یک Manitoba دادگاه تجدید نظر حکم اعلام کرد روز سه شنبه به این معنی است که افراد معلول را نمی توان مجبور به درخواست برای بازنشستگی زود اگر آنها در کمک های اجتماعی.

دادگاه حکم به نفع مارتین Stadler پیدا کردن که منشور حق برابری نقض شد وقتی که یک مسئول پرونده گفت او و پس از او تبدیل شده 60 که او تا به حال به او را جمع آوری طرح بازنشستگی کانادا (CPP) در اوایل به جای انتظار تا زمانی که او تبدیل شده 65.

Stadler که قادر به کار با توجه به شرایط فیزیکی و شده بود جمع آوری کمک های اجتماعی را دیده اند خود را CPP پرداخت کاهش 36 درصد برای بقیه عمر خود را.

ادامه مطلب: صدها نفر جمع آوری برای ناتوانی مسائل رای کمپین راه اندازی

Kate Kehler of the Social Planning Council of Winnipeg.
کیت Kehler اجتماعی شورای برنامه ریزی از وینیپگ. اجتماعی شورای برنامه ریزی از وینیپگ

“برای بیش از حد بسیاری از مردم در تا 65 برای دسترسی به CPP است که آخرین شانس خود را برای آسانسور خود را از فقر” گفت: کیت Kehler, مدیر اجرایی, اجتماعی, برنامه ریزی شورای وینیپگ که یک intervener نقش را در تجدید نظر در Stadler طرف.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای افراد معلول از آن است که حتی بیشتر مهم است که آنها صبر کنید که با سن و نیازهای خود را می توانید تغییر و افزایش است. اضافه درآمد ضروری است به اجازه می دهد برای عزت و امنیت همه ما باید حق دارند.”

ادامه مطلب: مانیتوبا دادگاه باز کردن back up به صورت حضوری محاکمه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“این یک پیروزی اساسی برای برابری است که با تمرکز بر نیازهای واقعی افراد معلول. آن را به رسمیت می شناسد که حتی یک قانون است که خنثی است در آن صورت می تواند عمیقا اثر سوء در طول تاریخ گروه های محروم گفت:” قانون منافع عمومی مرکز بایرون ویلیامز.

ویلیامز گفت: 680 CJOB مورد یک پیروزی بود برای Manitobans اما آن را به دست آورد توجه از دیگر استان ها و تصمیم گیری پتانسیل طنین انداز در سراسر کشور است.

“این یک تصمیم بسیار مهم برای افراد معلول بر درآمد کمک در مانیتوبا … اما دوستان ما از نوا اسکوشیا از طریق انتاریو, بریتیش کلمبیا به ما می گوید این یک تصمیم مهم برای منشور حقوق و آزادی های, به خصوص به عنوان تاثیر آن بر منافع اجتماعی” ویلیامز گفت.

“این پرونده در حال تماشا بود با علاقه در سراسر کانادا و قطعا در این استان آن را می فرستد یک پیام مهم از برابری.

پرینت این

“ما فکر می کنیم که مردمی که مراقبت در مورد برابری در مقابل قانون در مزایای اجتماعی خواهد بود به دنبال این مورد در سراسر کانادا است.”

ورود وینیپگ برخورد با چالش های جدید

ورود وینیپگ برخورد با چالش های جدید

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر