دارای بیش از 4000 فعال COVID-19 موارد کبک در حال حاضر برخورد با بیش از 7000 فعال موارد است.

برتر Pallister خطاب به برخی نگرانی گفت: رایزنی با مقامات بهداشت انجام شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم که ترس خطر اما تفکر منطقی است نه” Pallister گفت. “ما قصد داریم در ادامه به رهبری این کشور در حفاظت از مردم ما و چیزی که ما پیشنهاد اجازه خواهد داد که ما را به ترک از این طرح.

“ما گیر در ساخت مطمئن شوید که Manitobans امن هستند.”

قرنطینه اجرای در مانیتوبا

قرنطینه اجرای در مانیتوبا

Pallister همچنین با اشاره به فاز چهار بازگشایی طرح است که در این نقطه یک پیش نویس منوط به بازخورد از Manitobans.

او گفت: پیش نویس این است که تا حد زیادی با هم قرار داده و بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی همراه با مشاوره از بیش از 50 کسب و کار و ذینفعان از جمله خرده فروشی صنعت و تولید و انواع اتاق های بازرگانی.

“ما در نظر می گیریم و سپس ما را از یک برنامه ریزی بر اساس آن. ما ده ها تن از تغییرات قبلی ما سه مرحله بر اساس بازخورد ما از” Pallister می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم برنامه های ما بهتر است چرا که از که و من انتظار این یکی بهتر خواهد بود چرا که از آن به عنوان به خوبی.”

این استان هنوز هم به دنبال برای پیشنهادات و انتقادات در پیش نویس این طرح که می توان استان را در وب سایت. چهارمین مرحله از بازگشایی می توانید شروع به در اوایل ژوئیه 25.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>