بسیاری از ساسکاچوان برای اولین بار سازمان ملل ساکنان در حال سفر ساعت به کروناویروس درمان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

واندا انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman است و شما با رمان coronavirus در ماه آوریل است. با توجه به Poorman این مرکز بهداشت در انگلیسی رودخانه اول ملت Patuanuk رزرو نمی تواند در ارائه درمان مناسب.

اولین دختر او بود نقل مکان کرد و در مورد 175 کیلومتر به سنت جوزف بیمارستان در Île-à-la-Crosse. سپس او airlifted به ساسکاتون, 500 کیلومتر دور از خانه و خانواده.

انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman گفت: فاصله دلهره آور بود.

“کلینیک اینجا بود به طور کامل مجهز برای COVID مراقبت,” او گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه.

انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman گفت: او دختر نمی نیاز به مراقبت های ویژه و یا دستگاه تنفس مصنوعی. اما او تا به حال شرایط بهداشتی اساسی که تشدید COVID-19.

او گفت: او اطمینان با دانستن است که او دختر بود و گرفتن مراقبت کافی در ساسکاتون. اما انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman و شوهرش سوار نزدیک به شش ساعت در هر راه را برای او را انتخاب کنید تا پس از بهبود او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وضعیت خود نیست و منحصر به فرد است.

نزدیک به 40 درصد از سازمان ملل در ساسکاچوان هیچ دسترسی فوری به یک بیمارستان مجهز به رسیدگی به موارد پیچیده از COVID-19.

این است که با توجه به داده های نقشه برداری توسط موسسه روزنامه نگاری تحقیقی پروژه همه گیر با استفاده از Esri ArcGIS فن آوری است. این اعداد نشان می دهد که 28 70 برای اولین بار سازمان ملل در این استان بیش از 50 کیلومتر از مرکز است که دولت استانی تایید کرده است می تواند در ارائه مراقبت از coronavirus بیماران.

در حالی که Saskatchewan Health Authority (SHA) گفت: در یک ایمیل که می تواند وجود داشته باشد “هر تعداد از دلایل یک پزشک را انتخاب کنید برای انتقال یک بیمار به یکی دیگر از امکانات شاید COVID مربوط و شاید نه” آن را تایید بیمارستان در Île-à-la-Crosse ارائه می کند “اولیه COVID مراقبت است.”

“در صورت نیاز در آینده با توجه به افزایش, Île-à-la-Crosse خواهد بود یک مخلوط تسهیلات ارائه بستری با هر دو COVID و غیر COVID مراقبت است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شا “به رسمیت می شناسد باید تمام امکانات خود را در شمال با ارائه COVID مراقبت” و آن “اعتماد به نفس ساکنان می تواند دسترسی COVID مراقبت در نزدیکترین مرکز مراقبت های بهداشتی.”

اما منطقه ای توزیع ساسکاچوان COVID-19 موارد نشان می دهد در غیر این صورت.

انگلیسی رودخانه-Patunauk بخشی وسیع و کم جمعیت منطقه در درجه اول متشکل از جوامع بومی بودن شرح داده شده توسط مقامات ولایتی به عنوان ساسکاچوان “شمال دور” در طول بیماری همه گیر.

شیوع کروناویروس: مقامات بهداشت عمومی آدرس COVID-19 شیوع در شمال ساسکاچوان اول جامعه ملل

شیوع کروناویروس: مقامات بهداشت عمومی آدرس COVID-19 شیوع در شمال ساسکاچوان اول جامعه ملل

از 796 COVID-19 مورد تایید در ساسکاچوان در آن زمان از این گزارش 335 شده اند از دور دست در شمال.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در یک نقطه وجود دارد بیش از 250 فعال موارد در منطقه است. این تعداد پس از کاهش یافته و به کمتر از 50 اما این ویروس همچنان شایع تر وجود دارد از هر منطقه دیگر در استان است. جنوب با بعد از فعال ترین موارد کمتر از 20.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و همانطور که از ژوئن 30, Saskatchewan بيشترين سرانه ميزان عفونت در میان اولین کشورهای در کشور است.

شمالی بین قبیله ای اقتدار بهداشت (NITHA) پزشکی و سلامت افسر نامدی Ndubuka گفت: در این زمینه شرایط اجتماعی و اقتصادی و دسترسی محدود به خدمات مراقبت های بهداشتی نیز ساخت آن را سخت تر برای مهار این ویروس در شمال.

ادامه مطلب: Coronavirus — FSIN می خواهد به اقدام فوری در COVID-19 برای جوامع از راه دور

داده ها از آمار کانادا وارد شده به عنوان بخشی از پروژه همه گیر نشان می دهد وجود دارد ازدحام بیش از حد اتفاق می افتد در خانواده از 90 درصد از کشورهای در ساسکاچوان — یک چالش عمده برای زندگی مردم در این شرایط است که نیاز به قرنطینه با توجه به COVID-19.

Ndubuka گفت: اخبار جهانی که نامناسب مسکن یک مشکل دیرینه در بسیاری از ذخایر در سراسر کانادا از جمله کسانی که در NITHA را در حوضه آبریز منطقه است. او گفت: آن را تبدیل به حتی بیشتر از یک موضوع در طول بیماری همه گیر.

“ما می دانیم که داشتن مسکن مناسب است که اولین خط دفاعی در برابر گسترش COVID-19,” Ndubuka گفت. “متاسفانه بسیاری از خانه ها دریافت نکرده اند توجه شود.”

ادامه مطلب: کنترل از راه دور برای اولین بار سازمان ملل ‘بیمار-مجهز” برای رمان coronavirus همه گیر FSIN می گوید:

بالا بودن نرخ ابتلا به عفونت نیز به عنوان جای شگفتی نیست به فدراسیون مستقل و بومی ملل (FSIN) رئیس بابی کامرون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می دانستیم که در تمام طول گفت: ما این حق را از روز 1” گفت: کامرون. “باید و یا اگر وجود دارد یک COVID مورد آن را می تواند کاملا به چالش کشیدن و ویرانگر به جوامع است.”

ادامه مطلب: خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

زمانی که رمان coronavirus زده انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman خانواده 15 نفر در بر داشت خود را در lockdown با هم.

خانواده خود را در نظر شانس به دو سطح با دو حمام و سرویس بهداشتی. آنها گفتند: این از آن ساخته شده ممکن است حاوی ویروس جدا آلوده از سالم در حالی که با استفاده از ماسک و فشرده تمیز کردن.

انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman بود که یکی از افراد آلوده گفت: آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به این اقدامات از آنجا که یکی از دختران او را به سرطان پیشرفته بود و مجبور به ماندن در زیر همان سقف.

“من به معنای واقعی کلمه هر شب من قسم می خورم من دعا فوق العاده سخت است. در پایان از همه چیز من می تواند انجام دهد با تشکر از خالق است که همه چیز معلوم شد راه آن را انجام داد” انواع پستانداران گوشتخوار دله Poorman گفت.

خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

خانواده 15 حرکت در خانه COVID-19 شیوع در استان اول کشور

تکامل از COVID-19 همه گیر در ساسکاچوان در معرض وسرد شکاف بین شمال و جنوب استان می گویند ساکنان شمال و رهبران. بسیاری از کسانی که صحبت به اخبار جهانی گفت: آنها احساس دوم-رای شهروندان “رها شده توسط استان است.” آن را به عنوان اگر وجود دارد “دو Saskatchewans” آنها گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: شمال ساسکاچوان ناامنی غذایی مشخص شده توسط coronavirus بحران

کامرون FSIN رئیس گفت که او شنیده است این احساسات نیز هست و آن این است که جدید نیست اما تشدید این بیماری همه گیر. او گفت: استانی و فدرال دولت می تواند با پرداختن به این مشکلات اگر آنها شروع به سرمایه گذاری.

“در حال حاضر زمان برای توسعه بیشتر زیرساخت های ما در شمال جوامع است. در حال حاضر زمان برای ایمن سازی بیشتر خدمات پزشکی در شمال ما جوامع” کامرون گفت.

بومی خدمات کانادا (ISC) گفت: آن است که نظارت بر بهداشت عمومی خطر نزدیک و کار با هر دو شا و NITHA به عنوان به خوبی به عنوان دیگر شرکای اجتماعی برای پاسخ به COVID-19.

“ISC بسیار نگران آن است که منطقه شمال ساسکاچوان شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19” این گروه گفت: در یک ایمیل.

ادامه مطلب: ملی روزنامه نگاری پروژه می تواند پر کردن ساسکاچوان coronavirus داده ها از درجه اعتبار ساقط

استانی اقتدار بهداشت اذعان دارد که این جوامع صورت “چالش های منحصر به فرد.”

“ما همیشه برای بهبود خدمات ما در هر منطقه از استان ما در خدمت” سازمان بهداشت گفت: در آن ایمیل به اخبار جهانی است.

در یک ایمیل جداگانه به اخبار جهانی, Saskatchewan وزارت بهداشت با اشاره به اقتدار بهداشت صرف $1.3 میلیون در پاسخ به COVID-19 در بخش شمالی استان. این استان می گوید: در مجموع 502 میلیون دلار بوده است را به سمت COVID-19-هزینه های مربوط به پس مارس 18, زمانی که استان اعلام وضعیت اضطراری

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت فدرال ساخته شده $2.3 میلیون سهم اخبار جهانی گزارش شده است.

آن را به اندازه کافی کامرون گفت که مانند Ndubuka همچنین نگرانی در مورد حاد سطح زمین مسائل مانند سطح حفاظت فردی, لوازم و تجهیزات.

شمال ساسکاچوان برای اولین بار سازمان ملل جوامع نگران بیش از عدم PPE برای کارکنان بهداشتی درمانی

شمال ساسکاچوان برای اولین بار سازمان ملل جوامع نگران بیش از عدم PPE برای کارکنان بهداشتی درمانی

در یک بررسی انجام شده توسط خبرنگاران از موسسه روزنامه نگاری تحقیقی, 13 از 15 هماهنگ مسئول نظارت بر COVID-19 pandemic پاسخ در ساسکاچوان برای اولین بار سازمان ملل ابراز طیف وسیعی از نگرانی. این شامل نگرانی در مورد دسترسی نداشتن به اندازه کافی دنده محافظ مانند N95 ماسک یا ترس که آنها را اجرا کنید. برخی نیز ابراز نگرانی خود را در مورد سالمندان ساکن و در مورد دسترسی نداشتن به محلی خدمات مراقبت های بهداشتی.

فقط یک دسته از وضعیت فعلی “بیشتر باید انجام شود و آن را باید انجام شود بلافاصله” کامرون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما از طریق این و ما شروع کردیم به آماده شدن برای موج دوم اگر و هنگامی که آن را می آیند.”

با فایل های از آنجلا اماتو, بین نژادهای مختلف, سیاه Beaudin-Herney کارینا, زاپاتا و Declan Keogh

“پروژه Pandemic: کانادا گزارش COVID-19” هماهنگ توسط دانشگاه کونکوردیا موسسه برای روزنامه نگاری تحقیقی با حمایت از کانادا انجمن روزنامه نگاران. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت projectpandemic.کنکوردیا.ca.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>